UŽIJTE SI SVOJI DOVOLENOU

Nepřemýšlejte nad tím, co kolik stojí a zda si můžete to či ono na lodi dovolit. Zakupte si některý z nabízených nápojových balíčků při objednání plavby a ušetříte tím 15% z ceny balíčku, který je k dostání ke koupi na lodi, ale již s přirážkou 15%. Zakoupením balíčku taktéž ušetříte cca 20% z ceny nápojů. Počítejte proto s námi - zakoupením balíčku ušetříte cca 20% z cen nápojů a pokud si balíček zakoupíte při rezervaci plavby u naší CK RIVIERA TOUR ušetříte dalších 15% - to znamená, že můžete ušetřit až 35% z cen nápojů, které byste nakupovali jednotlivě na baru nebo v restauracích, a to se rozhodně vyplatí.

Na lodích je v základní ceně plavby plná penze rozšířená o nápoje z nápojových automatů. Je nutné zdůraznit, že tyto nápojové automaty se nacházejí výhradně v bufetové restauraci. Ráno jsou k dispozici 3-4 druhy sladkých džusů, káva, čaj, kakao. Během dne pak voda, káva, čaj. Všechny nápoje , které zakoupíte na barech nebo v restauracích se již platí a jsou přičteny na Váš hotelový účet. Ke všem službám objednaných na barech a nebo v restauracích se automaticky účtuje 15% taxa. Pro vaši představivost Vám předkládáme nabídku nápojů na barech a v restauracích.

SNÍDANĚ-jídelní lístek

OBĚD-jídelní lístek

VEČEŘE-jídelní lístek

SPECIÁLNÍ ZÁŽITKOVÁ RESTAURACE - placené menu

NÁPOJOVÝ LÍSTEK-VÍNA

BAR LIST- buffet

NÁPOJOVÝ LÍSTEK- drinky, nápoje, pivo...

NÁPOJOVÝ LÍSTEK - speciální drinky

KÁVY-ČAJE a speciální drinky

AKTUÁLNÍ NÁPOJOVÝ A BAROVÝ LIST NA PLAVBÁCH STŘEDOMOŘÍ

Upozorňujeme, že výše uvedená nabídka je pouze orientační, aby jste měli možnost utvořit si názor na cenové kalkulace na palubách lodí. Jídelní lístky se mění každý den a  ceny a nabídka nápojů se může měnit.


NÁPOJOVÉ PAKETY

Plavební společnost Vám nabízí možnost zakoupení zvýhodněných paketů pro Vaši pohodovou dovolenou. I když na první pohled vypadají ceny vysoké, je třeba zvážit Vaše potřeby na plavbě samotné. Chcete si opravdu užít dovolenou?  Nákup paketu je opravdu dobrá volba. Pakety si musí zakoupit každá osoba na společné kajutě a to včetně dětí. Děti budou mít zvýhodněné dětské pakety. Pakety a jejich čerpání je určeno pouze pro klienty, kteří mají paket zakoupen. Není možné nakupovat nápoje jiným klientům nebo si měnit karty. Pakety se dají zakoupit pouze na celou plavbu a jsou nevratné. Pokud pakety zakoupíte při podpisu cestovní smlouvy, ušetříte 15% z celkové ceny paketu. Na lodi je možné pakety dokoupit pouze první den při nalodění. K Vaší ceně však bude přičten automaticky poplatek 15%. Proto doporučujeme nakupovat pakety předem při objednání Vaší plavby u cestovní kanceláře. Všechny pakety lze objednat v on-line objednávce na našem webu.

Pokud přemýšlíte, zda se paket vyplatí nebo ne, stačí jednoduchý výpočet. Pokud každá osoba na kajutě zkonzumuje více než 3 alkoholické drinky denně, má smysl si paket koupit. Je to jednoduché-jste přece na dovolené. Sklenička sektu na snídani, pivko k obědu, odpolední drink na baru, večerní kafe a vínečko u večeře a máte „limit“ splněn. A počítejte s tím, že si určitě na lodi najdete přátele, se kterými rádi prohodíte slovíčko do pozdních nočních hodin. V takové případě se paket opravdu vyplatí.  


NÁPOJOVÉ PAKETY 

NÁPOJOVÉ PAKETY A BALÍČKY ke stažení v pdf

 

INTERNET NA PALUBĚ


INTERNET NA PALUBĚ

Společnost MSC se rozhodla investovat do kapacity satelitního internetu, které jsou nabízené na palubě lodí MSC a to jak pro naše hosty, tak i pro členy posádky. V praxi to znamená, že šířka vlnového pásma internetu je k dispozici více než čtyřnásobná. Nové satelitní připojení k internetu bylo navrženo tak, aby bylo jednoduché s možností výběru ze 3 různých výběrů balíčku, tak aby vyhovovaly různým potřebám a počtu zařízení (smartphony, tablety, notebook atd.). Všechny balíčky jsou dostupné na celou dobu plavby, nebo jen na jeden den za sníženou cenu. Cena balíčku je také odvozena od délky plavby. Jelikož se ceny internetu na jednotlivých lodích liší, zpracujeme vám aktuální nabídku internetových balíčků na vyžádání podle plavebního okruhu a lodi. Internetový balíček se dá bez problémů koupit přímo na palubě lodi na Váš lodní účet.

Aktuální ceny internetového připojení:

PROHLÍŽENÍ (prohlížení webu, posílání a přijmání emailů a obrázků, chat a aplikace na posílání zpráv (messenger, whatsapp..), žádné video. Doba trvání:celá plavba, Limit : neomezený

  Důrazně upozorňujeme, že uvbedené ceny jsou pouze orientační. Na základě vašeho požadavku Vám připravíme cenouvou nabídku dle aktuálních cen plavební společnosti pro danou oblast a příslušnou loď.


SERVISNÍ TAXA DO 5.12.2023  - OD 5.12.2023 JE SERVISNÍ TAXA SOUČÁSTÍ CENY 

Jak jsme již uvedli, na lodi se neplatí na barech penězi, ale kartou. Na lodi se nikde neplatí žádné spropitné, bakšišné a podobné poplatky, které jsou běžné v restauracích a hotelech. Také se neplatí žádné poplatky za užití lehátka, pool servis , za užití bazénů a vířivek a pod. Neplatí se ani žádné vstupné do divadla, na animační programy, diskotéky, přístavní taxy, ubytovací poplatek a podobně. Všechny tyto poplatky jsou zahrnuty v jednotné servisní taxe. Plavební společnost automaticky zaúčtuje na váš účet servisní taxu ve výši cca od 12 eur/noc (Karibik cca od 13 USD/noc) za dospělou osobu a cca od 5 eur/6USD noc za dítě od 2-12 let.

Servisní taxy je nutno od 13.7.2023 uhradit předem- nelze uhradit na palubě lodi. OD 5.12.2023 JE SERVISNÍ TAXA SOUČÁSTÍ CENY PLAVBY 

 

Kod

Určení taxy dle plavby

Cena za osobu a plavbu

STXE7

Servisní taxa pro Evropské plavby na max 7 nocí

2.100,-Kč

STXE11

Servisní taxa pro Evropské plavby na max 11 nocí

3.300,-Kč

STXK7

Servisní taxa pro Exotické plavby mimo Evropu na max 7 nocí

2.540,-Kč

STXK11

Servisní taxa pro Exotické plavby mimo Evropu na max 11 nocí

3.990,-Kč

 


SERVISNÍ POPLATEK

Ke všem Vašim objednávkám na barech a v restauracích je automaticky účtován servisní poplatek 15%. Pokud máte zájem ušetřit, věnujte prosím pozornost informacím v katalogu NÁPOJOVÉ BALÍČKY A PAKETY. Při zakoupení balíčků při podpisu smlouvy je možné tyto balíčky zakoupit bez servisního poplatku. Pokud nápoje, nebo zvýhodněné balíčky nakoupíte až na lodi, bude vám servisní poplatek ve výši 15% účtován i na tyto balíčky. Platí se až na palubě lodi na Váš lodní účet.

 

UNICEF

Plavební společnost MSC Cruises je patronem Unicef. Dovoluje si vás proto požádat o pomoc při této charitativní činnosti, zejména pro výstavbu škol a pomoci dětem v Brazílii, příspěvkem 1 eura. Tato částka ve výši 1 eura je automaticky přičtena k vašemu účtu. Pokud se nechcete na této charitativní akci podílet, jen při platbě účtu informujte personál. Částka vám bude ihned automaticky stržena. Platí se až na palubě lodi na Váš lodní účet.

 

SVĚT VÝHOD -    BALÍČKY PRO RADOST

Chcete udělat někomu radost? Překvapit přátele, zpestřit si dovolenou a nebo hezký den. Nabízíme Vám možnost speciálních balíčků přímo na vaši kajutu.   

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme