Máte problémy s komunikací, neumíte dobře komunikovat cizími jazyky, nebo nemáte odvahu cestovat sami do přístavu? Nebo jen toužíte se posadit do autobusu a nechat se rozmazlovat službami cestovní kanceláře? Tak právě zde jste našli to pravé ořechové. CK RIVIERA TOUR připravuje pro vás poznávací plavby s dopravou a delegátem. Ano, právě u plaveb s dopravou a delegátem, zažijete úplně jinou dovolenou. Nechte se proto rozmazlovat našimi delegáty. Stačí jen nastoupit do autobusu a už se o nic nemusíte starat. Delegáti se o vás starají téměř 24 hodin denně.

    Postačí se dostavit na nástupní místa v Ostravě, Olomouci, Brně…. a další starosti již ponechat na delegátovi RIVIERA TOUR. Během přepravy busem do přístavu budete seznámeni s kompletními informacemi o lodích a navštívených destinacích, dostanete svačinku a občerstvení na cestu a možná i drobné překvapení. V ranních hodinách dorazíte do přístavu a za asistence delegáta se nalodíte na loď. Náš delegát je vám pomocnou rukou během celé plavby, na lodi má RIVIERA TOUR vlastní HOSPITALITY DESK - místo, kde se pravidelně konají informační schůzky během plavby. Náš delegát se vám bude věnovat i při prohlídce měst a destinací.

    Některé plavby jsou tématicky zaměřeny na určitou činnost - například výuka společenského tance, výuka angličtiny apod. Tyto aktivity jsou nadstandardem poskytovaných služeb a jsou zdarma. Je na vašem uvážení, zda se těchto akcí chcete účastnit. Jako třešničku na dortíku u některých plaveb nabízíme možnost fakultativních výletů s delegátem RIVIERA TOUR (Florencie, Pisa, Benátky, Řím, Fátima, Flaam, Madeira, St Tropez, Monaco,…). U některých plaveb RIVIERA TOUR organizuje ve spolupráci s MSC CRUISES fakultativní výlety za účasti našeho delegáta.
    Plavby s dopravou a delegátem vždy garantované - znamená to, že vypsané plavby se uskuteční vždy. Tyto produkty nejsou limitovány počtem klientů. Cenový rozdíl od běžných kajut není nijak výrazný a rozhodně tato služba zpříjemní vaše chvíle strávené na lodi MSC CRUISES. Na víc zkušenosti našich delegátů pramení doslova v posedlosti poznávacích plaveb. Plavby s dopravou a delegátem se u RIVIERA TOUR staly doslova fenoménem poznávacích plaveb. Ročně vypravujeme na plavby MSC Cruises přes čtyřicet organizovaných skupin s dopravou a delegátem a v tomto oboru patří CK Riviera tour k absolutní špičce. Vše je pochopitelně dáno letitými zkušenostmi našich delegátů na plavbách, osobních kontaktech a hlavně znalostech místního prostředí. 


   Delegáti RIVIERA TOUR-nejsme příznivci najímání levných delegátů, studentů a podobně. V první řadě musí naše delegáty práce bavit, musí mít rádi lidi a počítat s tím, že jejich pracovní doba není jen 8 hodin denně. Naši delegáti velmi dobře znají všechny lodě a navštívené destinace. I v dnešní době na plavby s dopravou a delegátem stále jezdí majitel firmy, který taktéž pracuje i jako delegát na plavbách. Zpětná vazba našich klientů je pro nás velmi důležitá a proto se na plavbách můžete potkat s kterýmkoli managerem naší cestovní kanceláře nebo i s vedením společnosti. 

Plavba není pobyt na hotelu a proto plavby nesou určitá specifika, která je nutno respektovat a brát v úvahu. Přesto, že je v našem zájmu připravit pro Vás co nejlepší služby, jsou určité předpisy a nařízení, které naši práci omezují a je třeba je dodržet.

     Dovolujeme si Vás upozornit, že v destinacích je funkce delegáta jako technický doprovod - ne průvodce. Delegát Vás dle programu doprovodí z přístavu a doporučí Vám zajímavá místa, která byste měli v destinaci navštívit, popř. Vám na palubě lodi poradí, jakých výletů plavební společnosti MSC využít a pomůže Vám s jejich nákupem. Ještě jednou upozorňujeme, že delegát není průvodce v jednotlivých destinacích. V případě, že se delegát se skupinou účastní fakultativního výletu plavební společnosti MSC, delegát nesmí překládat výklad odborného průvodce do českého jazyka. Delegát je pouze vaším technicko-organizačním pomocníkem na výletech.   

Naše upozornění:

V případě objednání plavby s dopravou a delegátem, je Vaše účast skupinovou záležitostí. Každý klient plavby s dopravou a delegátem je povinen respektovat pokyny delegáta skupiny. Je to velmi důležité pro hladký a pohodový průběh všech nutných procedur. Důrazně upozorňujeme, že pokud klient nedodrží pokyny delegáta, nedostaví se na určené místo  řádně a včas, delegát bude pokračovat v daném programu se skupinou dle daného plánu, bez ohledu na neúčast klienta.  V případě, že klient nerespektuje pokyny delegáta nebo určené místo a čas nedodrží, není cestovní kancelář odpovědna za takové počínání klienta a veškeré nároky na reklamaci, náhrady škody či újmy jsou v takovém případě nepřípustné a cestovní kancelář nenese jakoukoliv odpovědnost za ztráty, škody či újmy klientům vzniklé.

Dále upozorňujeme, že delegát má právo vyloučit ze skupiny osoby, které narušují zdárný průběh plavby, zájezdu anebo nedodržují pravidla slušného chování, popřípadě osoby podnapilé. V případě hrubého porušení zásad slušného chování, slovního napadání anebo urážek jiných osob, či alkoholismu má právo delegát, nebo kapitán lodi plavbu - zájezd klientovi zrušit na místě samém, bez nároku na jakoukoliv škodní újmu, náhradu škody, nebo kompenzaci.   

Těchto opatření se využívá opravdu velmi zřídka a ve výjimečných případech. Ale právě pro tyto případy a  pro nezpůsobilé klienty je toto upozornění nutné uvést a zdůraznit.


ZUZANKA KRAJČOVÁ (VAŇKOVÁ) delegátka 

Riviera tour - Zuzana Krajčová

Aktuálně na mateřské dovolené

Naše Zuzanka, takového milého pojmenování se Zuzaně dostává od našich klientů na plavbách, kde jim zajišťuje delegátku.Buďte si jisti tím, že zná všechna zajímavá zákoutí přístavů, kterých se dotýkají vlny Středomoří. Mimo každodenní péče o klienty CK Riviera Tour má na starosti také zaúčtování zakázek a odbavení pokynů k zájezdům. A právě proto budete mít jasno v tom, jak se na svoji první plavbu dokonale připravit. Zuzka se specializuje na plavby VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM a její srdeční záležitostí je zejména ostrov Santorini a nebo destinace Korfu. 

                                                                          Zuzanka je držitelka karty MSC BLACK CARD


Ing.TEREZKA FRANTIŠÁKOVÁ delegátka

Tereza Františáková

                                                                             Aktuálně na mateřské dovolené

 Terezka doslova miluje cestování a klienti ocení její úsměv, pohodu a neskutečně krásný vztah především ke starším lidem. Terezka zpracovává pojištění, provozní agendu, připravuje překlady výletů, destinací a taktéž má ve své kompetenci MSC CLUB  a provizní prodej plaveb.Terezka se specializuje na ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ, SEVERNÍ MOŘE A RUSKO.


Bc.KATKA BAROŠOVÁ delegátka

Katka Barošová

Katka je naše delegátka, která je plavbami doslova posedlá. Za dlouhou dobu procestovala spoustu destinací a k jejím přednostem patří až neskutečná schopnost zajistit výlety, transfery v neznámých místech a destinacích. Destinace, které s Vámi navštíví má velmi dobře připraveny a tak se nemusíte obávat vydat se s Katkou na plavbu. S Katkou se můžete potkat na všech plavbách v rámci Evropy a od příštího roku se můžete taktéž těšit na setkání s ní na plavbách v Karibiku nebo SAE.

Katka je držitelem MSC BLACK CARD

Ing. MARKÉTA STRNADOVÁ delegátka

                                              

Nová posila našeho týmu. Mladá a energická a zároveň příjemná a profesionální. Markéta cestování přímo miluje. Je k lidem velmi milá a ochotná pomoci při jakékoliv situaci. Tato delegátka je také velmi akční a člověk se s ní opravdu nenudí. Vydejte se na plavbu s Markétou, jejíž destinacemi jsou především plavby v SEVERNÍCH MOŘÍCH, ANGLII, NORSKU A RUSKU.

Ing. JANA MATOCHOVÁ delegátka

Nová posila našeho týmu. Mladá a energická a zároveň příjemná a profesionální. I Jana cestování přímo miluje. Je k lidem velmi milá a ochotná pomoci při jakékoliv situaci. Tato delegátka je také velmi akční a člověk se s ní opravdu nenudí. Vydejte se na plavbu s Janou, jejíž destinacemi jsou především plavby ARABSKÝCH EMIRÁTECH A KARIBIKU.


 KATEŘINA KOSTKOVÁ delegátka

Naše nejmladší, ale to neznamená, že je bez zkušeností. Katčiny destinace jsou především plavby ve VÝCHODNÍM  STŘEDOMOŘÍ, TURECKO, ŘECKO, IZRAEL


Bc. VERONIKA FLODROVÁ delegátka

Opět další posila našeho týmu. Mladá a energická a zároveň příjemná a profesionální. Veronika pracuje v cestovním ruchu několik let a je zdatným profesionálem v oblasti průvodcování. Můžete se těšit na setkání především na plavbách ve STŘEDOMOŘÍ AŽ NA MADEIRU A NEBO KANÁRSKÉ OSTROVY  ČÍŽ DOMINIK delegát


Dominika pro naše stálé klienty není třeba představovat. V cestovní kanceláři RIVIERA TOUR doslova vyrostl a je s ní velmi úzce spjatý. S Dominikem se můžete potkat zejména na speciálních tematických plavbách, ARGENTINA, BRAZÍLIE...   PAVEL ČÍŽ-delegát a ředitel CK RIVIERA TOUR


Majitel cestovní kanceláře, kterého do dnešního dne můžete potkat na plavbách s RIVIERA TOUR. Od počátku svého podnikání byla jeho myšlenka vytvořit cestovní kancelář, která se nesnaží vytvořit jen nejvyšší obrat a zisk, ale vytvořit cestovní kancelář, kde zákazník má chuť se neustále vracet a dovolená musí být opravdu relax se vším všudy. Proto se u RIVIERA TOUR setkáte se službami, které Vás zcela jistě mile překvapí a zpříjemní Vám vaši dovolenou.

Přestože se v současné době věnuje spíše speciálním zájezdům a exotickým destinacím, jeho srdeční záležitostí je především Itálie a to se vším všudy. O Itálii, lidech, jídlech, zvycích, vínu .... Vám dokáže povídat hodiny. A hlavně - o tom, co v průvodcích nenajdete. Osobní zkušenost je prostě nadevše. 

Pavel je ženatý, má dvě děti a je doslova posedlý cestováním. V současné době připravuje knihu o zážitcích z cestování.

    

VÝLETY S DELEGÁTEM BĚHEM PLAVEB

Uváděná cena FIRST je cena, za kterou můžete výlet zakoupit při sepsání cestovní smlouvy a naše CK Vám garantuje tuto cenu i v případě jejího navýšení plavební společností. V této ceně je i spárovací poplatek a taxy. Pokud si výlet zakoupite v předprodeji, garantujeme Vám, že budete společně s naším delegátem v jedné skupině. V případě, že si výlet dokoupíte na lodi, budete většinou přiřazeni do jiných skupin bez asitence našeho delegáta. Cena uváděná jako  KATALOG je vždy vyšší a bude Vám účtována, pokud si objednáte výlet již po uzavření cestovní smlouvy. Ceny výletů jsou tržní a uváděná KATALOGOVÁ cena je stanovena jako nejvyšší cena za nabízený výlet .

 Aktuální  informace naleznete na VÝLETY BĚHEM PLAVBY             

  

 
 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme