Společnost MSC Cruises včera odhalila podrobnosti o nové nabídce zábavy na palubě nové vlajkové lodi MSC Seascape. Po vyplutí v listopadu tohoto roku zatím poslední plavidlo třídy Seaside nabídne nekonečné hodiny exkluzivní zábavy a animačních programů na zcela nové úrovni. Některé z nich si nyní představíme.

Podobně jako její sestra MSC Seashore je i MSC Seascape inspirována krásou světoznámého "Velkého jablka": „Loď MSC Seascape je inspirována New Yorkem, který je domovem světoznámých broadwayských představení a hudebních produkcí. Nabídne tak nové velkolepé show a celovečerní představení, které oslní všechny naše hosty. Nové špičkové možnosti zábavy posunou nabídku palubní zábavy na novou úroveň, a to i díky vynikajícím umělcům, nádherné scénografii a vynikající kvalitě produkce,“ uvedl Steve Leatham, globální šéf zábavy společnosti MSC Cruises.

ŠEST NOVÝCH INSCENACÍ V DIVADLE CHORA
Domovem nových špičkových produkcí bude především ohromující divadlo Chora. V něm MSC Seascape nabídne šest zcela nových představení s nádhernými efekty a hudbou:

IMAGINOCEAN – představení s oceánskou tématikou zahrnující akrobatické kousky, loutky vodních zvířat, zpěváky a tanečníky oblečené do nádherných kostýmů inspirovaných mořem.

DREAMSCAPE – nadpozemská show, která hosty přenese do světa fantazie. To vše díky cirkusovým umělcům, tanečníkům a zpěvákům, které doplní ohromující interaktivní videa.

IN CONCERT – plejáda vynikajících zpěváků a tanečníků předvede milované rockové klasiky. Podpoří je speciální osvětlení a kulisy v koncertním stylu, díky nimž se diváci budou cítit jako na opravdovém koncertu.

PREMIERE - zpěváci a tanečníci provedou hosty filmovou historií. Předvedou oslavu filmových žánrů a představí písně z nezapomenutelných filmů, spolu s krásnými kostýmy a kulisami.

SHALL WE DANCE – strhující taneční vystoupení, které představí různé taneční styly od latiny přes společenský a moderní tanec.

LOVE BLOOMS – představení s kostýmy v nadživotní velikosti, které palubu lodě promění v rozkvetlou zahradu.

ZBRUSU NOVÝ KONCEPT V LE CABARET ROUGE

Záďový salonek Le Cabaret Rouge nabídne hostům vznešenou atmosféru inspirovanou francouzskými kabarety 20. let minulého století. Díky živým vystoupením, kapele, zpěvákům, tanečníkům, akrobatům a mnoha dalším speciální vystoupení v Le Cabaret rouge oživí zlatá 20. léta.

ŽIVÁ ZÁBAVA NA CELÉ LODI OD RÁNA DO VEČERA

Kromě nových představení nabídne MSC Seascape řadu premiérových interaktivních zábavních možností pro všechny věkové kategorie. Na palubě proběhne 21 tématických večerů s vlastními struhujícími kostýmy a dekoracemi, včetně Country Night, Star for a Night a Hollywood Night.

Kromě večerů a představení nebude nouze o vzrušující high-tech zážitky, které budou k dispozici během celého dne, od zábavní atrakce ROBOTRON a raftového simulátoru až po interaktivní XD kino a virtuální simulátor Formule 1. Nebudou ale chybět ani klasické večírky, včetně Sunshine Party, Bílé párty a Gala večera.

DOMINIK ČÍŽ

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme