Aktualizováno 21.4.2022

MSC Cruises minulý týden oznámilo návrat všech svých 19 lodí během léta 2022. Cestovatelům nabídnou téměř 500 plaveb s různou délkou a pestrým výběrem přístavů od severní Evropy až po Dálný východ – na své si tak přijde opravdu každý.


MSC Virtuosa, kterou společnost oficiálně spustila na konci listopadu v Dubaji, se během léta vrátí z Perského zálivu do moří kolem Velké Británie, kde nahradí MSC Magnifica. Ta převezme plavby z Hamburku původně ohlášené pro MSC Orchestra, která bude nově operovat z Portugalska. Spolu s ostatními tyto dvě lodě nabídnou mořeplavcům v regionu severní Evropy více než 50 plaveb.

Ve Středomoří bude tras o něco méně (podle tiskové zprávy kolem 40), zato s větším výběrem plavidel – během léta zde bude operovat 14 lodí, které nabídnou pestrou škálu tras od miniplaveb po 21-denní okružní cesty. Jednou z nejzajímavějších bude novinka v podobě 10denní plavby MSC Orchestra, která vypluje z Lisabonu a navštíví přístavy v italském Janově, na Sardinii, ve španělské Málaze, Cádizu, Alicante a Menorce, a také ve francouzském Marseille. V západním Středomoří bude letos operovat také MSC Grandiosa, MSC Meraviglia, MSC Opera, MSC Splendida, MSC Seaview, MSC Seaside a na podzim také MSC Magnifica a MSC Poesia. Ve východním MSC Musica, MSC Fantasia, MSC Sinfonia, MSC Armonia a MSC Lirica.

Plavby Karibikem letos v létě nabídnou dvě lodě, a to vlajková MSC Seashore a MSC Divina. Vyplouvat budou z Miami a Port Canaveral a obě zastaví na soukromém bahamském ostrově Ocean Cay. Zajímavou bude také plavba MSC Bellissima, která letos vyrazí na Dálný východ.

Na některé z těchto plaveb můžete vyrazit s dopravou do přístavu a delegátem CK Riviera Tour.

BEZPEČNOSTNÍ PROTOKOL

Všechny plavby MSC Cruises probíhají od srpna 2020 podle zdravotního a bezpečnostního protokolu, který společnost vypracovala ve spolupráci s expertním panelem Blue-Ribbon. Ten upravuje opatření podle aktuálního stavu na pevnině a zajišťuje tak maximální ochranu všem hostům i posádce lodi.


A na závěr zajímavost, takto jsou po světě rozmístěny lodě MSC Cruises během letošní zimy:

AKTUÁLNĚ NEJBEZPEČNĚJŠÍ ZPŮSOB TRÁVENÍ DOVOLENÉ

Plavby na lodích MSC CRUISES jsou opravdu nejbezpečnější formou trávení dovolené v současné pandemické situaci. Všechny procedury před a během plavby jsou stanoveny na maximální ochranu klientů během celé plavby a tento servis vám opravdu nemůže poskytnout vzhledem k přijatým opatřením žádný hotel nebo ubytovací zařízení. Plavby jsou tak v současné době nejbezpečnější možnost trávení dovolené. Především rychlý záchyt a izolace pozitivních osob a jejich další trasování vám zajistí bezpečnou dovolenou v rámci aktuálních možností a u nás v RIVIERA TOUR jsme opravdu hrdi na skutečnost, že RIVIERA TOUR rozjela jako první v Evropě post covidové výletní plavby na lodích MSC CRUISES. 

DOMINIK ČÍŽ, PAVEL ČÍŽKontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme