Každoročně s námi na plavby vyráží velmi příjemní lidé, kterých si moc Vážíme pro to, co dokázali ve svém profesním životě dosáhnout. Většinou po vzájemné dohodě se snažíme našim klientům následně plavby s RIVIERA TOUR zpříjemnit a tak i Vám se možná stalo, že jste se na plavbě potkali s Terezkou Kostkovou a určitě nezapomenete na její vyprávění ze světa divadelních prken a světa muzikálů a nebo tanečních soutěží. Ani jsme nedutali, když nám mistr Petr Kostka povídal o svých hereckých začátcích a i jak se doba v této profesi změnila. Nela Boudová s námi měla možnost zavítat na slavnostní křest MSC PREZIOSA***** , Monika Žídková -MISS EUROPE  1995 doslova "pobláznila"  její rodné Kravaře a okolí. Daniel Nekonečný nám již několik let osvěžoval nekonečnou zábavu na našich plavbách. A v roce 2019 jsme přivítali na plavbách s RIVIERA TOUR skvělého herce, zpěváka, baviče a konferenciéra Aleše Hámu.  

KATALOG PDF-Aleš Háma na plavbách s RIVIERA TOUR

Aleš Háma vyrazil na naši plavbu s celou svojí rodinou. A vybral si nádhernou destinaci NORSKÉ FJORDY 

Zažili jsme několik polárních nocí na palubě lodi MSC MERAVIGLIA*****

Ale i spoustu poznávaní krásných míst naší krásné země. 

Plavbu si užila nejen rodina Hámova, ale i celá skupina skvělých klientů RIVIERA TOUR. Taktéž Alešovo povídání že života herce, moderátora, muzikanta, skladatele bylo velmi zajímavé i poučné. Díky Aleši... PLAVBA DO RUSKA S TEREZKOU KOSTKOVOU

A MISTREM PETREM KOSTKOU

FOTOGRAFIE Z DESTINACÍ - PLAVBA DO RUSKA - klikněte zde

Letošní plavba do RUSKA se vydařila a pevně doufám, že nám dají za pravdu i naši klienti. Počasí bylo doslova úžasné a bůh moře nám dopřával klidnou mořskou hladinu. Občas Svatý Petr poslal kapičky deště, ale vždy jen když jsme odpočívali na lodi. Naši přátelé a cestovatelé se těšili na Terezku Kostkovou, ale co netušili a příjemně je překvapilo, že plavby se účastnil i úžasný herec a hlavně skvělý člověk pan Petr Kostka.

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ A PETR KOSTKA NA PLAVBĚ S RIVIERA TOUR

Terezka nás na své besedě s klienty obeznámila jak to v jejím profesním životě chodí a pan Petr Kostka zavzpomínal na časy dávnější, kdy ještě vládlo opravdové herecké řemeslo.

 Bylo velmi zajímavé srovnání dnešní hektické doby s dobou, kdy na prknech co znamenají svět vládli mistři svého hereckého řemesla. 

RIVIERA TOUR na plavbě do RUSKA s TEREZKOU KOSTKOVOU
TEREZKA KOSTKOVÁ NA PLAVBÁCH S RIVIERA TOUR

 Určitě zajímavým zpestřením byla i možnost prohlídky lodi MSC MAGNIFICA, kde se naši klienti dozvěděli spoustu zajímavých informaci nejen o lodi, ale i o životě na lodi. Zjistili jsme jak se pere prádlo, jak se připravuje jídlo, kde se skladují potraviny a pro Terezku velmi zajímavé srovnání práce umělců, kteří pracují a vystupují na lodi a jejím profesním životem.

RIVIERA TOUR
Návštěva podpalubí lodi MSC MAGNIFICA na plavbě s RIVIERA TOUR

Nezbývá než poděkovat Terezce Kostkové a Petru Kostkovi za velmi milou společnost na lodi MSC MAGNIFICA.

Budeme se moc těšit na setkání na dalších plavbách.

DALŠÍ FOTOGRAFIE Z PLAVEB- klikněte zde

DANIEL NEKONEČNÝ na plavbách s RIVIERA TOUR

Když  jsem  v Miami oznámil našim klientům, že budeme mít vzácného hosta na plavbě, bylo slyšet různá jména od Karla Gotta až po Mirka Donutila. V němý úžas však oněměli všichni, když se Dan objevil v divadle při naší informační schůzce. O tom, že to byla plavba velmi zábavná - netřeba vyprávět. Za pár dnů celá loď vrčela Danovým „vrrr“.  Že tomu nerozumíte? To je nám jasné, ale nedá se to popsat.


"Už se skoro dočkat nemohu, až rozzářím Vaši azurovou oblohu na naší společné plavbě, na překrásné lodi, kde moje afrodiziakální ordinace bude plná legrace a rrrrregenerace. Změním naprosto Váš život. Odstartuji Vaše zlaté časy plné pohody, štěstí a blahobytu. (skromnost byla vždy moje nejsilnější stránka). Zázraky na počkání do tří minut a neuvěřitelné ihned. Ve dne v noci jsem k dispozici. Komukoliv osvěžím duši ALL INCLUSIVE"                                                                                  

                                                                                    S úctou a láskou  Daniel Nekonečný

Ano přesně tak lákal na plavby Daniel Nekonečný. A že to byla jízda. Daniel však velmi nečekaně na jaře 2019 zemřel, což nás všechny zasáhlo. Moc děkujeme.  Daniel Nekonečný byl nenahraditelný. 

MONIKA ŽÍDKOVÁ- MISS EUROPE 1995

na plavbách s CK RIVIERA TOUR


Na plavby s RIVIERA TOUR vy vydala i  MISS ČR 1995, MISS EUROPE 1995 a MISS TISÍCILETÍ Monika Žídková.

Monika Žídková na palubě lodi MSC s CKRIVIERA TOUR

Bylo nám opravdu velkou ctí s Monikou strávit krásné týdny na nejedné plavbě na MSC CRUISES. To že se Monice na plavbě líbilo nás utvrdilo nejen v níže uvedeném vzkazu, ale především ve skutečnosti, že z okolí Kravař (rodiště Moniky) a Opavy dnes díky Monice odcestovalo s námi již stovky spokojených klientů. Děkujeme Moniko. Moc se těšíme, až se opět rozhodnete strávit další dovolenou na plavbách MSC. 

Žažij úplně jinou dovolenou-MONIKA ŽÍDKOVÁ na plavbách s RIVIERA TOUR

„Plavbu lodí s CK RIVIERA TOUR opravdu doporučuji. Užijete si spoustu legrace a nudit se  určitě nebudete. Všichni členové rodiny, nebo Vaši přátelé si přijdou na své a nezáleží na tom, kolik je jim let. Děti láká koupání v bazénu, zahrát si fotbal či minigolf. Všude kolem potkáváte příjemné lidi, kteří se Vám snaží plavbu co nejvíce zpříjemnit. Den co den se probouzíte v jiném městě, poznáváte různé kultury a zvyky. A večer můžete zakončit v divadle, kasínu nebo u baru s doprovodem klavíru. Stačí jen chtít si to užít se vším všudy.“

                                                                                                            Vaše Monika Žídková  

Monika Žídková na plavbě s CK RIVIERA TOUR

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme