Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

NÁMOŘNICKÝ  GALAVEČER - PÁRTY - PLES

Vážení přátelé, kamarádi, mořeplavci,

Je nám po vás opravdu smutno. Nechceme čekat až na další plavbu, při které bychom se s Vámi potkali na palubě lodi MSC Cruises. Chceme se s vámi vidět dřív, popovídat si, poveselit a užít si příjemný víkend. Dovolujme si Vás proto pozvat k nám na Valašsko, k nám do RIVIERA TOUR. Připravili jsme pro vás speciální večer a kdo bude mít zájem, tak i speciální víkend.

NÁMOŘNICKÝ  GALAVEČER - PÁRTY - PLES

At už to nazvete, jak uznáte za vhodné, věřte, že s námi zažijete nádherný víkend a potkáte spousty známých a skvělých lidí. Na co se můžete těšit?

SOBOTA 3.2.2023

TREZOR PŘÍRODY HORNÍ LIDEČ

7:00 Mše svatá v kostele sv. Kateřiny

Mše svatá v kostele SV. Kateřiny v Lidečku za RIVIERA TOUR, za jejich zaměstnance a jejich rodiny, za dar zdraví s prosbou za ochranu na cestách a šťastný návrat do domovů pro zaměstnance a klienty  

9:00-14:00 Den otevřených dveří RIVIERA TOUR - RIVIERA TRAVEL

Zveme Vás do RIVIERY, podívejte se, kde to všechno vzniká, kde připravujeme zájezdy, výlety, dopravu, kde se zabezpečuje kompletní servis Vašich zájezdů. Slivovičku chladíme…

14:00 Možnost prohlídky dřevěného betléma v Horní Lidči

Nabízíme vám možnost prohlídky dřevěného mechanického betléma v Horní Lidči. Je opravdu na co se dívat a co obdivovat

19:00 Zahájení NÁMOŘNICKÉHO GALAVEČERA

Užijte si s námi nevšední večer. Náš večer zahájí taneční vystoupení standartních tanců pod vedením taneční mistrové Mileny Šmigurové. Po rozhýbání přidáme i latinskoamerické tance a za doprovodu kapely SKART se zcela jistě přidáte do tance i vy. Celým večerem vás bude provázet skvělý hudebník Petr Vondráček

21:00 EXPLORA JOURNEYS - TOMBOLA

Velmi krátce Vám představíme úplně novou možnost výletních plaveb EXPLORA JOURNEYS a zahájíme prodej bohaté tomboly, kde hlavní výhrou bude plavba na nejnovější lodi MSC WORLD EUROPA ***** pro dva dospělé a dvě děti.

21:30 ROCK´N´ROLL NA VLNÁCH

Petr Vondráček s kapelou LOKOMOTIVA doslova rozjede celý tento večer. Budete se opravdu bavit, tančit a kdo potřebuje nabrat sílu, občerství se v našem COCTAIL BARU - čekají vás míchané koktejly, které znáte z lodí MSC, zavítat můžete i do PIRÁTSKÉHO BARU, kde pro vás připravujeme nabídku rumů a whisky. Také můžete ochutnat některé z nabídky vín, sektů a prosseca v našem vinném koutku.

PŮLNOČNÍ RAUT

Že vám vyhládlo? S tím počítáme a zveme Vás na půlnoční raut. Pod vedením šéfkuchaře pro vás připravujeme srnčí guláš, jelení medailonky, pečeného divočáka, řízečky, saláty a valašské národní poklady – jitrnice, klobásy, tlačenky….  

RETRO PÁRTY

Kolem jedné hodiny vylosujeme hlavních 10 cen tomboly, výherce bude oslavovat a pro Vás ostatní začne retro párty. Máte rádi 90´, chcete se opravdu bavit? A kdo vám vlastně bude hrát? Tak to opravdu neuhádnete a bude to překvapení večera.

DRESS CODE- NÁMOŘNICKÝ

Chceme, aby jste se bavili, chceme aby jste si to užili. A proto DRESS CODE na dnešní večer je zcela jasný- NAMOŘNICKÝ. Takže očekáváme kapitány, plavčíky, námořníky, plavčice, námořnice... zkrátka vše co moři a plavbám patří...  


JSEM Z DALEKA, ALE CHCI ZA VÁMI

Tak i s touto variantou počítáme. V tabulce naleznete možnosti ubytování v okolí. Zajistěte si ubytování a my Vás zdarma dovezeme na slavnostní galavečer a po ukončení zpět na váš hotel.

Ubytování

Km

Cena

Web

Telefon

Pozn.

 

100-DOLA-PŮLČÍN

5

1440 Kč

www.pulcinskeskaly.cz

602 735 790

 

 

KOMORA LUŽNÁ

6

4500 Kč*

https://komoraluzna.cz/

737 203 249

5 osob

Cena na 2 noci

HOTEL VSACAN

18

1220 Kč

https://www.hotelvsacan.cz/

603 416 200

 

 

HOTEL MAGISTR

18

1900 Kč

https://www.hotelmagistr.cz/

702 119 826

 

 

U VYCHOPŇŮ

20

1900 Kč

http://www.uvychopnu.com/ubyto...

571 432 039

 

 

KAMU

18

1700 Kč

https://www.kamu.cz/

571 412 084

 

 

Jen upozorňujeme, že dopravu je předem nutno rezervovat na tel 571 424 588 p. ČÍŽOVÁ

CO MĚ TO BUDE STÁT?

Cena vstupu na ples je 990 Kč za osobu. V ceně je vstupenka s místenkou, slavnostní raut a láhev vína na osobu. Doprava na výše uvedené ubytovací kapacity je zdarma. Členové BENEFIT KLUBU mají slevu 10 procent.

Objednávky tel: 571 424 588 nebo email: [email protected]

Upozorňujeme , že tato akce je omezena kapacitou prostor. Bez zakoupení vstupenky s místenkou nebude ani dodatečně vstup umožněn!

CHCI SI TO UŽÍT VÍC - JE TO MOŽNÉ?

Zcela jistě ano. Zajistěte si ubytování již dříve, ideální od čtvrtka večera. Zavítejte k nám do RESTAURACE NA FORMANCE, ochutnejte vynikající zvěřinu a nebo místní regionální speciality. V pátek se můžete účastnit školení o plavbách.

ŠKOLENÍ O PLAVBÁCH

V pátek 2.2.2023 od proběhne školení CK RIVIERA TOUR o plavbách nejen pro provizní prodejce RIVIERA TOUR. Na toto školení jsou zváni všichni, koho plavby zajímají.

Program:

08:00 - 9:00 Příjezd a registrace

9:00      Přestavení nových lodí MSC CRUISES, druhy lodí a plaveb

9:45      Služby na lodi, kajuty, rozdíly kajut, ceny

10:30    Coffee break

10:45    Balíčky v předprodeji, výlety, služby na lodích

11:15    Nový produkt  RIVIERA TOUR – individuální plavby a prezentace nového webu

12:00    Oběd

12:45    Nový produkt RIVIERA TOUR – EXPLORA JOURNEYS a prezentace nového webu

13:45    Coffee break

14:00    Prezentace Trezoru přírody

15:00    Návštěva mechanického dřevěného betléma v Horní Lidči  a ukončení

Všem účastníkům skolení bude nabídnuta možnost účastnit se speciální studijní plavby na nejnovějších lodi MSC CRUISES za dotovanou cenu. Oběd a občerstvení je zdarma.

Na tuto akci je nutno se přihlásit na tel: 571 424 588 p. ČÍŽOVÁ

V podvečerních hodinách vás rádi přivítáme v naší restauraci na dobrou večeři anebo drink. Nutná rezervace na tel:  603 825 870


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme