MSC CRUISES OZNAMUJÍ NOVÝ PROGRAM

 NA ZIMU 2020/2021

  • Lodě poplují ve všech regionech, kde MSC Cruises tradičně operují

  • Aktuální itineráře jsou dostupné na www.rivieratour.cz a skrze cestovní kanceláře

  • Společnost prodlužuje přerušení plaveb z USA do 15. září 2020

 

Ženeva, Švýcarsko – 22. června 2020 – MSC Cruises dnes zveřejnili detaily o zimní sezóně 2020/2021 (období od 31. října 2020 do března 2021) s nabídkou více než 90 různých plaveb Karibikem, Středomořím, Perským zálivem, Jižní Afrikou, Jižní Amerikou a Asií – ve všech oblastech, kde MSC Cruises běžně operují. Délky plaveb se mohou pohybovat od 2 do 24 nocí, zároveň se třetí MSC World Cruise plavbou kolem světa začínající v lednu a dalšími přeplouvacími plavbami.

Gianni Onorato, ředitel MSC Cruises komentoval, “Aktualizovali jsme program na zimní sezónu 2020/2021, která začne koncem října, a s potěšením můžeme potvrdit veškeré detaily. Během této sezóny budeme nabízet plavby ve všech oblastech, kde běžně MSC Cruises operují. Přestože jsou nějaké změny od původních plánovaných výjezdů konkrétních lodí, jsme schopni nabídnout naše hlavní itineráře tak, aby si klienti mohli užít dovolenou, kterou si od nás zakoupili.”

Dnešní oznámení následuje nedávné potvrzení společnosti, že celá flotila MSC Cruises (včetně dvou nových lodí momentálně ve výstavbě) začne od března 2021 svou letní sezónu.

Navíc MSC Cruises potvrdili dobrovolné prodloužení přerušení plaveb z přístavů USA v Karibiku do 15. září 2020. Toto oznámení bude mít vliv na 2 lodě – MSC Seaside a MSC Armonia – které měly v této době plout touto oblastí. Klienti, kterých se týkají zrušené plavby, dostanou Future Cruise Credit do 13. července – budou tedy mít příležitost přesunout si plnou částku zaplacenou za původní plavbu na jinou plavbu podle svého výběru – na jakoukoli loď, v jakékoli destinaci – až do konce roku 2021. Pro letní sezónu roku 2020 již MSC Cruises oznámili prodloužení přerušení plaveb v ostatních oblastech do 31. července.

Ve spojení s dnešním oznámením také společnost odhalila, že vyvíjí nový vylepšený zdravotní a bezpečnostní protokol ve spolupráci s patřičnými národními zdravotními autoritami a týmem externích zdravotnických expertů. Protokol bude zahrnovat všechny aspekty plavby od vytvoření rezervace až po vylodění a návrat klienta domů. Také se bude týkat všech aspektů života na palubě a preventivních opatření, které zaručí zdraví a bezpečí klientů a posádky včetně posílených hygienických opatření, pokynů pro život na palubě a také rozšířených zdravotnických zařízení se zdravotními screeningy pro klienty a posádku. Detailní popis těchto zdravotních a bezpečnostních opatření bude zveřejněn během dalších dnů.

 Souhrn programu na zimní sezónu 2020/2021

MSC Plavba kolem světa 2021

MSC Magnifica vypluje na svou třetí plavbu kolem světa po pozitivní odezvě klientů z předešlých plaveb v roce 2019 a 2020 a nahradí dříve hlášenou MSC Poesia. MSC Magnifica je poslední lodí třídy Musica a je dobrou volbou pro plavby tohoto typu kvůli velkému podílu balkonových kajut a dalším zajímavým službám – například bazén s vysouvací střechou a zvětšené jídelní prostory. Původní itinerář je potvrzený se začátkem 5. ledna 2021, s klienty cestujícími do 53 destinací v 33 zemích.

 Středomoří

 MSC Grandiosa nahradí sesterskou loď MSC Virtuosa během zimní sezóny, jelikož doručení této lodě bylo odloženo kvůli narušení práce pandemií. Klienti, kteří si zakoupili zájezd na MSC Virtuosa, budou automaticky přesunuti na plavbu na MSC Grandiosa s původním itinerářem – klasický okruh MSC Cruises na 7 nocí po “Šesti perlách” Západního středomoří s naloděním možným ve všech přístavech: Marseille ve Francii, Janov, Chivitavecchia/Řím a Palermo v Itálii, Valetta na Maltě a Barcelona ve Španělsku.

 MSC Magnifica nabídne dvě sváteční plavby v prosinci s Vánoční plavbou na 5 nocí se zastávkami v Janově, Marseille, Barceloně a Civitavecchii a novoroční plavbou na 10 nocí z Janova, Marseille a Barcelony před zastávkami Gibraltar, Lisabon/Cascais v Portugalsku, Cadiz/Sevilla a Malaga ve Španělsku před návratem do Civitavecchie/Říma a Janova.

 

Karibik

MSC Meraviglia popluje každou sobotu z Miami, USA na jeden ze dvou itinerářů: večerní zážitek v San Juan v Portoriku, Charlotte Amalie na Panenských ostrovech, Nassau a MSC Ocean Cay na Bahamách; nebo Ocho Rios na Jamajce, George Town na Kajmanských ostrovech, Cozumel v Mexiku a MSC Ocean Cay soukromém ostrově.

 MSC Armonia s domovským přístavem v Miami bude nabízet plavby na tři, čtyři nebo sedm nocí se zastávkami Key West, Nassau a MSC Ocean Cay.

 MSC Seaside nabídne plavby na tři, čtyři nebo sedm nocí ze zbrusu nového přístavu Port Canaveral ve Floridě, USA, s plavbami s řadou zastávek včetně MSC Ocean Cay, George Town na Kajmanských ostrovech nebo také Cozumel a Nassau.

 MSC Ocean Cay nadále zůstane klíčovou destinací plaveb Karibikem a všechny tři z výše uvedených lodí budou u tohoto soukromého ostrova na Bahamách kotvit. Exkluzivní pro klienty MSC Cruises, tento soukromý ostrov – umístěný pouhých 65 mil od Miami – je obklopen 64 čtverečnými mílemi mořské rezervace, která nabízí klientům možnost objevovat místní mořský život, vstřebat atmosféru bahamské kultury a lépe poznat sami sebe a druhé.

 MSC Splendida bude nahrazena lodí MSC Poesia v Jižním Karibiku a Antilách s původním plánovaným itinerářem s vyplutím z Fort de France v Martiniku na plavbu na 7 nocí se 7 destinacemi nebo na plavbu na 14 nocí z Barbadosu k některým z nejkrásnějších ostrovů, které může Karibik nabídnout.

 

Dubai, Abu Dhabi a Katar

 MSC Fantasia nahradí v této oblasti lodě MSC Seaview a MSC Lirica. Bude nabízet plavby na 7 nocí se zastávkami v Dubaji, Abu Dhabi, soukromým ostrovem Sir Bani Yas ve Spojených Arabských Emirátech, v Bahrain a Doha, Katar. Plavba končí dvoudenní zastávkou v Dubaji.

 Jižní Amerika

MSC Seaview se svými krásnými venkovními prostory nahradí MSC Grandiosa a nabídne plavby na 7 nocí z brazilského Santos až k severovýchodu země do nového přístavu Maceio v Salvadoru a k přístavům Ilha Grande/Angra dos Reis a Buzios.

 MSC Musica nahradí MSC Fantasia, a nabídne plavby na 7 nocí z přístavu Santos se zastávkami Itajaí/Santa Catarina v Brazílii, Punta Del Este v Uruguay a dva dny v Buenos Aires v Argentině.

 MSC Sinfonia nahradí MSC Orchestra a nabídne plavby na 8 nebo 9 nocí z Buenos Aires do Montevidea, Uruguay, Buzios, Rio de Janeiro, Ilhabela nebo Ilha Grande/Angra dos Reis a Itajaí v Brazílii s možností nalodění v Buenos Aires a Montevideu.

MSC Preziosa nebude měnit původní itinerář z Rio de Janeiro v Brazílii s řadou plaveb s délkou od 3 do 8 nocí.

 

Jižní Afrika

MSC Orchestra nahrazující loď MSC Musica, nabídne řadu plaveb z Durbanu nebo Cape Town se zastávkami jako Maputo, Portuguese Islands a Pomene v Mosambiku a Port Elizabeth v JAR podle původního itineráře.

 MSC Opera popluje plánované plavby z Cape Town a Durbanu.

 MSC Orchestra také popluje zajímavou novoroční plavbu na 14 nocí s 5 destinacemi včetně dvoudenní zastávky v Port Louis v Mauriciu.

 

Dálný východ

MSC Bellissima nabídne řadu různě dlouhých plaveb v Asii – konkrétnější informace o proégramu budou brzy oznámeny.

 

Grand Voyages – ‘přeplouvací’ plavby

MSC Fantasia, nahrazující MSC Seaview, vypluje na Grand Voyage z Barcelony, Marseille a Janova v listopadu a popluje na zimní sezónu do Dubaje. MSC Opera nabídne původně plánovaný itinerář z Itálie do Jižní Afriky. Všechny ostatní plavby typu Grand Voyage z Evropy do Karibiku, Jižní Ameriky a Jižní Afriky budou zrušeny.

 Na jaro 2021 bude dostupných devět plaveb typu Grand Voyage na lodích vracejících se z Emirátů, Brazílie, Jižní Afriky, Martiniku a USA do Evropy se začátkem letní sezóny na rok 2021.

  

 

Aktualizované itineráře jsou dostupné na www.rivieratour.cz

 

Pro bližší informace týkající se existujících bookingů by měli klienti kontaktovat autorizované prodejce CK RIVIERA TOUR nebo navštívit webovou stránku MSC Cruises - www.rivieratour.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme