Krásný dobrý den z RIVIERA TOUR přátelé,          

     spousta z Vás mě osobně zná. Jmenuji se Tereza Samiecová. V RIVIERA TOUR jsem po léta sbírala zkušenosti jako prodejce plaveb, později jako manager plaveb a samostatný delegát na plavbách. A tak je opravdu možné, že jsme se již v minulosti na plavbách potkali. Sbírala jsem zkušenosti nejen z jednotlivých destinací, ale i s přímým kontaktem na palubách lodí. Při každodenních komunikacích s Vámi jsem poznávala Vaše potřeby a radosti během Vaší dovolené na výletních plavbách. RIVIERA TOUR  se doposud věnovala individuálním plavbám jen okrajově. Zcela pochopitelně se soustředila na skupinové zájezdy, ve kterých v oblasti výletních plaveb je bezkonkurenční. Jenže léta ubíhají, spousty klientů byla na plavbách s RIVIERA TOUR opakovaně a velmi rádi by rozšířili své poznávání i do míst a oblastí, které RIVIERA TOUR skupinově uskutečnit nemůže, anebo daná plavba aktuálně v nabídce s dopravou a delegátem vůbec není. Na plavbách již byli několikrát a klidně by takovou plavbu už zvládli sami bez nutnosti asistence delegáta. A právě pro takové klienty startujeme úplně nový projet INDIVIDUÁLNÍCH PLAVEB, za které odpovídám a mám jej na starosti.  

    V rámci nového projektu INDIVIDUÁLNÍ PLAVBY S RIVIERA TOUR  Vám můžeme nabídnout opravdu obrovskou nabídku výletních plaveb. Nabídka je opravdu velmi pestrá - více než 3000 plaveb. S námi se můžete podívat do celého světa. Na plavby se můžete vydat sami-individuálně. Do přístavu můžete přijet autem, vlakem, autobusem anebo letecky. To vše včetně parkování Vašeho vozu v přístavu Vám pomůžeme zajistit. Vaši dovolenou si můžete i prodloužit, třeba pobytem na hotelu v některých z destinací. I zde Vám můžeme být nápomocni.   

    Jednu obrovskou výhodu u nás máte. RIVIERA TOUR je na trhu plaveb již druhou desítku let a má opravdu velké zkušenosti. A i já osobně Vám můžu poradit, třeba jaké destinace pro plavbu vybrat, co v dané destinaci navštívit, anebo jaké výlety si v destinacích vybrat-zajistit. INDIVIDUÁLNÍ PLAVBY jsou novým produktem RIVIERA TOUR, která tak chce rozšířit své služby pro své klienty a zajistit tak daleko větší možnosti cestování a pohodlí našich klientů. Věřím, opravdu pevně věřím tomu, že se nám tento projet podaří zvládnout k Vaší naprosté spokojenosti.


Ing. Tereza Samiecová                                                                                                                               

Individual cruise manager

INDIVIDUÁLNÍ PLAVBY DO PŘÍSTAVU AUTEM NEBO LETECKY

Máte zájem o rychlou akční nabídku? Klikněte na tento banner


Než začnete s výběrem plavby, je nutné se rozhodnout, kam se chcete vydat a jaké jsou Vaše jazykové znalosti. Pokud jsou Vaše jazykové znalosti omezeny, rozhodně doporučujeme plavby s dopravou a delegátem RIVIERA TOUR. V případě dobrých jazykových znalostí máte možnost se do přístavu dopravit letecky, nebo vlastním automobilem. V tom případě je naše nabídka plaveb opravdu velmi široká a vlastně jen záleží na tom, jakou plavbu si vyberete a jaký termín. Je však nutné počítat alespoň s minimálními cestovatelskými zkušenostmi a dobrou komunikativní schopností.

DO PŘÍSTAVU VLASTNÍ AUTOMOBILEM

Doprava do přístavu vlastním automobilem - Nechcete se nikým a ničím omezovat? Chcete mít opravdu velký výběr plaveb a plavebních okruhů? Vydejte se na svou plavbu vlastním vozem. Najděte si na www.rivieratour.cz v sekci plavba s vlastní dopravou, tu svoji plavbu za super cenu a zorganizujte si svou vlastní dovolenou.V případě, že máte zkušenosti s cestováním, můžete se do přístavu vydat vlastním vozem. Pokud se tak rozhodnete, rádi vám poradíme jak do přístavu, kde zaparkovat vozidlo a podobně.

Máme pro vás připraveny podrobně zpracované pokyny k odjezdu, které vám pomohou praktickými informacemi. V přístavu vám zajistíme hlídané parkoviště přímo u přístavního mola, parkování se sjednává k cestovní smlouvě za cenu od cca 100 eur/týden. Hlídané parkoviště se musí objednávat předem, informujte nás proto už při sepsání smlouvy, že požadujete parkování vozidla. Po naplnění kapacity parkoviště je již dosti složité hledat náhradní řešení. Naše pokyny k odjezdu obsahují podrobné informace a mapky pro zaparkování vozidla v přístavu. Pokud cestujete vlastním automobilem do přístavu, vyžádejte si při podpisu smlouvy rezervaci místa na hlídaném parkovišti přímo v přístavu. Pro rezervaci je nutné nahlásit SPZ, druh a barvu vozidla.

Cena parkování osobního vozu v přístavu -plavba 7 nocí
Benátky  od 2.890,-Kč
Janov od 2.490,-Kč
Kiel od 3.190,-Kč
Hamburg od 2.890,-Kč
Warnemunde od 2.890,-Kč
Civitavecchia od 2.890,-Kč

Máte-li parkovací místo zajištěno, prokážete se při příjezdu do přístavu lodním lístkem a budete následovat instrukce personálu. Po příjezdu do přístavu odevzdáte klíče od vozidla a vozidlo parkovací službě, která vozidlo přepraví na střežené parkoviště. Po návratu bude vaše vozidlo opět připraveno na mole u lodi. CK RIVIERA TOUR zabezpečuje pouze rezervaci parkování. Parkování není součástí služeb CK RIVIERA TOUR.


DO PŘÍSTAVU LETECKY VČETNĚ TRANSFERŮ DO PŘÍSTAVU

 Doprava do přístavu letecky - u plaveb, s nimiž jste u nás zakoupili také letenky, zajistíme na požádání i transfery. Transfery, které u jednotlivých plaveb RIVIERA TOUR nabízí, jsou jen navrženou možností přepravy mezi letištěm, hotelem a přístavem. Podle logistických dispozic destinace se může jednat o hromadné transfery (především Evropa, některé plavby po Asii, Karibiku a jiné plavby), privátní transfery, či kombinaci obojího. Nejedná se o povinný příplatek k plavbě. Klienti si mohou zajistit transfery individuálně, nebo využít taxislužeb.


Pokud si letenky zakoupíte sami, k ceně transferu účtujeme poplatek za zabukování transferu 250,-Kč. V případě letecké přepravy je váha a rozměry zavazadla předepsána leteckou společností. Držte se proto pokynů letecké společnosti. Pozor! Váhy více zavazadel se nikdy nesčítají. Pro leteckou přepravu využíváme výhradně linkových leteckých spojů. Hotely v přístavech - ve všech evropských i světových přístavech vám můžeme zajistit jednorázové ubytování před plavbou i po ní. Budete-li si chtít dovolenou prodloužit, zajistíme vám ubytování na libovolný počet nocí.

Orientační cena letenek

Praha -Benátky  od 5.990,-Kč
Praha-Janov od 5.990,-Kč
Praha-Miláno-Janov** od 4.990,-Kč
Praha-Warnemunde- nelze
Praha- Řím od 4.990,-Kč
Praha-Miami od 15.990,-Kč
Praha-Dubaj od 10.990,- Kč
Alternativně lze místo Prahy zajistit odlet z Vídně

Naše doporučení - vyvarujte se levných nákupů letů u nízkonákladových leteckých společností, anebo leťte v takovém případě se značnou časovou rezervou.Pokud nestihnete nástup na loď, nemáte nárok na odškodnění.


HOTELY V PŘÍSTAVECH

V některých destinacích (především mimo Evropu) vám můžeme zajistit také kompletní poznávací balíčky s ubytováním na trase a pronájmem automobilu. Můžete se na nás s důvěrou obrátit. Většinu hotelů v naší nabídce v okolí přístavů máme prověřenou. Naše doporučení - vyvarujte se levných nákupů letů u nízkonákladových leteckých společností, anebo leťte v takovém případě se značnou časovou rezervou.Pokud nestihnete nástup na loď, nemáte nárok na odškodnění.

Naše upozornění:
Dovolujeme si upozornit všechny klienty s vlastní dopravou do přístavu, že může dojít k pozdnímu vylodění z lodi, ať již z důvodu špatného počasí anebo z důvodů techicko-organizačních. Při zpáteční cestě Vám při odjezdech doporučujeme vytvořit si dostatečnou časovou rezervu. V případě pozdního vylodění nepřísluší klientům náhrada škody. V případě, že je vaše letecká přeprava do přístavu zajišťována přímo plavební společností včetně transferů, náhradní přepravu Vám zajistí plavební společnost MSC CRUISES. Dále si dovolujeme upozornit klienty, pokud by došlo k jakémukoli poškození zavazadel, je nutné tuto skutečnost oznámit personálu plavební společnosti přímo v odbavovací hale a vyžádat si reklamační protokol. Bez reklamačního protokolu nebude žádost o odškodnění uznána. V případě poškození automobilu je taktéž nutné vyžádat řádné potvrzení škodní události a pořídit fotodokumentaci této události k řešení následného odškodnění.


INDIVIDUÁLNÍ PLAVBY

Základní podmínkou účasti na individuálních plavbách je nutnost, aby alespoň jedna osoba byla schopná se domluvit některým ze světových jazyků. Pak se vám již otevírá možnost cestování a poznávání krásných míst a destinací celého světa. Výhodou individuálních plaveb je obrovská nabídka plavebních okruhů, destinací a především absolutní volnost a možnost vlastní organizace celého výletu nebo plavby. Jak jsme již uvedli, jsme připraveni zajistit pro vás parkování v přístavech pro Váš automobil,můžeme Vám zajistit ubytování v hotelech a popřípadě i výlety plavební společnosti MSC Cruises.

JAK VYHLEDAT PLAVBU- REZERVACE

Na našich internetových stránkách www.rivieratour.cz naleznete hned na úvodní stránce vyhledavač plaveb. 

Můžete plavby i filtrovat podle termínu plavby nebo ceny plavby. Následně se Vám zobrazí velmi pestrá škála výletních plaveb včetně mapek plavebních okruhů, termínů plavby, přístavu nalodění a především cenou, která je přímá základní cena plavební společnosti MSC CRUISES uvedená v Kč.

Pokud plavbu která vás zaujme rozhlikněte, zobrazí se vám další možnosti a ceny jednotlivých kajut a plánovaný itinerář plavby. Náš systém je propojený s prodejním systémem plavební společnosti MSC CRUISES, která prodává plavby za tržní ceny. Proto každá zveřejněná nabídka je platná pro ten daný čas. Pokud nákup plavby odložíte, cena za plavbu se může změnit. Pokud si plavbu vyberete, můžete kontaktovat naši cestovní kancelář a my na základě Vašich požadavků provedeme rezervaci plavby a připravíme pro Vás vše potřebné.

Plavbu si však můžete okamžitě rezervovat on-line, postačí kliknout na tlačítko objednat, doplnit všechny potřebné údaje. Potvrzením podmínek a objednáním plavby se automaticky provede rezervace v prodejním systému plavební společnosti MSC Cruises a Vaše plavba je tak zarezervována.

ORGANIZÁTOR A POŘADATEL PLAVBY

Cestovní kancelář RIVIERA TOUR je v případě objednání individuální plavby zprostředkovatel prodeje produktu plavební společnosti MSC CRUISES. Organizátorem a pořadatelem Vaší plavby je plavební společnost MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 16,Geneva,Switzerland, Telefon: +41 22 797 70 00KAM SE VYDAT NA INDIVIDUÁLNÍ PLAVBU


ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Většinou naši cestovatelé sáhnou po těchto plavbách jako první. Zajímají je zvučná jména navštívených destinací, ale i možnost si prodloužit léto plavbami na Madeiru a Kanárské ostrovy, kde většinou bývají v nabídce také zastávky v Maroku. Hezké jsou pro poznávání míst i zimní plavby. Přístav pro nalodění dle destinací většinou Janov, Civitavecchia, La Spezia, Livorno a letecky lze i Barcelona.


VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené. V naší nabídce naleznete i tyto plavby


SEVERNÍ MOŘE

Plavby na severu jsou hlavně pro ty, kteří milují moře, přírodu a typické severské počasí, které k poznávání Anglie, Islandu a nebo norských fjordů patří. Odměnou vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury. Velmi oblíbené jsou okruhy Baltským mořem a především plavby kolem Evropy, které si již za ta léta získaly své příznivce. Můžete se těšit také na plavbu na oceánu, která je zcela jiná než v klidných vodách Středomoří. Vyplouvá se z: Hamburg, Kiel, Wardemunde, letecky lze i Kodaň.


PLAVBA KOLEM EVROPY

Asi nejprodávanější plavba, která je situována na jarní a podzimní měsíce, kdy lodě přeplouvají okolo Evropy na Severní moře. Během 14 denní plavby poznáte neopakovatelné destinace a můžete se podívat i do poutních míst Santiaga de Compostely nebo Fatimy. Vyplouvá se zpravidla z italského Janova a končí v Hamburgu, Kielu, Wardemunde nebo na opak.


PERSKÝ ZÁLIV

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb o Saudskou Arábii a do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň – Dubaj nebo do Egypta.


KARIBIK A USA

Karibik je snem každého cestovatele. Tato destinace není o historii, ale o krásách přírody, potápění, koupání, šnorchlování, opalování, relaxu, karibském rumu a latinskoamerických tancích. Kromě plaveb Karibikem s námi můžete vyrazit také na plavby Severní Amerikou z New Yorku do Kanady.

TRANSATLANTICKÉ PLAVBY

Tyto plavby bývají většinou na jaře a na podzim, kdy lodě přeplouvají oceány, aby se vrátily do Evropy. Plavby většinou na 16-22 dnů poskynou opravdu plnohodnotný odpočinek během přeplutí oceánu (cca 5-6 dnů), ale především můžete navštívit velmi zajímavé destinace, které se Vám běžně navštívit opravdu nepodaří. Pochopitelně je třeba počítat s leteckou zpáteční cestou do Evropy.


EXOTICKÉ PLAVBY

Spousta našich cestovatelů procestovala na plavbách všechny možné destinace a hledají stále víc. A právě pro takové, zde máme nabídku plaveb do exotických destinací, možnost zažít nové kultury, gastronimii a jiné způsoby života místních obyvatel. Doporučujeme zde velmi dobrou znalost minimálně anglického jazyka.

PLAVBY KOLEM SVĚTA

Utopie. Ba ne, mýlíte se. Plavby kolem světa si získávají opravdu na oblibě a například v roce 2019 jsme na tyto plavby vypravovali dokonce autobus na dovoz klientů do přístavu. Během cca 120 dnů opravdu obeplujete celý svět a navštívíte obrovské množství různorodých exotických destinací.
CHCI ZASÍLAT AKČNÍ NABÍDKY INDIVIDUÁLNÍCH PLAVEB

 Většinou jednou za týden zasíláme našim klientům email s akčními nabídkami plaveb. Plavební společnost má tržní ceny a tak se někdy stane, že ne všechny plavby jsou úplně vyprodány a nebo z důvodu storna se plavby prodávají za velmi zajímavé ceny. A  právě takové nabídky plaveb pro vás připravujeme a zasíláme. Co proto musíte udělat? Kliknou na níže uvedený odkaz a přihlásit se k odběru nabídek. Do kolonky uvedete svůj email a vyčkáte potvrzovacího emailu, který vám zašleme na Váš email. Ten pak musíte potvrdit. A je to hotovo. Pochopitelně kdykoli se můžete ze systému zasílání nabídek odhlásit.

Chci nechat zasílat akční nabídky plaveb na můj email - klikněte zde

Možnost přihlášení se nachází na hlavní stránce www.rivieratour.cz ve spodní částiKONTAKT- POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ

Jsme tady pro vás každý pracovní den od 9:00-17:00 hodin

Tel:  +420  571 424 588

Tel:  +420  577 012 757

Tel:  +420  577 330 200

Tel:  +420  577 330 031

Email: [email protected]Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme