Do zahájení provozu MSC Seascape v New Yorku zbývá už jen pár měsíců a společnost MSC Cruises začíná odkrývat atrakce, na které se můžeme na této nejnovější lodi těšit. Jednou z největších bude ROBOTRON, venkovní robotický simulátor kombinující vzrušení z horské dráhy s vanoucím mořským vzduchem a hudbou. Virtuální realitu a high-tech technologie si ale tentokrát můžeme vychutnat i na jiných zábavních zařízeních tohoto plavidla.

Brandon Briggs ze společnosti MSC Cruises k novým technologiím na této lodi řekl: „Jsme nadšeni, že můžeme hostům nabídnout nekonečné možnosti high-tech zábavy plnící tužby hledačů adrenalinu toužících po vzrušení. ROBOTRON, vůbec první robotická zábavní atrakce na výletních lodích s pohlcujícím zážitkem z jízdy, který bude jedinečný pro každého hosta. Naše další možnosti zábavy s prvky virtuální reality, speciálními efekty a simulátory zajistí nezapomenutelné zážitky, které účastníky zanechají v úžasu.“

ROBOTRON je nejmodernější robotické rameny s připojenou gondolou, do které se vejdou tři hosté. S těmi pak létá ve výšce 53 metrů nad mořem. Návštěvníci budou mít nerušený výhled na obzor, zatímco budou viset přes okraj paluby, otáčet se různými směry a převracet vzhůru nohama. Jak to bude vypadat se můžete podívat v tomto videu.

Atrakce také nabídne personalizovaný hudební zážitek, kdy si hosté budou moci vybrat svou hudební cestu podle hudebních a barevných preferencí, které se zobrazí na obří videoobrazovce za ramenem. Mohou si také zvolit úroveň vzrušení ze zážitku, ROBOTRON tak bude vhodný jak pro rodiny, tak pro milovníky opravdového adrenalinu. 

Kromě ROBOTRONU najdete na palubě MSC Seascape také další high-tech zábavní prvky:

VR 360 letový simulátor: simulátor horské dráhy s náhlavní soupravou VR (virtuální reality) a působivými speciálními efekty.
VR motorky: simulátor jízdy na závodních motorkách doplněný efekty větru a vody.
XD kino: po nasazení 3D brýlí zamíří hosté do alternativních světů, kde budou bojovat proti zombíkům, kostlivcům a dalším nepřátelům. Vítězem se může stát jen jeden hráč.

Loď MSC Seascape zahájí svůj provoz na slavnostním ceremoniálu 7. prosince 2022 v New Yorku, odkud vyrazí na plavby Karibikem. S Riviera Tour na ni s dopravou a delegátem můžete vyrazit příští rok v lednu, pro více informací klikněte zde

Dominik Číž

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme