CHCI UZAVŘÍT SMLOUVU O OBCHODNÍM ZASTOUPENÍ


Těší nás Váš zájem o prodej plaveb a zájezdů CK RIVIERA TOUR. Náš provizní prodej je řešen prostřednictvím rezervačního systému na našich internetových stránkách. Pro plavby na moři je nutno doložit od klientů spoustu údajů, které se pro běžnou rekreaci nevyžadují. Na základě mezinárodních předpisů vyžaduje plavební společnost kompletní dodání dat klientů. Proto způsob přes přes rezervační  je výhodný pro prodejce i Vaše klienty. Pro naše prodejce to přináší i spoustu výhod.

  •  Jednoduchá registrace-registrujete se jen jednou a Vaše údaje již zůstanou uchovány, nic již nemusíte v dalších smlouvách vyplňovat a měnit.
  • Zadáváte si své vlastní heslo, které znáte jen vy
  • Můžete rezervovat plavby na našem webu –vše v ČESKÉM JAZYCE, VŠE ON-LINE
  • Rychlá objednávka, okamžité vyčíslení provize
  • Provize z celkové ceny u zájezdu s dopravou a delegátem zájezdu a to včetně dopravy, letenek, pojištění, balíčku….
  • Přehledný souhrn Vašich objednávek a vyúčtování provize
  • Budete mít přehled o Vašich provizích a vyplacení Vaší provize

JAK NA TO?

Napište nám na email: [email protected]  žádost o spolupráci s naší CK.

Do emailu přiložte:

  • výpis z živ. rejstříku nebo koncesní listinu
  • vaši vizitku
  • fotografii Vaší agentury z venku

 Na základě těchto dokladů vyhodnotíme Vaši žádost a na základě úspěšného schválení Vám zašleme smlouvu o obchodním zastoupení naší cestovní kanceláře a pokud ji budete akceptovat, nic nebrání k další obchodní spolupráci.

A tím je vše hotovo

Následně Vám zašleme smlouvu o obchodním zastoupení a po jejím podpisu a odeslání na naši CK Vám přidělíme  ID do našeho rezervačního systému a vy můžete vyhledávat plavby na našich webových stránkách a provádět objednávky. Prosím po ukončení se nezapomeňte ze systému odhlásit.


PLATBY ZÁJEZDŮ - pouze na účet CK

Platby za zájezdy a všechny služby u CK RIVIERA TOUR  je možné provést výhradně a jen bezhotovostně převodem a nebo vkladem výhradně na učet cestovní kanceláře RIVIERA TOUR.

Důrazně upozorňujeme, že jaké-koli hotovostní platby nebo platby na účet prodejců nejsou přípustné a nebudou zaúčtovány.

Důrazně upozorňujeme, že autorizovaný prodejce nesmí jménem CK RIVIERA TOUR přijímat jaké-koli platby od klientů za zájezdy CK RIVIERA TOUR. 


OBJEDNÁVKA PLAVBY ONLINE

Důrazně upozorňujeme, že v systému zadáváte přímo objednávku plavby. Objednávku provádějte pouze tehdy, když je Váš klient pevně rozhodnut o uskutečnění zájezdu. Vložená data se automaticky ukládají do databáze plavební společnosti a jejich změna je zpoplatněna! 

Po provedení objednávky on-line obdržíte potvrzení na Váš email. Následně do 24 hodin v pracovní dny Vás bude kontaktovat naše operátorka, která s Vámi bude Vaši objednávku konzultovat a zašle Vám platnou cestovní smlouvu.  

Kdykoli po přihlášení se ve Vaší administraci můžete zpětně podívat na zrealizované objednávky, můžete exportovat výkaz provize nebo detail objednávky. Přejeme Vám úspěšný prodej a věříme, že se s naším novým rezervačním systémem brzy lépe seznámíte a pomůže Vám při Vaší práci.


REZERVACE PLAVBY

V případě, že potřebujete rezervaci plavby, prosím kontaktujte nás telefonicky a nebo emailem. Budeme se Vám snažit vyhovět. Rezervace plaveb Vám můžeme poskytnout pouze do 16.00 hodin v pracovní dny, pokud se s operátorem nedohodnete jinak.  Při zaslání potvrzené smlouvy obdržíte speciální telefonní čísla na naše kolegyně, které pro Vás budou připravovat cestovní smlouvy, rezervace a servis pro Vás. 


UZAVŘENÍ CESTOVNÍ SMLOUVY PROSTŘEDNICTVÍM PRODEJCE


Upozorňujeme, že při uzavírání cestovní smlouvy musí být vyplněny všechny údaje o objednavateli zájezdu a to
včetně platného telefonního čísla a emailu.
Tyto údaje se zadávají do databáze a bez těchto údajů nebude cestovní
smlouva uzavřena. Jako kontaktní údaj objednavatele zájezdu nesmí být uveden kontaktní údaj prodejce nebo jeho
telefon.
Dále upozorňujeme prodejce, že pokyny k odjezdu jsou zaslány vždy v tiskové podobě výhradně na adresu
objednavatele zájezdu – plavby doporučenou zásilkou poštou cca 30 dnů před odjezdem
. Zaslaní pokynů k odbavení
na jinou adresu a nebo adresu prodejce není možné.

Dovolujeme si dále upozornit prodejce, že pokud klient nebude mít uzavřeno zdravotní pojištění prostřednictvím CK
RIVIERA TOUR, která nabízí speciální pojištění na plavby, aby se ujistili, že jejich pojistka obsahuje pojištění zásahu
zdravotní peče a leteckého transportu nad 5 mil od pevniny. Je to velmi důležitá informace
.

KATALOGY PLAVEB CK RIVIERA TOUR

provizní prodejci, kteří májí zájem o zaslání nových katalogů na jejich cestovní kanceláře, prosím vyplňte a zašlete nám tento objednávkový list

OBJEDNÁVKA KATALOGŮ PRO CA-CK

na emailovou adresu: [email protected]


EXPORT DAT PŘÍMO NA VAŠE INTERNETOVÉ STRÁNKY


chcete mít aktuální plavby a jejich cenovou nabídku přímo na Vašich stránkách aniž by jste se museli zajímat o nové ceny, plavební okruhy a podobně ?

Nabízíme Vám export dat našich webových stránek sekce plavby s dopravou a delegátem přímo na Vaše internetové stránky.

Získáte tak úplnou databázi plaveb s dopravou a delegátem největšího prodejce plaveb s dopravou a delegátem v ČESKÉ REPUBLICE a na SLOVENSKU. Každý den aktualizovaná nabídka přímo na Vás web a o nic se nemusíte starat, nic nemusíte aktualizovat. Předejte  Vašemu správci webu níže uvedené odkazy pro export dat na Vaše stránky.

export: https://rivieratour-cz-integra...


XML feed dle specifikace: https://www.rivieratour.cz/inv...

dokumentace: http://rivieratour-cz-integrat...

Spolu dohromady tvoří podklad, který Vaši IT technici potřebují pro export dat. V případě problémů se obracejte na [email protected]EXPORT DAT PŘES SYSTÉM ANCHOICE


AnChoice je profesionální systém pro každou cestovní agenturu a cestovní kancelář.Systém, který maximálně spoří čas, usnadňuje každodenní procesy a pomáhá k dosažení úspěchu v podnikání.Máte již chytrý telefon? Mějte i chytrý systém a atraktivní webové stránky.Zapomeňte na zdlouhavé vyhledávání zájezdů dle požadavků Vašich klientů. S AnChoice máte vše na jednom místě. Pokud  máte přístup k těmto datům, máte přístup k plavbám MSC prostřednictvím našeho systému, který ANCHOICE systém podporuje.ŠKOLENÍ PROVIZNÍCH PRODEJCŮ

plánujeme na podzim 2021 

                                                              Přejeme Vám příjemný den z RIVIERA TOUR

 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme