Vážení přátelé, cestovatelé, kamarádi,

Nová doba si žádá změny. Nemá smysl čekat až se situace změní, nemá smysl čekat na nějakou podporu státu a nemá smysl sedět a plakat „nad rozlitým mlékem“.  I my jsme v CK RIVIERA TOUR dlouho přemýšleli, jak naložit s aktuální situací.
Naše plavby jsou dočasně pozastaveny a hledali jsme cestu jak situaci zvládnout. Proto si Vám dovolujeme představit náš nový cestovatelský projekt:

POZNÁVÁNÍ- RELAX- POHODA- ZÁBAVA

Vycházeli jsme z naší praxe, poznatků a přání našich cestovatelů, klientů CK RIVIERA TOUR. Z osobních zkušeností a i z rozhovorů s Vámi, víme, co naše klienty zajímá a co jako klienti CK RIVERA TOUR požadujete.
Proto jsme vytvořili úplně novou sekci zájezdů, které se budeme věnovat a rozšiřovat. To však neznamená, že naše plavby končí. Již teď pracujeme ve spolupráci s MSC CRUISES  a první nová nabídka, v nové době, přijde již velmi brzy.
Jaké budou naše nové zájezdy?  V čem budou jiné od konkurence? Čím můžeme překvapit?

1. Cena
Rozhodně naše cena nebude nejnižší na trhu. Vždy bude cena vyšší. Proč? Protože dobře víme, že už se nechcete během zájezdu o nic starat. Protože víme, že dát nejnižší cenu a pak za příplatek nabízet další služby umí každý. My vám dáme vše do ceny zájezdu a to včetně vstupů, různých příplatků, ochutnávek, městských tax a podobně. Vše budete mít v jedné kompletní ceně. Navíc v této ceně budou i další služby, jako je například zdarma občerstvení, svačinky a servis během zájezdu. Také vždy bude v ceně nějaká další služba naší cestovní kanceláře, která bude i jako překvapení během zájezdu a zcela jistě vás potěší. Zkrátka u nás se už nemusíte o nic starat.

2. Poznávání

Je spousta míst, které cestovní kanceláře nabízejí jako poznávací zájezdy a většinou je tzv. jedou jako přes kopírák a to, co vymyslel jeden, doslova kopírují. My však zavítáme i do míst, která možná vůbec neznáte. Všechna navštívená místa a okolí před zájezdem osobně projíždíme a zájezd připravujeme. A proto Vás zavedeme i do míst, která možná nejsou známá, ale jsou zajímavá anebo, dle našeho názoru, stojí za návštěvu.

3. Pohoda
 Na naše zájezdy jezdí spousta starších klientů. Z jejich reakcí víme, co je trápí. Zkrátka už nechtějí nikam spěchat. Chtějí si to místo užít. A jsou vděčni za to, že se tam mohou podívat. A tak v rámci našeho projektu 60+ budeme mít poznávací zájezdy, kde rozhodně nebudeme spěchat. Budeme počítat s tím, že už se vám jde hůře do kopce, potřebujete si odpočinout, že nemusíme za den stihnout 5 památek a u každé mít 30 minutový odborný výklad. Nám bude stačit vidět dvě nebo tři zajímavosti, ale v klidu a v pohodě a dát si u toho kafe, zmrzlinu, vyfotit si zajímavost, nebo nakoupit suvenýry. Líbí se vám tato představa - tak jsme tady pro vás.

4. Zábava
Nechcete jen poznávat. Chcete se i bavit. Víme to. A proto pro vás budeme připravovat speciální programy, kde během zájezdu budou speciální hudební večery, návštěvy divadel a zábavných programů, abyste se nenudili. A to vše bude v ceně zájezdů.

5. Divadla a představení
Nedávno proběhlo velmi příjemné jednání s divadlem Kalich v Praze.  Dohodli jsme se na vzájemné spolupráci mezi CK RIVIERA TOUR  a divadlem KALICH. V rámci této spolupráce Vám nabídneme speciální autobusové zájezdy na divadelní představení divadla KALICH  v Praze, kde budete mít vždy tu výjimečnou možnost se po konci divadelního představení osobně poznat s vynikajícími herci jako je např. Terezka Kostková, Aleš Háma, Nela Boudová, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Eva Josefíková, Petr Motloch, Michaela Sejnová a další. Kromě toho také komorní divadlo Kalich zavítá se svým představením i k nám na Valašsko, a vy budete pozváni v rámci speciálních programu BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR.

6. Nechci být sám-sama
Zejména spousta starších cestovatelů by rádo cestovalo, ale nemá s kým. A od toho jsme tady. Nevadí, že nemáte s kým. Jsme tady pro Vás a od začátku zájezdu bude program sestaven tak, abyste se i během zájezdu osobně poznali s ostatními účastníky zájezdu. Zkrátka, abyste se na zájezdu necítili sami. S tím také souvisí naše aktivity v rámci zábavy a všeobecné pohody během zájezdu. A pochopitelně náš přístup k cestovatelům. Pro nás totiž nejste klienti, ale pro nás jste rodina RIVIERA TOUR, pro nás jste Toník, Jaruška, Míla, Jarek….  Jdete do toho s námi?

7. Nejen za poznáním

V minulosti jsme na vyžádání připravili několik duchovních zájezdů. Tyto zájezdy měly velmi velký ohlas, protože jsme spojili dohromady duchovní stránku navštívených míst a i život obyčejného člověka během zájezdu. Na těchto zájezdech se vždy vytvořila opravdu skvělá skupina cestovatelů. Tyto zájezdy chceme rozšířit a dále se jim věnovat. Tak se můžete těšit na poutní zájezdy do Lurd, Říma, Fátimy….
 
8. Chceme být jiní

Od vzniku CK RIVIERA TOUR udělala obrovský kus práce. Za dobu své existence se dokázala vyšplhat na největšího prodejce plaveb MSC CRUISES v ČR a na Slovensku. Bylo to právě proto, že již před léty jsme přišli s novým modelem cestování a služeb, jaký v ČR nebyl zaveden. Doslova jsme šli hlavou proti zdi. A vyplatilo se. Nyní startujeme nový projekt a ten také bude úplně jiný. Ale věříme si. Víme, co po nás, jako cestovní kanceláři chcete a my budeme dělat vše pro vaši spokojenost.

Na těchto stránkách budeme postupně přidávat speciální zájezdy, které budou plánovány již i na rok 2021. Na začátku prosince vyjde náš nový katalog a tam již kromě plaveb budou zařazeny i tyto nabídky. Během měsíce září bude také upraven i web RIVIERA TOUR k možnosti výběru a objednávek našich nových služeb.

Budeme Vám velmi vděčni za vaši zpětnou vazbu. Napište nám co si o našem novém projektu myslíte?
Moc Vám všem děkujeme a užívejte krásný zbytek léta 


NABÍDKA RELAXAČNĚ POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ
780 LÁZNĚ ZÁPADNÍ ČECHY+DIVADLO KALICH 

Číslo zájezdu:  780
Cena za osobu:  6.890,-Kč

Cena za osobu +55 :  6.490,-Kč

Datum:  15.-18.10.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

780 LÁZNĚ ZÁPADNÍ ČECHY A NÁVŠTĚVA DIVADLA - leták ke stažení

S novou dobou Vám přinášíme i my opět něco nového. Přicházíme s novým projektem zájezdů kombinovaných poznáváním, relaxem a zábavou. To vše pochopitelně ve standardu služeb RIVIERA TOUR.  U nás nemáte sice nejnižší cenu, ale už se opravdu o nic nestaráte, my pro Vás máme vždy něco navíc. Užijte si podzimu, vydejte se s námi tentokrát do západních Čech. Myslíte si, že je znáte? My vás přesvědčíme o tom, že tomu tak není a je opravdu neustále co poznávat.


1.den   15.10.2020 ČTVRTEK
Odjezd do Karlových Varů dle nástupních míst Riviera Tour 1:45, Vsetín 2:15, Valašské Meziříčí 2:50, Rožnov p. Rad 3:10, Frýdek Místek 4:00, Ostrava 4:15, Hranice na Moravě 5:00, Olomouc 5:45, Prostějov 6:10, Vyškov 6:30, Brno 7:00, Velké Meziříčí 8:00, Jihlava Pávov 9:00 (přestávka 20 min) Humpolec 9:30, Praha 11:00. Během cesty pro Vás máme připravenou teplou snídani a studený oběd v autobuse. Káva, čaj a teplé nápoje zdarma. 
Po příjezdu ubytování v hotelu**** se SPA v ceně v Karlových Varech, cca 200m od hlavní kolonády. Odpoledne se můžete vydat na procházku po Tržní, Mlýnské anebo Sadové kolonádě, obdivovat historické a lázeňské stavby města. Náš delegát vám bude asistovat. Dále máte možnost individuálně navštívit sklárny Moser, muzeum Becherovky nebo voskových figurín. Pokud budete chtít jen relaxovat, nabízí se vám hotelové SPA, které je již v ceně. Můžete se tady nechat hýčkat na masáži nebo ve speciálních koupelích. Tyto služby budou dostupné na objednání za příplatek. Po večeři volný program, případně procházka po promenádě nebo návštěva kostela sv. Máří Magdaleny nebo pravoslavného kostela sv. Petra a Pavla


2. den 16.10.2020 PÁTEK
Můžete zůstat v hotelu a relaxovat v bazéně anebo se procházet po Karlových Varech. My Vám však doporučujeme autobusový výlet po okolí, kde budete moci poznávat krásy Františkových Lázní. Symbolem lázní je soška nahého Františka, o které se traduje, že žena, která se dotkne jeho levého palce nohy do roka a do dne otěhotní. Další zastávku si dáme ve městě Cheb, kde svůj život neslavně skončil Albrecht z Valdštejna. Románský Chebský hrad s Černou věží je jediným zástupcem císařských falcí na našem území. Skutečnou perlou historického centra města je komplex unikátních středověkých domů na náměstí krále Jiřího z Poděbrad nebo kostel sv. Mikuláše z počátku 13. stol. Odpoledne návrat na hotel, relax, večeře a volný čas.


3.den 17.10.2020 SOBOTA
Opět můžete zůstat v hotelu a relaxovat v bazéně anebo se procházet po Karlových Varech. S námi dopoledne po snídani můžete vyrazit do Lázní Kynžvart. Lázně byly od počátku 17. stol. majetkem rakouského rodu Metternichů a svou krásou měly konkurovat Mariánským Lázním. V době kancléře Václava Lothara Metternicha hostil zdejší honosný zámek Kynžvart nejednu korunovanou hlavu tehdejší Evropy. Dnes jsou v zámku vystaveny umělecké předměty, zbraně, a především pak kuriozity ze sbírek kancléře Metternicha. Unikátní je rovněž rozsáhlý zámecký park s půvabnými rybníky a romantickými stavbami a pavilony. Poté se vydáme do dalšího lázeňského městečka k porovnání konkurence, a to do Mariánských Lázní. Jsou zde historické lázeňské domy, novo-byzantský kostel Nanebevzetí P. Marie a Zpívající fontána, která se rozezní každou lichou hodinu. Po cestě do Karlových Varů se ještě zastavíme v Bečově nad Teplou. Barokní zámek zde skrývá ve svých zdech jeden z nejcennějších národních pokladů – relikviář sv. Maura. Následuje návrat na hotel, volný čas a večeře. Po večeři speciální hudební večer pro naše klienty - s námi se nudit nebudete.


4.den 18.10.2020 NEDĚLE
Posilněni výbornou snídaní se sbalíme a vyrazíme na návštěvu královského hradu Loket. Hrad i přilehlé starobylé městečko trůní na skalnatém ostrohu v meandru řeky Ohře. Jako malý chlapec byl na hradě vězněn budoucí císař Karel IV. K čemu tento mohutný hrad sloužil, následně zjistíme během jeho prohlídky. Po prohlídce přejezd do Prahy, zde volný program nebo procházka s delegátem. V 19 hodin návštěva komorního divadla Kalich, kde shlédneme úžasné divadelní představení ČAS POD PSA v hlavních rolích s Terezou Kostkovou, Evou Josefíkovou a Mášou Malkovou v režii Jakuba Nvoty. Po ukončení divadelního představení soukromé setkání s herci a autogramiáda. Následuje cesta domů dle objednaných nástupních míst. Během cesty pozdní teplá večeře v autobuse.

Cena zájezdu zahrnuje:
Teplou snídani v autobuse
Studený oběd v autobuse
Ubytování ve **** hotelu se SPA 3 noci
Snídaně v hotelu 3x
Večeře v hotelu 3x
Teplá svačinka na zpáteční cestě (za Prahou)
Vstup na Chebský hrad s průvodcem
Vstup do zámku Bečov
Vstup do zámku Kynžvart s průvodcem
Hudební večer na hotelu
Vstup na hrad Loket
Divadelní představení ČAS POD PSA
Soukromé setkání s herci, autogramiáda
Teplá večeře na zpáteční cestě (za Prahou)

Cena zájezdu nezahrnuje:
Individuální vstupy
*muzeum Becherovky cca 180 Kč
*muzeum voskových figurín cca 150 Kč
*sklárna Moser cca 300 Kč
*vřídelní kolonáda cca 90 kč

Váš delegát a průvodce Pavel ČÍŽ

774   VÁNOČNÍ VÍDEŇ

Číslo zájezdu:  774
Cena za osobu:  590,-Kč
Datum:  12.12.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]


 774 VÁNOČNÍ VÍDEŇ- LETÁK KE STAŽENÍ


UDĚLEJTE SI RADOST A ZAŽIJTE POHODU ADVENTNÍ VÍDNĚ
 
Od poloviny listopadu až do vánoc dochází k přeměně Vídně v kouzelné vánoční trhy. Ve vzduchu se vznáší vůně vánoční pekárny, horkého punče a pražených mandlí. Centrum a nákupní bulváry jsou vyzdobeny slavnostním osvětlením a přinášejí do města slavnostní náladu.
Na Vídeňském vánočním snu na náměstí Rathausplatz pozdraví návštěvníky u vchodu na náměstí metr vysoký oblouk se svíčkami. Tradiční vánoční trhy se zhruba 150 prodejními stánky nabízí vánoční dárky, ozdoby na vánoční stromečky, umělecké řemeslné výrobky, kulinářské dobroty, sladkosti a nápoje pro zahřátí. Stromy v Radničním parku a podél ulice Ringstraße zazáří slavnostním leskem. Mimořádným lákadlem pro zamilované je Herzerlbaum (strom ověšený svítícími červenými srdíčky). Návštěvníci si mohou zabruslit na kluzišti o velikosti 3 000 m² a na četných stezkách vedoucích přes park. Dětský svět nabízí kolotoč, sobí potah a v parku překrásné světelné instalace.
Nedaleko odtud se nachází Vánoční vesnička na náměstí Marie Terezie ležící mezi Uměleckohistorickým a Přírodovědným muzeem. V adventním obdodí zde stojí na 70 stánků s tradičními výrobky uměleckých řemesel a originálních dárků. Gospelové sbory a hudební skupiny se postarají o sváteční atmosféru. Vánoční vesnička pak plynule přejde do silvestrovské. Dokonce i romantická Vánoční vesnička v kampusu Vídeňské univerzity je oblíbeným místem setkávání v průběhu svátečního období, a to zejména pro studenty. Díky dětské železnici a nostalgickému kolotoči se stává Vánoční vesnička ve staré nemocnici Alten AKH vyhledávaným místem pro rodiny s dětmi. Navíc zde najdete i dvě dráhy na metanou.
Starovídeňský vánoční trh ve Freyungu v centru města ctí dávné tradice. Vánoční trh se tu konal poprvé už v roce 1772. Dnes se tu prodávají výrobky uměleckých řemesel, skleněné ozdoby, tradiční betlémy a keramika. Od 16 hodin zní na náměstí slavnostní adventní hudba. Kvalitní výrobky uměleckých řemesel si můžete koupit i o pár kroků dál na vánočním trhu Am Hof. Vánoční hudba a pěvecký sbor poskytují odpovídající atmosféru.
Císařská atmosféra před zámky
Kulturní a vánoční trh před zámkem Schönbrunn okouzlí kulisou císařského sídla a po Vánocích se promění na novoroční trh. Po Vánocích se promění na novoroční trh. Tento podmanivý trh nabízí tradiční řemeslné výrobky, ručně vyráběné vánoční ozdoby, vánoční koncerty a bohatý program pro děti včetně vánoční dílny. Vánoční vesnička u zámku Belvedér návštěvníky oslní působivou barokní kulisou. Unikátní zámecký park nabízí prostor pro tento příjemný adventní trh s řemesly a kulinářskými specialitami.
Umělecký adventní trh na Karlově náměstí nabízí kromě pestrého programu pro děti zejména prodejní stánky s výrobky uměleckých řemesel. Rozmanitý program doplňují instalace uměleckých děl, předváděcí dílny a živé kapely. Celá gastronomická nabídka má certifikát bio. Na vánočním trhu na Spittelbergu v kouzelných uličkách biedermeierovské čtvrti najdete také hodně stánků s uměleckými výrobky, ale i bohatou nabídku různých laskomin, které mohou být inspirací na dárek.
Zážitky a tradice
K.u.k. Na adventních trzích na náměstí Michaelerplatz před zámkem Hofburg budou ve sněhově bílých stáncích představovány především rakouské produkty, sladkosti, cínové figurky, ručně vyráběné jesličky a mnoho dalšího. Hlavním tématem vánočního trhu na Štěpánském náměstí (Stephansplatz) je rozjímání a tradice. Ve zhruba 40 stáncích kolem Svatoštěpánského dómu se tu prodávají kvalitní výrobky z celého Rakouska. Zcela ve stylu kulinářských požitků je Adventní trh se specialitami před Státní operou Perníčky, sýry, masné výrobky, punč a víno od místních výrobců, zrychlí tep všem milovníkům dobrého jídla a pití.
Vánoční trh ve stájích Španělské dvorní jezdecké školy slaví letos svou premiéru. Na krytém renesančním nádvoří na návštěvníky čeká elegantní bar, řemeslné umění a kulinářské lahůdky, zatímco na celý nákupní shon ze svých stájí koukají zvědaví lipicáni.
Zábava pod heslem „Prater rockt“ je na zimním trhu u velkého ruského kola. Až do 7. ledna se zde budou pořádat zážitkové jízdy pro děti, budou připravena živá vystoupení od gospelu přes soul až po pop a zábavný program. Almadvent před konferenčním centrem Messe Wien bude mít venkovský charakter. V této adventní vesničce bude mnoho původních hospůdek s vynikající kuchyní, řemeslnou výstavou, dílničkou a pekárnou pro děti, s pohádkovým lesem a mnoho dalšího.
Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Vídně a zpět dle nástupních míst
*delegáta CK RIVIERA TOUR
Odjezdy autobusů:
Ostrava  2:45, Frýdek Místek 3:10, Rožnov pod Radhoštěm 4:00
Valašské Meziříčí   4:20, Vsetín 4:50,Valašská Polanka 5:10
Lidečko 5:30, Horní Lideč 5:40, Valašské Klobouky 5:50
Brumov-Bylnice 6:00, Nemšová 6:30, Trenčín 6:50, Vídeň 9:30
Odjezd z Vídně 17:00
Teplá snídaně na cestě do Vídně
Teplý drink na cestě z Vídně

NABÍDKA DIVADELNÍCH PŘEDSTAVENÍVážení přátelé,

chceme s Vámi být nejen na plavbách, ale také si užít příjemné chvíle běžného života. Proto Vám přinášíme novinku a díky našim skvělým kamarádům v hereckém prostředí, Vám můžeme nabídnout opravdu nevšední zážitek. Nejen, že s námi můžete navštívit skvělá divadelní a nebo muzikálová představení, ale po ukončení představení se také můžete potkat a poznat s herci, připít si skleničkou sektu a nebo získat autogram. Protože u nás máte vždy něco na víc.

Vzhledem k tomu, že se přesunují divadla a muzikály z doby covidové na podzim 2020, je spousta představení již vyprodána. Proto využijte možnosti vyrazit za kulturou s RIVIERA TOUR. A ještě něco na víc. U nás nekupujeme levné vstupenky. Všechny vstupenky máme vždy v 1. cenové kategorii. Užijte si kulturní zážitek opravdu naplno. 

LETÁKY KE VŠEM ZÁJEZDŮM ZA KULTUROU 2020


Krásný kulturní umělecký zážitek s poděkováním  Komornímu divadlu Kalich, divadlu Broadway a Hybernia

                                                                                                              přeje RIVIERA TOUR

770   FRANKIE A JOHNNY

 
Číslo zájezdu: 770
Cena za osobu: 990,-Kč
Datum: 23.9.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

U RIVIERA TOUR vždy něco na víc:
*Divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
*Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání


770 FRANKIE A JOHNNY - LETÁK KE STAŽENÍKrásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky… I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje! Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci? 

V hlavní roli: Tereza Kostková a Aleš Háma

Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Prahy a zpět dle nástupních míst
Odjezdy autobusů: Brumov-Bylnice 8:40, Val. Klobouky 9:00, Horní Lideč 9:15, Riviera Tour 9:30, Vsetín 10:00, Valašské Meziříčí 10:30  Rožnov 9:00, Frýdek Místek 9:55, Ostrava 10:15, Hranice n M. 11:00, Olomouc 11:35, Prostějov 12:00, Vyškov 12:20, Brno 12:45, Velké Meziříčí 13:45, Humpolec 14:30, Praha 16:00
*divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání


771   MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD

 Číslo zájezdu: 771
Cena za osobu:  990,-Kč
Datum: 11.11.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

U RIVIERA TOUR vždy něco na víc:
*Divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
*Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání

771 MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁD - LETÁKY KE STAŽENÍ


Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé, a přece tolik rozdílní. Bernard pracuje na skvělém postu v rodinném podniku své ženy Nelly, zároveň doplácí na svou vášeň sukničkáře. Svou milenku dokonce přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom dozvěděla jeho manželka, přišel by o všechno. Proto požádá o pomoc svého kamaráda Phillipea, dobráka od kosti, který žije spořádaně se svou přítelkyní Alicí a nemá peněz nazbyt. Tím se roztáčí vynalézavý kolotoč situací a zápletek, na jehož konci není vůbec jisté, zda se Phillippeovi nezhroutí jeho vztah s Alicí a zda Bernardovi všechny jeho lži neprojdou…
Komediální archetyp hravého lháře, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil, migruje světovou dramatikou od antiky přes Alarcóna, Corneille, Goldoniho až právě po Érica Assouse, který svou inteligentní a důvtipnou komedii Můj nejlepší kamarád napsal v roce 2011.
Herecké obsazení:  Aleš Háma, Petr Motloch, Nela Boudová, Tereza Kostková, Michaela Sejnová /Lucie Okonová
Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Prahy a zpět dle nástupních míst
Odjezdy autobusů: Brumov-Bylnice 8:40, Val. Klobouky 9:00, Horní Lideč 9:15, Riviéra Tour 9:30, Vsetín 10:00, Valašské Meziříčí 10:30  Rožnov 9:00, Frýdek Místek 9:55, Ostrava 10:15, Hranice n M. 11:00, Olomouc 11:35, Prostějov 12:00, Vyškov 12:20, Brno 12:45, Velké Meziříčí 13:45, Humpolec 14:30, Praha 16:00
*divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání


772   ANI ZA MILION

Číslo zájezdu: 772
Cena za osobu:  990,-Kč
Datum: 5.12.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

U RIVIERA TOUR vždy něco na víc:
*Divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
*Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s  herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání

 772 ANI ZA MILION -LETÁKY KE STAŽENÍ


Jacqueline, byť provdaná za anglického velvyslance, je francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna darovat každému, kdo si jej zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost. Lambert ženatý není, manželka od něj utekla. Má duši námořníka a žije jen pro svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost. Ptáte se, co mají oba společného? No přece vůbec nic! Ale nedejme se mást prvními dojmy. V této brilantní detektivní komedii, která obě postavy svede dohromady a navěky spojí tajemstvím, je totiž všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…
Komediografové Roman Vencl a Michaela Doleželová originálně dokazují, že i když ve hře vystupuje jeden muž a jedna žena, nemusí se zápletka točit jen kolem partnerských vztahů. Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají hře obrovský potenciál.

Herecké obsazení: Adéla Gondíková, Jiří Langmajer


Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Prahy a zpět dle nástupních míst
Odjezdy autobusů:
Brumov-Bylnice 4:40, Val. Klobouky 5:00, Horní Lideč 5:15, Riviera Tour 5:30, Vsetín 6:00, Valašské Meziříčí 6:30.
Rožnov 5:00, Frýdek Místek 5:55, Ostrava 6:15, Hranice n M. 7:00, Olomouc 7:35, Prostějov 8:00, Vyškov 8:20, Brno 8:45,
Velké Meziříčí 9:45, Humpolec 10:30, Praha 12:00
*divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání

773   KAT MYDLÁŘ A ADVENTNÍ PRAHA

Číslo zájezdu:  773
Cena za osobu:  1290,-Kč
Datum:  12.12.2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

U RIVIERA TOUR vždy něco na víc:
*Divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
*Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání

773 KAT MYDLÁŘ-LETÁK KE STAŽENÍ


Jan Mydlář opouští svou milovanou Dorotku a vrací se do Prahy, aby zde pokračoval ve studiu medicíny. Po zprávě, že se Dorotka provdala za mlynáře Adama Vaňuru, aby tak vyřešila otcovy finanční problémy, Jan přeruší studia. Vrací se do Chrudimi. Vaňurova hospodyně Žofie, hnána touhou po mlynářově majetku, otráví Vaňuru. Nevšimne si, že ji při manipulaci s jedem zahlédne cikánka Lea. Vinu svede na Dorotku. Vaňura umírá. Adamův bratr purkmistr Ferdinand zatýká Dorotku. Jan v domnění, že bude moci Dorotku zachránit, se stává katovým pacholkem. Žofie podává důkazy svědčící proti Dorotce. Soudce vynáší rozsudek: "Dorotka, až porodí, bude zaživa upálena". Chrudimský kat náhle umírá a na jeho katovské křeslo usedá Jan. On nyní bude muset vykonat popravu Dorotky. Nedokáže vykonat hrozivou exekuci. Dorotka prosí…..

Obsazení muzikálu Kat Mydlář 2020/2021
Daniel Hůlka / Marian Vojtko / Bohuš Matuš/Petr Kolář / Ladislav Spilka/Bohouš Josef / Zbyněk Fric / Martin Šemík/Žofie Pešanová/ Kateřina Brožová / Radka Fišarová a další
Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Prahy a zpět dle nástupních míst
Odjezdy autobusů:
Brumov-Bylnice 4:40, Val. Klobouky 5:00, Horní Lideč 5:15, Riviera Tour 5:30, Vsetín 6:00, Valašské Meziříčí 6:30.
Rožnov 5:00, Frýdek Místek 5:55, Ostrava 6:15, Hranice n M. 7:00, Olomouc 7:35, Prostějov 8:00, Vyškov 8:20, Brno 8:45,
Velké Meziříčí 9:45, Humpolec 10:30, Praha 12:00

*muzikálové  představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
Po ukončení muzikálu privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání


775   MUZIKÁL TARZAN A ADVENTNÍ PRAHA

Číslo zájezdu: 775
Cena za osobu:  1390,- Kč
Datum:  19 12 2020
Kontakt: Tel: 571 424 588
Email: [email protected]

U RIVIERA TOUR vždy něco na víc:
*Divadelní představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
*Po ukončení divadelního představení privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání

   775 TARZAN- LETÁKY KE STAŽENÍ

 Nový muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života.
◾Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa ajeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia!
◾Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl zaskladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získalaZlatý globus a Oscara.
◾Muzikál vznikl pro filmové studio Walt Disney a pro Theatrical Broductionsna Broadwayi v New Yorku. Dále byl úspěšně uváděn na dalších scénáchv Anglii, Německu, Nizozemsku, USA, Švédsku…
◾Tarzan je nejzpracovávanější knižní, televizní a filmovoupostavou.


Režisér Libor Vaculík se po mnoha úspěšných muzikálech zaměří na broadwayskou špičku. Scénograf Petr Hloušek promění Divadlo Hybernia v džungli, atmosféru kostýmně podpoří Roman Šolc a za pomoci choreograficko-akrobatického tandemu Ivany Hannichové a Jana Kohouta se v jedinečné a specifické řeči muzikálu ocitne divák uprostřed skutečné džungle. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras.


Hrají: Dita Hořínková/Josef Vojtek/Marian Vojtko/Ernesto Čekan/David Gránský/Peter PechaI Vojtěch Drahokoupil/Ivana Korolová/Ladislav Korbel/ Tomáš Trapl a další


Cena zájezdu zahrnuje:
*autobusovou dopravu do Prahy a zpět dle nástupních míst
Odjezdy autobusů:
Brumov-Bylnice 4:40, Val. Klobouky 5:00, Horní Lideč 5:15, Riviera Tour 5:30, Vsetín 6:00, Valašské Meziříčí 6:30.
Rožnov 5:00, Frýdek Místek 5:55, Ostrava 6:15, Hranice n M. 7:00, Olomouc 7:35, Prostějov 8:00, Vyškov 8:20, Brno 8:45,
Velké Meziříčí 9:45, Humpolec 10:30, Praha 12:00
*muzikálové  představení-vstupenky v přízemí v 1. cenové kategorii
Po ukončení muzikálu privátní autogramiáda s herci pouze pro naši skupinu, sklenička sektu, přípitek a neformální setkání


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce