Ve dnech 17.-19.2023 se v Praze na výstavišti Letňany uskutečnil veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD. Po covidových letech je to konečně možnost prezentace a představení novinek cestovních kanceláří. A Riviera Tour s.r.o. měla opravdu má co nabídnout.

Náš výstavní stánek Riviera Tour je opravdu nepřehlédnutelný. Máme připraveny nové katalogy, akční nabídky a nebo rady a zkušenosti z plaveb.


AUTOGRAMIÁDA NELY BOUDOVÉ
Nelu Boudovou není třeba představovat. Na plavby s Riviera Tour vyrazí i v letošním roce a to na úžasné Norské fjordy na nejnovější lodi #MSCEuribia, která bude pokřtěna 8.června 2023 v Kodani. Na autogramiádě si klienti mohli s Nelou Boudovou popovídat  nejen o plavbách , udělat si fotečku čí získat podpis. 


NEJLEPŠÍ PRODEJCI CK RIVIERA TOUR
V rámci veletrhů cestovního ruchu Riviera Tour odměnila nejlepší prodejce Riviera Tour.Za skvělou práci v roce 2022 převzali ocenění
CA SLUNÍČKO
CA PLAMERA
CA LADA

BENEFIT CLUB RIVIERA TOUR
V rámci Benefit Clubu nejaktivnějších cestovatelů s Riviera Tour jsme na místě poděkovali nejvěrnějším klientům a ač je to k neuvěření, někteří mají za sebou až 26 plaveb s RIVIERA TOUR  

PRVNÍ DEN NA VELETHU
Tak dnes to byl opravdu mazec. Nikdo z nás to nečekal. Tak obrovský zájem! Jsme unavení, bolí nás pusa, nohy, záda, ale jsme šťastní. Je to Úžasné cítit a zažít takovou podporu. Děkujeme vám. Opravdu moc. Teď alpou namazat nohy, jeden ibalgin na záda a zítra ráno s plným úsměvem opět na značkách.


DRUHÝ DEN VELETRHU 
Opět jedeme na plné obrátky. Máme prezentaci na podiu, točíme reportáže do televize... a když prodáme zájezd na veletrhu, posilníme klienty slivovičkou. To je Riviera Tour s.r.o., to je #UplneJinaDovolena

RIVIERA TOUR VYHRÁLA!
„20 let se věnujeme plavbám, 20 let jdeme většinou hlavou proti zdi. Není to jednoduché a občas padáme únavou. Ale výsledek za to opravdu stojí“ řekl Pavel ČÍŽ ředitel CK RIVIERA TOUR  po převzetí ceny na veletrhu HOLIDAY WORLD první místo za nejpůsobivější expozici. V tak obrovské konkurenci je to něco neskutečného. „Věřte svým snům, věřte svým nápadům, věřte si. Dokážete to. Obrovský dík všem, kdo nás podporují a věří nám“ dodal Pavel ČÍŽ


FINÁLE VELETRHU HOLIDAY WORLD.
Poslední den veletrhu v Praze již byl volnější. Na veletrh za námi a našimi klienty zavítala Nela Boudová, která s Riviera Tour s.r.o. letos pokřtí plavby na nové lodi #MSCEuribia. Zájemci mohli získat je její podpis a nechyběla ani pozvánka na večerní představení.


Volnější tempo bylo skvělé, protože jsme na veletrh a nejen na něj pozvali nejlepší prodejce a cestovatele RIVIERA TOUR: CA Sluníčko, CA Palmera a CA Lada. A pochopitelně nejen vítězné trojce, ale všem prodejcům děkujeme za podporu při prodeji našich zájezdu a plaveb.


Kromě prodejců jsme pozvali i nejaktivnější cestovatele s RIVIERA TOUR a věřte tomu že někteří s námi absolvovali již více než 26 zájezdů. To je opravdu obdivuhodný "výkon". Moc, opravdu moc děkujeme všem klientů za jejich věrnost. Moc si toho vážíme.
Na závěr dne jsme všechny vyznamenané pozvali na společnou večeři do restaurace Beranka a na divadelní představení do divadla Na Jezerce. O tom více v dalším příspěvku.


PLAVBY MSC CRUISES S RIVIERA TOUR součástí divadelního představení.
Velké překvapení čekalo skupinu pozvaných hostů divadla Na Jezerce v Praze, když se během divadelního představení "Občan první jakosti" objevil poukaz na 14 denní plavbu MSC od naší kanceláře. 

"Je to výsledek nové spolupráce mezi Riviera Tour a Divadlem Na Jezerce. Jsme opravdu moc rádi, že se budeme našim klientům připomínat i během této úžasné komedie, která vás v divadle Na Jezerce určitě pobaví. Herecké výkony Jana Hrušínského, Nely Boudové, Daniela Švába, Martina Sity, Miluše Šplechtové, Kristýny Hrušínské a Libora Hrušky jsou prostě úžasné." řekl Pavel Číž, ředitel cestovní kanceláře po divadelním představení.

Přátelé, srdečně vás zveme do divadla Na Jezerce v Praze 🙂https://www.divadlonajezerce.cz/divadelni-hra-73-obcan...

Byl to opravdu náročný a zároveň úžasný víkend. Tak za rok opět ahooooooj.Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme