UŽIJTE SI SVOJI DOVOLENOU

Nepřemýšlejte nad tím, co kolik stojí a zda si můžete to či ono na lodi dovolit. Zakupte si některý z nabízených nápojových balíčků při objednání plavby a ušetříte tím 15% z ceny balíčku, který je k dostání ke koupi na lodi, ale již s přirážkou 15%. Zakoupením balíčku taktéž ušetříte cca 20% z ceny nápojů. Počítejte proto s námi - zakoupením balíčku ušetříte cca 20% z cen nápojů a pokud si balíček zakoupíte při rezervaci plavby u naší CK RIVIERA TOUR ušetříte dalších 15% - to znamená, že můžete ušetřit až 35% z cen nápojů, které byste nakupovali jednotlivě na baru nebo v restauracích, a to se rozhodně vyplatí.

Na lodích je v základní ceně plavby plná penze rozšířená o nápoje z nápojových automatů. Je nutné zdůraznit, že tyto nápojové automaty se nacházejí výhradně v bufetové restauraci. Ráno jsou k dispozici 3-4 druhy sladkých džusů, káva, čaj, kakao. Během dne pak voda, káva, čaj. Všechny nápoje , které zakoupíte na barech nebo v restauracích se již platí a jsou přičteny na Váš hotelový účet. Ke všem službám objednaných na barech a nebo v restauracích se automaticky účtuje 15% taxa. Pro vaši představivost Vám předkládáme nabídku nápojů na barech a v restauracích.

SNÍDANĚ-jídelní lístek

OBĚD-jídelní lístek

VEČEŘE-jídelní lístek

SPECIÁLNÍ ZÁŽITKOVÁ RESTAURACE - placené menu

NÁPOJOVÝ LÍSTEK-VÍNA

BAR LIST- buffet

NÁPOJOVÝ LÍSTEK- drinky, nápoje, pivo...

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - speciální drinky

KÁVY-ČAJE a speciální drinky

AKTUÁLNÍ NÁPOJOVÝ A BAROVÝ LIST NA PLAVBÁCH STŘEDOMOŘÍ

Upozorňujeme, že výše uvedená nabídka je pouze orientační, aby jste měli možnost utvořit si názor na cenové kalkulace na palubách lodí. Jídelní lístky se mění každý den a  ceny a nabídka nápojů se může měnit.


NÁPOJOVÉ PAKETY

Plavební společnost Vám nabízí možnost zakoupení zvýhodněných paketů pro Vaši pohodovou dovolenou. I když na první pohled vypadají ceny vysoké, je třeba zvážit Vaše potřeby na plavbě samotné. Chcete si opravdu užít dovolenou?  Nákup paketu je opravdu dobrá volba. Pakety si musí zakoupit každá osoba na společné kajutě a to včetně dětí. Děti budou mít zvýhodněné dětské pakety. Pakety a jejich čerpání je určeno pouze pro klienty, kteří mají paket zakoupen. Není možné nakupovat nápoje jiným klientům nebo si měnit karty. Pakety se dají zakoupit pouze na celou plavbu a jsou nevratné. Pokud pakety zakoupíte při podpisu cestovní smlouvy, ušetříte 15% z celkové ceny paketu. Na lodi je možné pakety dokoupit pouze první den při nalodění. K Vaší ceně však bude přičten automaticky poplatek 15%. Proto doporučujeme nakupovat pakety předem při objednání Vaší plavby u cestovní kanceláře. Všechny pakety lze objednat v on-line objednávce na našem webu.

Pokud přemýšlíte, zda se paket vyplatí nebo ne, stačí jednoduchý výpočet. Pokud každá osoba na kajutě zkonzumuje více než 3 alkoholické drinky denně, má smysl si paket koupit. Je to jednoduché-jste přece na dovolené. Sklenička sektu na snídani, pivko k obědu, odpolední drink na baru, večerní kafe a vínečko u večeře a máte „limit“ splněn. A počítejte s tím, že si určitě na lodi najdete přátele, se kterými rádi prohodíte slovíčko do pozdních nočních hodin. V takové případě se paket opravdu vyplatí.  


NÁPOJOVÉ PAKETY EVROPA-KUBA-ARABSKÉ EMIRÁTY - pakety na rok 2022


NÁPOJOVÉ PAKETY KARIBIK-USA  pakety na rok 2022

 

INTERNET NA PALUBĚ


INTERNET NA PALUBĚ

Společnost MSC se rozhodla investovat do kapacity satelitního internetu, které jsou nabízené na palubě lodí MSC a to jak pro naše hosty, tak i pro členy posádky. V praxi to znamená, že šířka vlnového pásma internetu je k dispozici více než čtyřnásobná. Nové satelitní připojení k internetu bylo navrženo tak, aby bylo jednoduché s možností výběru ze 3 různých výběrů balíčku, tak aby vyhovovaly různým potřebám a počtu zařízení (smartphony, tablety, notebook atd.). Všechny balíčky jsou dostupné na celou dobu plavby, nebo jen na jeden den za sníženou cenu. Cena balíčku je také odvozena od délky plavby. Jelikož se ceny internetu na jednotlivých lodích liší, zpracujeme vám aktuální nabídku internetových balíčků na vyžádání podle plavebního okruhu a lodi. Internetový balíček se dá bez problémů koupit přímo na palubě lodi na Váš lodní účet.

Aktuální ceny internetového připojení:

Internetový balíček -  INTERNET STANDART 

PROHLÍŽENÍ (prohlížení webu, posílání a přijmání emailů a obrázků, chat a aplikace na posílání zpráv (messenger, whatsapp..), žádné video. Doba trvání:celá plavba, Limit : neomezený

 

PLAVBY 7 NOCÍ

STŘEDOMOŘÍ

KARIBIK

SAE

JÍŽNÍ AMERIKA

KOD balíčku

ISTMER 

ISTKAR 

ISTSAE 

 ISTBRA

           1.zařízení

od1670 Kč

od 1999 Kč

od 1840 Kč

od1490 Kč

2.zařízení

od 2670 Kč

od 3660 kč

od 2990 Kč

od 2490 Kč

3.zařízení

od 3500 Kč

od 4990 Kč

od 3990 Kč

od 3290 Kč

4.zařízení

od 3990 Kč

od 6100 Kč

od 4690 Kč

od 3690 Kč


Internetový balíček - INTERNET PREMIUM

PROHLÍŽENÍ A STREAM ( prohlížení webu, posílání a přijmání emailů a obrázků, chat a aplikace na posílání zpráv (messenger, whatsapp..), video chat. Doba trvání:celá plavba, Limit : neomezený

 

PLAVBY 7 NOCÍ

STŘEDOMOŘÍ

KARIBIK

SAE

JÍŽNÍ AMERIKA

KOD balíčku

IPRMER 

IPRKAR 

IPRSAE 

IPRBRA 

          1.zařízení

od 2490 Kč

od 2790 Kč

od 2690 Kč

od 2290 Kč

2.zařízení

od 4390 Kč

od 4930 Kč

od 4690 Kč

od 3990 Kč

3.zařízení

od 5990 Kč

od 6930 Kč

od 6590 Kč

od 5590 Kč

4.zařízení

od 7390 Kč

od 8690 Kč

od 7990 Kč

od 6790 Kč

 Důrazně upozorňujeme, že uvbedené ceny jsou pouze orientační. Na základě vašeho požadavku Vám připravíme cenouvou nabídku dle aktuálních cen plavební společnosti pro danou oblast a příslušnou loď.


SERVISNÍ TAXA

Jak jsme již uvedli, na lodi se neplatí na barech penězi, ale kartou. Na lodi se nikde neplatí žádné spropitné, bakšišné a podobné poplatky, které jsou běžné v restauracích a hotelech. Také se neplatí žádné poplatky za užití lehátka, pool servis , za užití bazénů a vířivek a pod. Neplatí se ani žádné vstupné do divadla, na animační programy, diskotéky, přístavní taxy, ubytovací poplatek a podobně. Všechny tyto poplatky jsou zahrnuty v jednotné servisní taxe. Plavební společnost automaticky zaúčtuje na váš účet servisní taxu ve výši cca od 10 eur/noc (Karibik cca od 13 USD/noc) za dospělou osobu a cca od 5 eur/6USD noc za dítě od 2-12 let.

Nabízíme vám možnost uhrazení servisní taxy přímo v rámci vaší cestovní smlouvy

 

Kod

Určení taxy dle plavby

Cena za osobu a plavbu

STXE7

Servisní taxa pro Evropské plavby na max 7 nocí

2.100,-Kč

STXE7

Servisní taxa pro Evropské plavby na max 11 nocí

3.300,-Kč

STXK7

Servisní taxa pro Exotické plavby mimo Evropu na max 7 nocí

2.540,-Kč

STXK7

Servisní taxa pro Exotické plavby mimo Evropu na max 11 nocí

3.990,-Kč

 


SERVISNÍ POPLATEK

Ke všem Vašim objednávkám na barech a v restauracích je automaticky účtován servisní poplatek 15%. Pokud máte zájem ušetřit, věnujte prosím pozornost informacím v katalogu NÁPOJOVÉ BALÍČKY A PAKETY. Při zakoupení balíčků při podpisu smlouvy je možné tyto balíčky zakoupit bez servisního poplatku. Pokud nápoje, nebo zvýhodněné balíčky nakoupíte až na lodi, bude vám servisní poplatek ve výši 15% účtován i na tyto balíčky. Platí se až na palubě lodi na Váš lodní účet.

 

UNICEF

Plavební společnost MSC Cruises je patronem Unicef. Dovoluje si vás proto požádat o pomoc při této charitativní činnosti, zejména pro výstavbu škol a pomoci dětem v Brazílii, příspěvkem 1 eura. Tato částka ve výši 1 eura je automaticky přičtena k vašemu účtu. Pokud se nechcete na této charitativní akci podílet, jen při platbě účtu informujte personál. Částka vám bude ihned automaticky stržena. Platí se až na palubě lodi na Váš lodní účet.

 

SVĚT VÝHOD -    BALÍČKY PRO RADOST

Chcete udělat někomu radost? Překvapit přátele, zpestřit si dovolenou a nebo hezký den. Nabízíme Vám možnost speciálních balíčků přímo na vaši kajutu.  
 

Kod

Název

Obsah

Cena od

562W20

JAHODY

Sladké šumivé víno a jahody

 860,-Kč

503W20

JAHODY II

Jahody v čokoládě-10 kusů přelitých čokoládou-servírováno na kajutě.

 340,-Kč

501W20

ROMAN. PAKET

Jedna láhev šampaňského. Dvě sektové skleničky (dárek domů) a jahody v čokoládě (10ks) – servis na kajutě.

 1990.-Kč

702W20

ROMANTIC SUNRISE

1 karafa (0,5litru) čerstvé pomerančové šťávy, 2 MSC sektové skleničky (dárek domů), čerstvé ovoce a výběr z crosantů, podáváno v kajutě

490,-Kč

634W20

PROSECO

Láhev prosecca a chladné kanapky – servis do kajuty.

860,-Kč

550W20

SNÍDANĚ

Teplý nápoj, čerstvý pomerančový džus, pečivo, marmeláda, med, máslo, výběr ze sýrů a šunky, míchaná vajíčka, müsli, jogurt, čerstvé ovoce

420,-Kč

548W20

BON VOYAGE I

Jedna láhev šampaňského a dvě sektové skleničky (suvenýr domů) a jahody v čokoládě, spolu s kapitánským uvítacím dopisem, čerstvé ovoce a pozvánka na coctail párty.

2960,- Kč

542W20

BON VOYAGE II

1 lahev suchého šumivého vína a výběr kanapek v den nalodění, podáváno v kajutě s uvítacím dopisem od kapitána, košík s ovocem, pozvání na speciální VIP-Coctail

1460,- Kč

530W20

VÝROČÍ

Klasický dort a láhev sladkého šumivého vína – servírováno v restauraci

860,-Kč

527W20

DORT

Servírovaný dort v restauraci (pro 6-8 lidí). Dort s vanilkovým pyškotem a krémem.

380,-Kč

526W20

VIP

Jedna láhev sladkého šumivého vína a talíř sezónního ovoce. Servírováno do kajuty.

807,-Kč

43W20

VÝROČÍ BEZ

(bezlepkový) Dort bezlepkový servírovaný s lahví sladkého šumivého vína v restauraci

1166,-Kč

 


 

Kod

Název

Obsah

Cena od

S 562

JAHODY

Sladké šumivé víno a jahody

760,-Kč

SC 503

JAHODY II

Jahody v čokoládě-10 kusů přelitých čokoládou-servírováno na kajutě.

270,-Kč

RP 501

ROMAN. PAKET

Jedna láhev šampaňského. Dvě sektové skleničky (dárek domů) a jahody v čokoládě (10ks) – servis na kajutě.

1800.-Kč

RP702

ROMANTIC SUNRISE

1 karafa (0,5litru) čerstvé pomerančové šťávy, 2 MSC sektové skleničky (dárek domů), čerstvé ovoce a výběr z crosantů, podáváno v kajutě

450,-Kč

PR 634

PROSECO

Láhev prosecca a chladné kanapky – servis do kajuty.

760,-Kč

BR 550

SNÍDANĚ

Teplý nápoj, čerstvý pomerančový džus, pečivo, marmeláda, med, máslo, výběr ze sýrů a šunky, míchaná vajíčka, müsli, jogurt, čerstvé ovoce

320,-Kč

BV 548

BON VOYAGE I

Jedna láhev šampaňského a dvě sektové skleničky (suvenýr domů) a jahody v čokoládě, spolu s kapitánským uvítacím dopisem, čerstvé ovoce a pozvánka na coctail párty.

2600,- Kč

BV 542

BON VOYAGE II

1 lahev suchého šumivého vína a výběr kanapek v den nalodění, podáváno v kajutě s uvítacím dopisem od kapitána, košík s ovocem, pozvání na speciální VIP-Coctail

1300,- Kč

HB 530

VÝROČÍ

Klasický dort a láhev sladkého šumivého vína – servírováno v restauraci

790,-Kč

C 527

DORT

Servírovaný dort v restauraci (pro 6-8 lidí). Dort s vanilkovým pyškotem a krémem.

350,-Kč

S 526

VIP

Jedna láhev sladkého šumivého vína a talíř sezónního ovoce. Servírováno do kajuty.

700,-Kč

V 043

VÝROČÍ BEZ

(bezlepkový) Dort bezlepkový servírovaný s lahví sladkého šumivého vína v restauraci

1020,-Kč

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme