Plavební společnost MSC Cruises včera představila rozšířenou nabídku živé zábavy na právě dokončované lodi MSC Euribia. Páté plavidlo třídy Meraviglia vypluje letos v červnu a svým hostům nabídne řadu inovativních a obohacujících zážitků, včetně jedné z největších živých kapel na moři a sedmi úchvatných divadelních představení.

„Zábava je základní součástí zážitků hostů společnosti MSC Cruises a my vždy hledáme nové, poutavé způsoby, jak potěšit naše hosty všech věkových kategorií. Snažíme se vytvářet výjimečné a poutavé koncepty v kombinaci s pestrými zábavními programy, abychom zajistili, že naši hosté budou na plavbu vzpomínat jako na dokonalý zážitek z dovolené," řekl Steve Leatham, vedoucí oddělení zábavních programů MSC Cruises.

THE CAROUSEL LOUNGE: ZNOVUOBJEVENÍ KLASICKÉHO PROSTORU

Salonek Carousel Lounge patří mezi ikonická místa lodí třídy Meraviglia – obrovská okna, představení a ničím nerušený výhled na moře si získaly srdce nejednoho cestovatele. Na MSC Euribia tento prostor prošel zásadní proměnou. Tento multifunkční prostor nabídne 1 020 m2 vnitřních a venkovních prostor se dvěma krytými terasami, které hostům umožní odpočívat a zároveň si během celého dne vychutnat řadu gurmánských občerstvení a nápojů. Najdete zde prostor jak pro odpočinek a povídání, tak i řadu volnočasových aktivit, včetně stolních her a společenského tance. Se západem slunce začne večírek, který každý večer doprovodí jiný styl živé hudby a hosté.

BIG BAND AT SEA: JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH KAPEL NA MOŘI

Salónek Carousel Lounge také představí nejnovější zábavní koncept společnosti MSC Cruises, kapelu Big Band at Sea. Ta se s devatenácti mezinárodně uznávanými hudebníky stane jedním z největších hudebních těles na moři. Každý večer se jejich hosté mohou těšit na tři oslnivá vystoupení s různými tématy a hudebními žánry. Ke kapele se připojí řada umělců s jednorázovými koncerty. Druhý největší zábavní prostor na lodi MSC Euribia tak bude pulzovat v rytmech swingu, jazzu, rockového orchestru, disco, muzikálů a mnohých dalších. Milovníci hudby se rozhodně mají na co těšit!


SEDM ÚCHVATNÝCH DIVADELNÍCH PŘEDSTAVENÍ

Divadlo Delphi na MSC Euribia nabídne sedmidenní program velkolepých divadelních představení:

Cirkus 1920: Nostalgické ohlédnutí do kouzelného světa cirkusu s úžasnými akrobatickými vystoupeními. Představení povede podmanivý principál a jeho součástí budou zábavné taneční sestavy, dobové kostýmy a neuvěřitelné kulisy, které napodobí éru mezi válkami.
Generace Rock (Generation Rock): Vydejte se na cestu napříč generacemi největších rockových kapel a umělců všech dob, včetně hitů legend jako AC/DC, The Rolling Stones, David Bowie, Kiss, Journey a Queen.

Světelnost (Illuminicity): Dosud nejtechničtější představení MSC Cruises se bude odehrávat v prostředí videohry a nabídne úžasné herecké obsazení a fantastické světelné kostýmy, scenérie a interaktivní vizuální efekty, které na jevišti vytvoří úchvatnou vizuální show.
Jukebox L!ve: V této show se představí nejlepší zpěváci ty nejznámější písně funku, soulu a rock´n´rollu. Inspiraci čerpá z popových písní a odehrává se ve fiktivním showroomu v Las Vegas. 

Kniha písní – Ed Sheeran (Song Book – Ed Sheeran): Představení oslavující život Eda Sheerana, který začínal jako pouliční zpěvák a dotáhl to až na vyprodaný stadion ve Wembley. Hosté se mohou těšit na přepracované aranže, taneční choreografie, akrobacii, živé sochy i umělce balancující na rukou, kteří je společně přenesou do prostředí pouličních umělců irského Dublinu.

Variety: Velkolepá show, ve které budou vystupovat hostující umělci, baviči, hudebníci, akrobaté i místní herci, kteří divákům přiblíží atmosféru a roční období destinace, do které plují.

Hostující umělci (Guest Entertainers): Na lodi se představí špičkoví umělci z celého světa, kteří předvedou svá jedinečná vystoupení.

Jak vidíte, na nové lodi MSC Euribia skutečně bude na co se těšit. Vyplouváme už na začátku června z dánské Kodaně. Další články, které jsme o této lodi vydali, si můžete přečíst zde:

MSC EURIBIA: NOVÁ ÚROVEŇ ZÁBAVY PRO RODINY S DĚTMI

SPUŠTĚNÍ MSC EURIBIA PROBĚHNE V DÁNSKÉ KODANI

SOUTĚŽ O UMĚLECKÉ DÍLO NA TRUPU MSC EURIBIA ZNÁ VÍTĚZE

DOMINIK ČÍŽ

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme