PRODEJ NOVÝCH  PLAVEB NA ROK 2024 ZAHÁJEN

Od 1.4.2023 jsme zahájili prodej plaveb na rok 2024. Jsme moc rádi, že situace se na trhu výletních plaveb po covidu již stabilizovala a my tak můžeme stejně jako v minulých letech přijít s nabídkou plaveb za velmi výhodné ceny.

TRŽNÍ CENY PLAVEB

Plavení společnosti využívají tzv. tržních cen plaveb. V praxi to znamená, že cena plavby se může kdykoli měnit v závislosti na obchodní politice plavební společnosti a především na vyprodatelnosti volných kapacit. Je až k údivu, jaký raketový vzestup zájmu o plavby po covidu nastal a v současné době jsou na letošní rok již plavby opravdu velmi hodně prodané a nebo i vyprodané. A od toho se odvíjí i samotná cena plavby. A tak je v praxi celkem běžné, že za stejný plavební okruh se stejnými službami vy zaplatíte například 25.000 kč a kamarád u stolu o 100% více. Zkrátka opravdu zaleží na tom, kdy plavbu nakoupíte.

VČASNÝ NÁKUP - POHODA A KLID

našim klientům doporučujeme včasný nákup plaveb. Klienti, kteří s námi opakovaně jezdí na plavby již dobře vědí, že včasný nákup plavby se vyplatí. Proč?

  • prvních 10 rezervací z každého zájezdu je za nejnižší cenu - FIST MINUTE 
  • záloha na rezervaci je pouze 20.000 Kč na cestovní smlouvu, doplatek smlouvy hradíte až 55 dnů před odjezdem
  • dovolenou máte vybranou, nemusíte během roku řešit  kam pojedete na dovolenou. Už se můžete jen a jen těšit
  • můžete si vybrat u kajut fantastica umístění vaší kajuty na lodi
  • můžete se vybrat místo v autobuse
  • budete míst dostatek času na přípravu vaši dovolené, nemusíte nikam spěchat
  • plavba se velmi hodí i jako překvapení anebo dárek        


Po covidové nucené přestávce opět vydáváme katalog plaveb. Jelikož cenové vstupy snad u všeho vyletěly do astronomických výšin, tak i u nás v RIVIERA TOUR jsme hledali to nejvhodnější řešení, aby bylo vůbec katalogy možné vytisknout. Nakonec se nám to podařilo díky fa EXAPRINT a chci na tomto místě opravdu moc poděkovat za neskutečnou pomoc p. Stejskalovi.

Z důvodu velmi vysoké ceny jsme katalog rozdělili do 3 kategorií a tří samostatných katalogů.

KATALOG VÝLETNÍ PLAVBY

Tento katalog obsahuje 48 stran informací o plavbách. Dozvíte se vše o plavbách na moři, lodích, službách nápojových balíčcích, podmínkách plavby a podobně. Katalog je vhodný jako informační médium pro klienty, kteří ještě na plavbě nikdy nebyli a potřebují se seznámit se všemi skutečnostmi ohledně plaveb. Katalog vám zašleme na Vaše vyžádání a je i ke stažení na našem webu.

KATALOG VÝLETNÍ PLAVBY- informace o plavbách - ke stažení v pdf-klikni zde

KATALOG PLAVEB S DOPRAVOU A DELEGÁTEM

 tento katalog je určen všem našim klientům, kteří si oblíbili plavby s dopravou a delegátem. Na 61 stranách naleznete největší nabídku plaveb s dopravou a delegátem v ČESKÉ REPUBLICE a na SLOVENSKU. Tento katalog jsme zaslali všem našim stávajícím klientům poštou na adresu objednavatele zájezdu. V případě, že jste naši noví potencionální klienti a máte zájem o tento katalog, zavolejte v pracovní dny 9:00-17:00 na tel 571 424 588 a vyžádejte si katalog. Zašleme vám jej zdarma a nebo si můžete katalog stáhnout zde:

KATALOG PLAVEB S DOPRAVOU A DELEGÁTEM 2023-24- pdf ke stažení-klikni zde


KATALOG PLAVBY-INFORMACE- LODĚ

Našim největším katalogem nebo spíše řečeno publikací jsou PLAVBY S DOPRAVOU A DELEGÁTEM 2023. Tento katalog obsahuje ucelený kompletní souhrn informací o plavbách a lodích, veškeré informace o lodích, kategoriích lodí, mapky jednotlivých palub, umístění kajut a kompletní informace o lodích. Publikace na  282 stranách je kompletním dokumentem v ČESKÉM JAZYCE ze světa plaveb a zatím jediná takto vydaná publikace o plavbách v ČR. Tuto publikaci Vám můžeme zaslat na Vaše vyžádání na dobírku za 999 Kč.       

PUBLIKACE PLAVBY-LODĚ ke stažení


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme