Upozornění:

Od 1.6.2018 změnila plavební společnost MSC CRUISES obchodní podmínky pro nákup plaveb. Cena plavby se rozděluje na cenu za plavbu a cenu za přístavní poplatky a taxy. Přístavní poplatky a taxy musí hradit i děti. Riviera Tour uvádí ceny včetně přístavních poplatků a tax. Na klienty, kteří mají již uzavřeny cestovní smlouvy se tato změna nevztahuje. 

Spousta cestovních kanceláří a prodejců se snaží hosta nalákat na co nejnižší cenu, nebo nabídkou různých slev, akcí a doplňků. Z naší praxe víme, že ve spoustě případů se jedná pouze o to, aby host uzavřel cestovní smlouvu. Následky a výsledný produkt však dost často bývá velmi nejistý. Proto u nás nenajdete ceny skládané z několika položek, ale najdete jednoduchý přehled možností, které jsou uvedeny níže. Právě proto jsme se rozhodli, že naše ceny jsou kompletní a to včetně dopravy do přístavu, služeb delegáta, přístavních poplatků, leteckých a palivových příplatků a pod. Prostě jednotná cena. Nebudeme to mít na trhu lehké, víme to. Ale když jsme dokázali naše hosty přesvědčit výhodou nákupem plaveb first minute, veříme, že budeme úspěšní i zde. Nás nezajímá, co dělají jiní.                                     

                          Jdeme si vlastní cestou!

  • POUKAZ  RIVIERA TOUR - VIP klienti s poukazem na plavbu v roce 2018-2019-2020 mají možnost uplatnit svůj poukaz na další plavbu na lodích MSC CRUISES. Podmínkou uplatnění poukazu je rezervace plavby výhradně přes klientský portál na www.rivieratour.cz  nebo výhradně prostřednictvím CK RIVIERA TOUR. Kontaktujte nás prosím, rádi Vám pomůžeme. Poukazy jsou určeny výhradně na nově uzavřené cestovní smlouvy. 
  • LÍBÁNKY NA LODI- 10% SLEVA - jste novomanželé? Máte výročí svatby? Chcete udělat radost? Sdělte nám tuto radostnou událost. Pro klienty zlaté a diamantové svatby máme speciální slevu 10% z katalogové ceny plavby a během večeře dostanete dort spojený s gratulací. A na víc od nás dostanete ještě příjemný dárek na Vaši plavbu. Podmínkou je doložení oddacího listu a nákup plavby 6 měsíců před plavbou samotnou.
  • NAROZENINY NA LODI - máte-li narozeniny, i tato radostná událost stojí za informaci naší cestovní kanceláři. Během plavby Vás bude čekat u večeře narozeninové překvapení ve formě dortu a příjemný dárek na Vaši plavbu. 
  • VÝROČÍ-OSLAVY-PROMOCE - výročí, promoce, oslava životního jubilea, chcete oslavit významný den ve Vašem životě? I na takové příležitosti myslíme. Pro váš úzký okruh přátel připravíme speciální nabídku plavby dle Vašich přání a požadavků. Vydat se tak můžete na plavbu s celou rodinou a svými přáteli a užít si tak nejen plavbu, ale i vlastní soukromou oslavu přímo na palubě lodi MSC Cruises.
  • FIREMNÍ BENEFITY - Potřebujete odměnit Vaše zaměstnance?  Potřebujete zvýšit prodej a chcete motivovat prodejce? Chcete připravit pro Vaše zákazníky zajímavou soutěž o opravdu luxusní odměny? Jsme tady pro Vás. Připravíme Vám speciální nabídku pro Vaši firmu dle Vašich požadavků a našich možností. Tento rozrůstající se trend motivace je zárukou atraktivnosti a velmi dobré zpětné vazby spokojenosti Vašich zaměstnanců, prodejců, zákazníků. Naše reference např. u firem jako NIVEA, KOOPERATIVA…. 
  • MSC CLUB- pokud jste členy MSC Clubu , máte možnost uplatnit slevy MSC Clubu pouze u individuálních plaveb a to na základě vyžádání. Slevu a oprávněnost slevy vždy určuje plavební společnost a na slevu není právní nárok. Výše slevy a její oprávněnost není CK RIVIERA TOUR schopna  ovlivnit. Na plavby s dopravou a delegátem není možnost uplatnit slevy MSC Clubu v žádném případě. Proto Vám doporučujeme využít slevových poukazů nebo nákupu first minute.  

Cenové kalkulace

    Všechny ceny u plaveb s dopravou a delegátem cestovní kanceláře RIVIERA TOUR  jsou ceny za osobu ve vnitřní dvoulůžkové kajutě v optimální knihovací třídě. Ceny jsou uvedeny za osobu a plavbu. Minimální počet osob v kajutě jsou dvě osoby. V případě zájmu o jednolůžkovou kajutu je příplatek 80-100%. Na vyžádání vám zašleme kalkulace v kajutách venkovních s oknem, balkonových kajutách či apartmánech nebo speciální nabídku v YACHT CLUBU. Možnost uplatnění slev pro děti do 18 let jsou na vyžádání dle volných kapacit kajut plavební společnosti. Vždy jsou podmíněny minimálně dvěma dospělými osobami na kajutě.

Naše společnost využívá tržních cen. Cena zájezdu se odvíjí dle naší aktuální tržní nabídky. Naše aktuální nabídka je stanovena  prodejnosti dané plavby. Cenové nabídky mohou být podpořeny benefity a balíčky. Může se tady stát, že si Váš kolega koupí plavbu třeba za 20.000,-Kč , ale vy protože jste využil akční nabídky, zakoupíte stejnou plavbu ve stejném termínu a službami o 3000 Kč levnější a ještě k tomu dostanete nějaký nápojový balíček nebo bonus. Proto je velmi důležité sledovat naše nabídky- můžete ušetřit celkem hodně peněz. Již uzavřenou cestovní smlouvu není možno měnit výhodnější nabídkou.

Cca rok před plavbou je zveřejněn ceník s cenami FIRST MINUTE - VČASNÝ NÁKUP. Tyto ceny jsou z pravidla nejvýhodnější. Dále je stanovena cena katalogová - to je nejvyšší možná cena. Během roku se ceny pohybují dle obsazenosti jednotlivých lodí. Zpravidla platí, že čím kratší čas k odjezdu - tím vyšší cena. Dovolujeme si vás upozornit, že některé plavební okruhy bývají vyprodány i rok předem. Jednotlivé slevy není možné sčítat dohromady. Níže uvedené slevy platí pro katalogové ceny. Aktuální prodejní ceny plaveb naleznete na www.rivieratour.cz. Nejsme příznivci slevových portálů, naše nabídky na slevových portálech nenajdete. Taktéž nenabízíme slevy v %, nemáme zájem cenu zájezdu nadhodnotit a pak ji dávat do slev. Cena je taková, jaká je stanovena a je na Vašem zvážení, zda se necháte zlákat obrovskou slevou, nebo využijete přímé nabídky.   

Důležité upozornění:

Zakoupením plavby na moři klient zakupuje komplexní rozsah služeb daný cestovní smlouvou jako celek. Plavební společnost neumožňuje storno dílčí části smlouvy. Není možno stornovat část plavby,výletu nebo dospělou osobu na společné kajutě. V takovém případě je stornopoplatek ve výši 100%

U RIVIERA TOUR kompletní cena

Naše cena uváděná v katalogu a na našich webových stránkách u plaveb s dopravou a delegátem je vždy kompletní a to včetně dopravy do přístavu a zpět i služeb našeho delegáta. Přestože v nabídkách jiných prodejců můžete najít cenu rozdělenu za plavbu a dopravu, popř. i za služby delegáta, u nás je cena vždy kompletní. Jsme tím znevýhodněni různými vyhledávači, kde je naše cena vždy vyšší. Jsme však  pevně přesvědčeni, že zákazník má znát finální cenu a ne si k ní muset dopočítávat další položky. Jdeme si vlastní cestou.

First minute - výhodná cena

Využijte včasné rezervace pro plavby s dopravou a delegátem a získáte tak plavbu za výhodnou cenu. Tato nabídka je omezena pro prvních 12 rezervací z každého zájezdu a je i omezena časově do 30.5. Získáte tak možnost výhodné ceny zájezdu. Tyto ceny se potvrzují pouze v době rezervace zájezdu. Zálohová platba 15.000,- Kč za rezervaci, u plaveb s leteckou přepravou cena letenky +10.000,-Kč, doplatek 50 dnů před odjezdem. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. 

Akční cena-výhodná cena

  Pokud nejste dost rychlí a nevyužijete nabídku včasné rezervace, můžete získat výhodu díky akci nejlepší cena dnes. Všechny uvedené ceny jsou uvedeny na internetových stránkách www.rivieratour.cz  nebo nás můžete kontaktovat telefonicky pro sdělení aktuální nejlepší ceny. Jelikož všechny plavby nakupujeme s velkým časovým předstihem, po době first minute již není možné vkládat data bez poplatku. V praxi to znamená, že všechny rezervace od termínu 1.7. budou cenově vyšší. Nenechávejte objednávku plavby na poslední chvíli, protože i akční cena dnes se postupně zvyšuje k ceně katalogové, dle zájmu o danou plavbu a prodaných místech. Tyto ceny se potvrzují pouze v době rezervace zájezdu. Zálohová platba 25.000,- Kč za rezervaci, u plaveb s leteckou přepravou cena letenky +15.000,-Kč, doplatek 50 dnů před odjezdem.    

Katalogová cena


Je to nejvyšší možná cena - plná cena platná pro každého hosta. S největší pravděpodobností ji zaplatíte, pokud si budete nechávat všechny možnosti otevřené, nebo když odložíte rezervaci plavby na poslední chvíli. Zálohová platba 50% za rezervaci, u plaveb s leteckou přepravou cena letenky +50% z ceny služeb, doplatek 50 dnů před odjezdem.  

Speciální ceny


Tyto ceny jsou u mimořádných nabídek během roku. Většinou se jedná o plavby, které se doplňují do programu plaveb v rámci účasti kolektivů a skupin na plavbách k doplnění počtu míst ve skupině. Cena a zálohová platba se stanovuje in6dividuálně dle specifických požadavků plavby. Tyto nabídky jsou zasílány emailem a jsou uvedeny na internetových stránkách www.rivieratour.cz. Na tuto skupinu není možno uplatnit jakékoli slevy.  

Last minute-super last minute


Opravdu zcela mimořádná nabídka. Tyto nabídky jsou velmi omezeny. Jedná se většinou o kajuty, kde není možnost výběru kajuty a služeb a i počet osob bývá omezen. Na tuto skupinu není možno uplatnit jakékoli slevy.  

Naše upozornění:

Je třeba si uvědomit, že se vydáváte na plavbu. Příprava takové plavby není jednoduchou záležitostí a jak pro naši cestovní kancelář tak především pro plavební společnost je velmi náročným logistickým procesem. Jednotlivé plavební okruhy se připravu i čtyři až pět let předem. Proto jakákoliv změna je nejen pro všechny zůčastněné nepříjemná, ale i obrovsky finačně náročná. V dnešní nejisté době dochází občas ke změnám v itineráři plavby a to především z bezpečnostních důvodů. Proto Vás důrazně upozorňujeme, že cestovní kancelář RIVIERA TOUR je oprávněna provádět operativně změny programu a poskytovaných služeb před zájezden a i v průběhu zájezdu, pokud není možné zabezpečit původně dohodnutý program a služby dodržet. Při zájezdech do regionů, ve kterých si aktuální bezpečnostní situace může vyžádat úpravu trasy nebo plavby, nedochází k porušení smlouvy o zájezdu, dojde-li k odchylce v trase platby nepřesahující 50 % původně plánované trasy plavby. Zákazník bere na vědomí, že každá taková odchylka od původně plánované trasy plavby je prováděna z důvodu zachování jeho bezpečnosti a že je zahrnuta v programu zájezdu.Tato ustanovení platí na další na tuto situaci navazující služby. CK si vyhrazuje právo na změnu věcného i časového programu z důvodů vzniklých mimořádnou nepředvídatelnou a nepřekonatelnou překážkou vzniklou nezávisle na vůli poskytovatele (nepříznivé počasí, živelné katastrofy, letecké havárie, dopravní nehody, bouře, povodně, záplavy a zemětřesení, lodní neštěstí, lodní havárie nebo havárie na lodi, válka, válečný stav, stávka, teroristický útok, změna politického stavu v zemi, apod.) nebo zapříčiněných cizí osobou nebo zákazníkem. Plavební společnost si vyhrazuje kdykoli změnit plavební okruh, nebo část plavebního okruhu. Plavební společnost si vyhrazuje právo změny jednotlivých časů kotvení v přístavu a změnu itineráře trasy plavby nebo lodi. V takovém případě nemá CK RIVIERA TOUR tuto situaci možnost ovlivnit a změnit. V takovém případě změny nemá klient nárok na odškodnění, slevu z ceny plavby, nebo možnost zrušení plavby. S tímto ustanovením klient výslovně souhlasí. Takové stížnosti, nebo reklamace jsou zcela vyloučeny.

Reklamace

Veškeré reklamace služeb na lodi je nutné řešit přímo na palubě číslo pět-recepce. V případě, že se stížností neuspějete ani po urgencích, kontaktujte nás na tel čísle 0042 0 603 170 508, budeme se znažit danou situaci s Vámi řešit a pomoci Vám. Upozorňujeme Vás, že zakupujete plavbu na moři a ne pobyt na odlehlém hotelu v přírodě. CK upozorňuje na specifika lodních zájezdů.

Loď je stroj, na kterém se během plavby, nebo v přístavu mohou na palubách, nebo v kajutách tvořit vibrace, houpání, hluk z motorů, agregátů a pod. které se na lodi přenáší. Dále se může šířit hluk z kajut pasažérů, nebo hudebních produkcí. CK ani plavební společnost nemůže tuto situaci změnit. Během přepravy je v nezbytné míře nutno provádět údržbu lodi. Takové stížnosti, nebo reklamace jsou vyloučeny.

Zákazník je povinen reklamovat u CK bez zbytečného odkladu, nejpozději do jednoho měsíce od ukončení zájezdu. Reklamace podané v pozdějším termínu nebudou řešeny. Závady obsažené v reklamaci musí být potvrzeny zástupcem CK. CK neručí za úroveň cizích služeb, které si zákazník objedná na místě u průvodce, hotelu či jiné organizace. CK neručí za program a průběh fakultativních zájezdů organizovaných místními kancelářemi, i přestože tyto mohou spolupracovat s lodními společnostmi. Pořadatelem plavby je: MSC CRUISES S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland. V případě sporu vzniklého v souvislosti se smlouvou (o zájezdu) má zákazník, který je spotřebitelem, právo na jeho mimosoudní řešení u České obchodní inspekce. Podrobné informace o podmínkách mimosoudního řešení sporu jsou uvedeny na www.coi.cz. Zákazník, který si zakoupil zboží či službu přes internet, a je spotřebitelem, může k řešení vzniklého sporu využít platformu pro řešení sporů online. Podrobnější informace o podmínkách řešení sporu online jsou uvedeny na http://ec.europa.eu/odr.

Změny itineráře

Především v tomto případě je nutno si uvědomit, že zakoupením zájezdu si kupujete plavbu jako celek a ne výlet, nebo zájezd do jednotlivé destinace. Každý týden se naloďuje přes 20.000 klientů na lodě MSC Cruises a procedury nalodění jsou velmi náročné na logistiku a zabezpečení všech potřebných služeb. V první řadě je však nejdůležitější bezpečnost klientů. Upozorňujeme Vás,  že cestovní kancelář RIVIERA TOUR i plavební společnost  je oprávněna provádět operativně změny programu a poskytovaných služeb před zájezdem a i v průběhu zájezdu, pokud  není možné zabezpečit původně dohodnutý program a služby dodržet. Při zájezdech do regionů, ve kterých si aktuální bezpečnostní situace může vyžádat úpravu trasy nebo plavby, nedochází k porušení smlouvy o zájezdu, dojde-li k odchylce v trase plavby nepřesahující 50 % původně plánované trasy plavby. Plavební společnost si vyhrazuje právo změny plavebního okruhu z důvodů bezpečnosti. Do této kategorie se zahrnuje i změna počasí, kde je z důvodů špatného počasí, změny bezpečnostní nebo politické situace nutno provést změnu kurzu plavby, destinace a podobně. Rozhodující stanovisko je vždy rozhodnutí kapitana lodi. Zákazník bere na vědomí, že každá taková odchylka od původně plánované trasy plavby je prováděna z důvodu zachování jeho bezpečnosti a že je zahrnuta v programu zájezdu. Tato ustanovení platí i na další na tuto situaci navazující služby. V případě takové události není nárok na jakékoli odškodnění popř slevu, nebo zrušení zájezdu-plavby.

Omezení

Účast na plavbách s dopravou busem je omezena věkem minimálně od tří let věku. Zejména při návštěvě některých destinací jsou některé výlety náročnější na chůzi. Dále upozorňujeme, že plavba není vhodná pro osoby se stíženou orientací. Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme. Od všech osob nad 75 let požadujeme potvrzení od lékaře, že jsou ze zdravotního hlediska způsobilí plavbu absolvovat a potvrzení o zdravotním pojištění. Cestující se zaručuje, že je schopen/schopna plavby po moři a cestovat letadlem a že jeho/její chování ani stav nenaruší bezpečnost, či komfort lodi, letadla či ostatních cestujících. Každý cestující, jehož zdravotní stav by mohl negativně ovlivnit jeho způsobilost k cestování, musí před provedením rezervace předložit lékařské potvrzení. Těhotným ženám doporučujeme, aby se v jakémkoliv stádiu těhotenství před zahájením cesty poradily s lékařem. Dopravce nemá na palubě lodi vhodné vybavení pro porod. Společnost neakceptuje rezervaci žádné cestující, která by během plavby dosáhla 28. či vyššího týdne těhotenství.


Souhrn informací


Nákup plavby: Nejlevněji při vypsání plavby-cca 1,5 roku před vyplutím, nejlevnější prvních 15 rezervací z každého zájezdu, kde garantujeme nejnižší možnou cenu ( mimo nabídky superlast minute způsobené stornem zájezdů některých klientů). Cena plavby vzrůstá tržně dle obsazenosti lodí.

Doklady: PAS musí mít všichni účastníci plavby  - i děti!  Žádný jiný doklad není přípustný. Pasy musí mít platnost 6 měsíců po ukončení plavby

Pojištění: Cestující je povinen uzavřít platné cestovní a zdravotní pojištění, které  je adekvátní danému druhu cestování. Upozorňujeme Vás, že cestujete na moři a případný záchranný transport většinou nepokryje pojištění u různých podpůrných produktů. Proto si ve vlastním zájmu ověřte, zda je Vaše pojištění dostatečné. Na loď prosím vezměte kartičku pojištění

Nápojové pakety: Váš pobyt na lodi je s plnou penzí rozšířenou o nápoje z nápojových automatů. Ke snídani jsou zpravidla v provozu nápojové automaty na kávu, čaj, kakao, juice, vodu, během oběda voda, odpolední svačinky voda, káva, čaj - během večeře voda v bufetové restauraci. V servírovaných restauracích je nutné nápoje objednat a hradíte je k tíži Vašeho účtu. Plavební společnost pro Vás připravila možnost zakoupení balíčků nebo paketů. Tyto naleznete v samostatné příloze. Doporučujeme Vám zakoupení balíčků, nebo paketů při podpisu cestovní smlouvy, můžete tím opravdu hodně ušetřit

Jak zaplatit zájezd: Platby zájezdu prosím proveďte dle splatnosti uvedené v cestovní smlouvě. Prosím berte na vědomí, že splatností se rozumí připsání prostředků na účet CK RIVIERA TOUR. V případě, že je den vystavení dnem splatnosti, můžete provést úhradu následovně:

*vkladem na náš účet na jakékoli pobočce ČSOB, nebo převodem z účtu - pokud máte Váš účet veden u ČSOB. V případě, že máte účet zřízen u jiné banky než ČSOB, můžete provést příkaz k úhradě. Je však nutné ihned zaslat potvrzení o provedené platbě na naši CK. Důrazně upozorňujeme, že potvrzení o provedené platbě musí obsahovat prokazatelné odepsání prostředků z Vašeho účtu. Příkaz k úhradě není dokladem o zaplacení.

Platbu zájezdu proveďte na účet: 

ČESKÁ REPUBLIKA             CZK   203 676 297 / 0300            IBAN: CZ2303000000000203676297    BIC (SWIFT): CEKOCZPP      ČSOB VSETÍN

SLOVENSKO                        EUR   401 117 78 89 / 7500        IBAN: SK7675000000004011177889    BIC (SWIFT): CEKOSKBX      ČSOB TRENČÍN

Variabilní symbol platby: číslo vaší smlouvy.

Každá cestovní smlouva má svůj variabilní symbol platby.

Prosím neslučujte více plateb pod jeden variabilní symbol, taková platba nebude zaúčtována.


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme