Vážení přátelé poznávacích plaveb,

dovolujeme si Vám tímto nabídnout naše neotřelé poznávací plavby s dopravou a delegátem. V této post-covidové době se již vše začíná rozvolňovat a i my věříme, že plavby v roce 2022 budou bez jakýchkoliv omezení a my Vám tak budeme moci poskytnout servis, na jaký jste u RIVIERA TOUR zvyklí. Pochopitelně, na všechny plavby můžete využít vydané poukazy.

AKTUÁLNĚ:

*Již 14 dnů jsou otevřeny destinace VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ, kde je možné navštívit všechny přístavy, pro očkované klienty, bez nutnosti testů a nebo výletů MSC Cruises. Jsme v očekávání, kdy stejný postup bude i na ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ.

*Od začátku listopadu 2021 se otevírá možnost plaveb v Karibiku, zde jsme však velmi opatrní a raději vyčkáme až na pozdější termíny plaveb.

* Poprvé od ledna 2021 jsme měli až minulý týden poprvé pozitivní klienty na lodi. Není to příjemná záležitost, ale o to cennější zkušenost. Pro nás velmi cenné informace ohledně postupů, procesů, karantény nebo návratu klientů do ČR včetně postupů místních autorit a pojišťoven. Musíme přiznat, že to není jednoduchá situace zejména kvůli informačnímu embargu pro cestovní kancelář (CK není poškozeným, nemá právo znát zdravotní stav pacienta a tím pádem i další informace). Důležitým faktem je skutečnost, že rychlý zásah, karanténa pozitivních osob a osob v přímém kontaktu, testování na lodi neohrozilo celou skupinu klientů, kteří si tak dále mohli užívat dovolenou bez omezení.     

Jak to bude s plavbami dále

Náš katalog vycházel vždy v květnu a již v dubnu členové Benefit klubu měli první nabídky plaveb. Letos máme covidové zpoždění. Mysleli jsme si , že to bude jednoduché. Ale všechno je jinak. Vše se musí dělat znovu, nové hotely, nové služby, nové výlety. Spousta průvodců, řidičů, přepravců i hoteliérů to zkrátka nezvládla. A také je spousta takových, kdo už na to nemá sílu. Museli jsme sednout do aut, na letadla, objíždět, komunikovat, zajišťovat...

Je to vlastně takový restart. Takže jedeme od začátku. Startujeme. Již máme nabídku plaveb na rok téměř 2022 kompletní. Překvapí vás možná velmi zajímavé ceny a taky jsme přidali k plavbám spoustu zajímavých míst a destinací po cestě autobusem.


Bude se zdražovat?

Pokud se cen týká, tak neskutečně rychle se téměř vyprodaly okruhy RUSKO, NORSKO, PLAVBA KOLEM EVROPY... Moc Vám děkujeme. Ceny zájezdu však dlouhodobě v aktuální cenové relaci neudržíme. Neskutečně skokově zdražila doprava do přístavu a například AD BLUE do autobusů zdražilo ze 7 Kč/l na neskutečných až 90 Kč/l.

Zatím držíme aktuální ceny, ale předpokládáme zcela jistě zvýšení cen v dohledné době.


Poukazy na plavby

Je nám jasné, že spousta z váš čeká, až co situace udělá a jak se dále bude covid vyvíjet. My tomu pochopitelně rozumíme a respektujeme Váš postoj. Proto  jsme také automaticky prodloužili platnost poukazů až do roku 31.12.2023.

Je nutné však upozornit všechny majitele poukazů, že pokud máte v rámci poukazu přiznaný lodní kredit a chcete jej uplatnit do cestovní smlouvy, tak je nutné tento voucher uplatnit:

Poukazy vydané v roce 2020 nejpozději do 31.12.2021

Poukazy vydané v roce 2021 nejpozději do 30.4.2022

Po tomto termínu budou poukazy platné, ale již nebude možnost uplatnění 200euro lodního kreditu. Jelikož to není malá částka (většinou 200€ na kajutu), je vhodné zvážit, zda si plavbu nezarezervovat co nejdříve. Jsme vám plně k dispozici.


Tištěný katalog

Obrovský problém. Máme již 2 roky připraven úplně nový katalog plaveb, který nemá v ČR konkurenci. Více než 325 stran informací o plavbách, lodích, procedurách, destinacích. 

Tisk katalogu je obrovská investice a dokud se situace nestabilizuje a plavby a okruhy nebudou pevně nastaveny, nemůžeme katalog vytisknout. Tištěný katalog vyjde až v DUBNU 2022, nic méně již teď jsou nabídky plaveb na našem webu www.rivieratour.cz

Že nepíšeme o covidu? Máme toho už plné zuby. A svět také. Na vlastní oči jsme se přesvědčili, že hotely fungují, letadla létají, busy jezdí a nařízení a restrikce my ovlivnit nemůžeme.

Pro rok 2022 jsme plavby značně upravili. Myslíme si, že i vy si zasloužíte víc a proto spousta našich plaveb je rozšířena o nádherná místa a destinace v Itálii, které s námi můžete poznat a rozšířit si nejen tak Vaše navštívená místa, ale i poznat kus nádherné Itálie.

Moc se na Vás těšíme, přátelé

Níže klikněte na banner a budete přesměrováni na příslušnou plavbu se všemi podrobnostmi, aktuální cenou, fotografiemi a pod.  Zde je také možné plavbu objednat. Můžete nás také kontaktovat telefonicky každý pracovní den od 9:00-17:00 tel: 571 424 588   pdf


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme