MSC Seascape, druhá loď třídy Seaside EVO, vstupuje do závěrečné fáze příprav na zahajovací sezónu v Karibiku, která začne už za čtyři měsíce. Inovativní loď nabídne hostům široký výběr restaurací a zábavy.

MSC Seascape úspěšně dokončila první intenzivní zkoušky systémů během několikadenního zkušebního provozu na Jadranském moři mezi 17. a 20. srpnem. Jedná se o čtvrtou loď třídy Seaside a druhé plavidlo Seaside EVO, které v loděnici v italském Monfalcone postaví společnost Fincantieri, jedna z největších světových loďařských skupin.

Spolu s MSC World Europa, která v polovině srpna dokončila své třetí námořní zkoušky v Biskajském zálivu, se stane druhou novou lodí plavební společnosti, která bude letos spuštěna na vodu. Loď s celkovou prostorností 169 400 BRT bude společnosti MSC Cruises dodána koncem listopadu a do provozu nastoupí v prosinci 2022 během slavnostního zahájení provozu v New Yorku.   

Lodě Seaside EVO jsou evolucí oblíbené třídy Seaside s výraznými designovými prvky, velkolepými veřejnými prostorami a širokou nabídkou vzrušujících zážitků pro hosty. Na první plavbu s dopravou a českým delegátem na ni s Riviera Tour můžete vyrazit na konci ledna 2023.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme