Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

Informace pro klienty požadující fakturaci zájezdu u zaměstnavatele

Dovolujeme si informovat všechny klienty s požadavkem na fakturaci zájezdu-příspěvku na rekreaci od zaměstnavatele-faktura na firmu o podmínkách CK RIVIERA TOUR pro vystavení daňového dokladu-faktury.

 Omlouváme se všem klinetům, ale požadavky některých společností jsou natolik extrémní a často i v rozporu se zákonem, že jsme pro Vás připravili několik pravidel a zásad pro možnost vystavení faktury pro zaměstnavatele.

 Při fakturaci požadujeme objednávku od zaměstnavatele, kde musí být uvedeno:

 Přesný název firmy dle obchodního rejstříku

  • Adresa sídla firmy
  • Ičo
  • PSČ

bez těchto údajů nebude faktura vystavena.

 2/ Ve faktuře uvedeme všechny osoby účastnící se zájezdu dle cestovní smlouvy - nepožadujte po nás vystavit fakturu pouze na jednu osobu, pokud se zájezdu účastní více osob.

3/ V případě příspěvku zaměstnavatele na dovolenou, kdy zaměstnavatel uhradí jen poměrnou část zájezdu, uvedeme ve faktuře, že se jedná o příspěvek na rekreaci - ne úhradu zájezdu, kterou často požadujete do faktury uvést.

 4/ Nepožadujte prosím, abychom do faktury uváděli jiné údaje, než do faktury patří. Není možnost fakturu vystavit např. na přepavní služby, přepravu a pododbně. Vždy do faktury uvedeme pouze skutečné plnění dle cestovní smlouvy

 5/ Prosím je třeba si uvědomit, že naše cestovní kancelář dodává poskytované služby a ty se řídí všeobecnými obchodními podmínkami naší CK. Jakékoliv požadavky na změny, zejména požadavku  termínu splatnosti a podobně  jsou nepřijatelné.

 6/ Každá platba od zaměstnavatele musí být uhrazena na náš účet bankovním převodem. Není možno fakturu hradit pokladnou nebo zápočtem.

 7/ V případě, že dojde k přeplatku na účtě cestovní smlouvy, je nutno požádat o navrácení přeplatku předepsaným tiskopisem. Za navrácená přeplatku se hradí manipulační poplatek.

 8/ Na každou cestovní smlouvu je možno zdarma vystavit jednu fakturu-daňový dokad. V případě požadavku vystavení více dokladů je každý doklad zpoplatněn částkou 175,-Kč za vystavený doklad.

ŽÁDOST O VYSTAVENÍ FAKTURY PRO ZAMĚSTNAVATELE

ŽÁDOST O VRÁCENÍ PŘEPLATKU CESTOVNÍ SMLOUVY

 

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce