Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 6 334 osob
 • Posádka: 1 704 osob
 • Počet kajut: 2 421
 • Délka lodi:  331
 • Šířka lodi:   43
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22
 • Výtlak: 181 541 GRT
 • Rok výroby: 2019
 • Místo spuštění: Hamburk, Německo
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Čokoládovna

Otevřená čokoládovna na MSC Grandiosa vytvořená ve spolupráci se světoznámým francouzským cukrářem Jeanem-Phillipem Maurym je pastvou nejen pro oči, ale pro všechny vaše smysly.

Bowling

Na MSC Grandiosa najdete dvě plnohodnotné bowlingové dráhy s krásným výhledem na moře. STRIKE!

Stěna umění

Na MSC Grandiosa si můžete prohlédnout exkluzivní výstavu Ctnosti, která se skládá z unikátních děl významného současného umělce Damiena Hirsta.

Pralesní akvapark

Dvoupatrový vodní park na zádi MSC Grandiosa vás zavede do tropického pralesa. Nabízí místo pro vodní radovánky, čtyři tobogány, lanovou dráhu a bar.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Grandiosa je první lodí podtřídy Meraviglia-Plus, druhé generace plavidel třídy Meraviglia. Její jméno pochází z italského slova grandioso, což znamená "ohromný, grandiózní, velkolepý". Staví na úspěchu svých sester MSC Meraviglia a MSC Bellissima a nabízí ještě více veřejného prostoru a řadu zajímavých inovací, včetně aplikace usnadňující orientaci na lodi a virtuální asistentky, která bude vaší průvodkyní během plavby.

► VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MSC GRANDIOSA ◄

 

GRANDIÓZNÍ PLAVIDLO

MSC Grandiosa je navržena tak, aby mohla nést velké množství atrakcí uvnitř lodi i venku na čerstvém vzduchu a hosté se tak na ní mohou najít zábavu za každého počasí. To této lodi umožňuje plout do většiny přístavů světa. Je o 16 metrů delší než její sesterské lodě ze třídy Meraviglia a svým hostům tak nabízí větší prostor i možnosti zábavy. Novinkou na této lodi je muzeum výtvarného umění, první svého druhu na moři, které vystavuje originální umělecká díly z uměleckých center světové úrovně.

Stavba této lodi začala v červenci 2018 v loděnicích Chantiers de l´Atlantique (dříve STX Europe) francouzského přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula lednu 2019, provoz slavnostně zahájila v listopadu 2019 v německém Hamburku. Kmotrou lodě je italská herečka Sofia Loren (na video ze zahájení provozu MSC Grandiosa se můžete se podívat zde). 

První věcí, která vás na lodi zaujme, je obrovská, téměř sto metrů dlouhá promenáda. Ta je skutečným srdcem lodi a najdete na ní nepřeberné množství obchůdků, barů, světových restaurací i zábavních prostorů. Prostor nad promenádou vyplňuje 480 m² široká LED obrazovka, jedna z nejdelších na moři. Ta celý prostor oživuje mnoha krásnými pohledy, od západů a východů slunce po malovaný strop Michelangelovy Sixtinské kaple.

Výhodou třídy Meraviglia-Plus je velký akvapark na zádi lodi s několika tobogány, stříkačkami a barem, na této lodi ve stylu divokého pralesa. Součástí akvaparku je i Himalájský most, lanová dráhy, na které mohou návštěvníci balancovat více než 60 metrů nad hladinou moře. Kromě toho můžete na MSC Grandiosa při plavbách s Riviera Tour vyrazit také do velkého krytého sportovního areálu s prostornou tělocvičnou, 4D kina, velkého salonku pro akrobatická vystoupení na zádi lodi, na simulátory F1 nebo na plnohodnotnou bowlingovou dráhu.

 

RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Grandiosa se nachází 11 restaurací se středomořskými specialitami a tou nejlepší kuchyní z celého světa. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 21 barů a lounge. Riviera Tour vám doporučuje si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

Hola! Tacos & Cantina. Latinskoamerická a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu, v prostředí vytvořeném ve spolupráci s michellinským šéfkuchařem Ramónem Freixou.

 

L´Atelier Bar & Art. Přátelské bistro s francouzskými specialitami a vínem, ve stylu joie de vire (radost ze života). Najdete zde také zeď umění s originálními obrazy významných světových umělců.

 

Kaito Teppanyaki & Sushi Bar. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídlem, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. Milovníci sushi si přijdou na své v části věnované japonské kuchyni. Tvůrci tohoto konceptu si zakládají na autentických asijských specialitách připravovaných přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.

 

Butcher´s Cut. Ikonický steakhouse v americkém stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly.

 

Masters of the Seas. Tradiční britská hospoda s nabídkou piva, whisky a občerstvení.

 

Jean-Phillipe Maury Chocolate & Cafe. Čokoládovna a kavárna vytvořená ve spolupráci se slavným francouzským výrobcem čokolády, ve které můžete obdivovat mistry čokolatiéry přímo při práci. Ve vitrínách před ní můžete obdivovat umělecká díla vytvořená z různých druhů čokolády.

 

Infinity Bar. Bar v atriu podávající značkové koktejly i moderní klasiku. K posezení zde čas od času hraje živá hudba.

 

Horizon Bar. Krytý venkovní bar v zadní části paluby 18 s výhledem na amfiteátr se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Číšníci vás obslouží u lehátek, nebo se můžete posadit přímo k baru.

 

Sky Lounge. Salónek Sky Lounge nabízí ohromující výhled na loď a její okolí. Večer zde hraje živá hudba a naleznete v něm širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Ideální místo pro den strávený u moře.


Top Sail Lounge. Nachází se na přídi lodi a je přístupný pouze členům MSC Yacht Club. K dispozici jim je malý bufet a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, z nichž některé jinde na lodi nenajdete. Zdejší výhled na příď lodě plující k pevnině jen tak něco nepřekoná!

 

Champagne Bar. Stylový bar nabízí široký výběr šampaňského, prosecca dalších šumivých vín z celého světa, doplněný lákavou nabídkou kaviáru, ústřic a krabů.

 

Edge Coctail Bar. Koktejlový bar a salonek s nabídkou nápojů před večeří. Funguje ale celý den a nabízí nádherné výhledy na moře.

 

Safari Bar. Bar u bazénu, kde kromě kávy a koktejlů podávají také čerstvě připravené nutriční nápoje.

 

Kromě tématických najdete na lodi také čtyři hlavní restaurace, ve kterých jsou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality. Menu se mění každý den a vynikající pokrmy jsou podávány na snídani, oběd i večeři. Hosté MSC Yacht Club mohou využít luxusní soukromé restaurace s výhledem na příď lodi. Pro neformální stolování můžete navštívit Marketplace Buffet s velkým výběrem pokrmů z celého světa a je otevřen celý den až do půlnoci.

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Grandiosa navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo odpočinek v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na výletní lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry.

Atmosphere Pool. Jeden z největších relaxačních prostorů na moři. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením ve čtyřech zdejších barech. Po západu slunce zde můžete obdivovat krásné osvětlení, obří LED obrazovku a nádherný design.

 

Safari Pool. Krytý bazén v tropickém stylu s posuvnou skleněnou střechou, dvěma vířivkami a barem s velkým výběrem nápojů a kávy. Ideální místo pro odpočinek stranou od ruchu hlavního bazénu.


Horizon Amphitheatre & Pool. Bazén Horizon nabízí velké množství venkovního prostoru pod širým nebem, který se v noci mění na velkou diskotéku pod hvězdami. Prostor bazénu je lemován amfiteátrem s posezením a barem.

 

Wild Forest Aquapark. Dvoupatrový zábavní park na zádi lodi ve stylu tropického pralesa o rozloze 1000 m² s bazény, čtyřmi tobogány, lanovou dráhou a barem.

 

Himalájský most. 82 metrů dlouhá lanová dráha na zádi lodi se skládá ze 12 sloupů a 2 souběžných tras, v jednom okamžiku unese až 30 účastníků. Pro jeho úspěšné přejití je potřeba překonat 12 překážek, všechny přibližně 60 metrů nad hladinou moře. To je výzva, která se neodmítá!

 

MSC Yacht Club Pool. Soukromý bazén na přídi lodi dostupný pouze členům MSC Yacht Club s vlastním soláriem, barem a buffetem.

 

Galleria Grandiosa. Centrální promenáda s jedním z nejdelších LED stropů na moři plná butiků, restaurací a klidných míst k nakupování, jídlu i odpočinku. Večer ožívá hudbou, večírky a zábavou. Ideální místo pro setkání s ostatními klienty a delegátem Riviera Tour.

Infinity Atrium. Centrální promenáda s jedním z nejdelších LED stropů na moři plná butiků, restaurací a klidných míst k nakupování, jídlu i odpočinku. Večer ožívá hudbou, večírky a zábavou. Ideální místo pro setkání s ostatními klienty a delegátem Riviera Tour.

 

Theatre La Comédie. Lodní divadlo nabízí nejméně 6 různých představení s inovativními inscenacemi světové úrovně.

 

Carousel Lounge. Víceúčelový zábavný prostor pro více než 400 hostů, kde každou noc skupina profesionálních akrobatů předvádí dechberoucí představení světové úrovně. Mimo představení nabízí ohromující výhled na oceán.


The Art Wall. V L´Atelier Bistrot na MSC Grandiosa si můžete prohlédnou exkluzivní výstavu unikátních děl významného současného umělce Damiena Hirsta.

 

TV Studio & Bar. Technologicky vyspělý víceúčelový prostor, ve kterém se nachází bar, místo pro rozhlasové vysílání a televizní studio, které po celé lodi živě vysílá hry, kvízy, talentové soutěže a další zábavný obsah. Slouží také jako komediální klub, karaoke bar a místo posezení s živou hudbou.

 

Bowling. Dvě plnohodnotné bowlingové dráhy ve sportovním komplexu na zádi lodi.

 

MSC Formula Racer. Dva závodní vozy Formule 1, se kterými se ve virtuální realitě můžete utkat o první místo v závodě na některém ze světových okruhů.

 

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Luxusní lázně nabízející relaxační procedury pro oživení těla i duše. Na MSC Grandiosa jsou doplněny termální zónou, kosmetikou a kosmetickým salónem. 

 

Posilovna. Panoramatická posilovna na MSC Grandiosa je vybavena nejmodernějším kardio a posilovacími zařízeními značky Technogym a nabízí širokou škálu inovativních fitness kurzů a tréninkových programů.


 

Sportplex. Velký zábavní park nabízí prostornou tělocvičnu, kde mohou hosté přes den sportovat a večer se bavit a tančit.


 

Power Walking Track. Značená dráha pro běh a rychlou chůzi kolem bazénu. Riviera Tour doporučuje používat během ranních hodin, zvláště během slunných dnů bývá obsazena lehátky.


 

Dětské kluby. Dětská zóna se čtyřmi různými kluby pro návštěvníky od 1 do 17 let, navržený ve spolupráci se společnosti Lego a Chicco. Najdete zde také prostor vytvořený pouze pro teenagery, kteří se mohou bavit ve vlastním kině, herně nebo diskotéce.

 

Vířivky. Na palubě MSC Grandiosa najdete množství venkovních i vnitřních vířivek, z nichž některé nabízí krásný výhled na moře.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. Za ta léta zkušeností v Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako MSC Grandiosa je velmi jednoduché se ztratit, můžeme vás ale ujistit, že přes 3 000 bluetooth přijímačů dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího kdekoliv na lodi a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné si psát s dalšími hosty na palubě.

Aplikace MSC for ME je v současnosti dostupná na lodích MSC Meraviglia, MSC BellissimaMSC GrandiosaMSC VirtuosaMSC SeasideMSC Seaview a MSC Seashore.

 

ZOE: PALUBNÍ VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

ZOE je nová virtuální asistentka na palubách lodí MSC Cruises. Funguje na základě umělé inteligence (AI) a umí klientům odpovědět na nejčastější otázky týkající se života na palubě v několika jazycích (angličtina, francouzština, italština, španělština, němčina, portugalština a mandarínština). Je možné ji propojit s aplikací MSC for Me a interaktivní televizí na palubě, na základě hlasového pokynu může rezervovat služby na palubě. Konzole je dostupná na každé kajutě, může být použita i pro poslech hudby přes připojení Bluetooth. 

ZOE je v současnosti dostupná na lodích MSC BellissimaMSC GrandiosaMSC VirtuosaMSC SeasideMSC Seaview a MSC Seashore.

 

KAJUTY

MSC Grandiosa nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-17 m² (podle druhu kajuty). (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, koupelna se sprchou, fénem a hygienickým koutem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Rozloha přibližně 12-25 m². V kajutě může být ubytováno až 6 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-17 m², z toho přibližně 4-8 m² tvoří balkon. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Prostorný šatník, koupelna s fénem, sprchou nebo vanou a hygienickým koutem. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 25-39 m², z toho přibližně 3-36 m² tvoří balkon nebo velká terasa s vlastní vířivkou (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 6 osob. * V nabídce jsou také apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem s rozkládací pohovkou a rohovou terasou s vlastní vířivkou (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Grandiosa je novou dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle Riviera Tour také nádherný výhled z lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní vnitřní apartmá na palubách 14-16. Nabízí celkový prostor přibližně 17 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si můžete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-18. Nabízí celkový prostor přibližně 29 m², z toho přibližně 5 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si můžete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

MSC Yacht Club Duplex Suite With Whirlpool. Luxusní dvoupatrové apartmá na palubách 9-12, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 59 m², z toho přibližně 23 m² tvoří prostorný balkon s vlastní vířivkou. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje/jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou průchozích šatníků, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si můžete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 15. Nabízí celkový prostor přibližně 58 m², přibližně 70 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

  

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.

 

► AKTUÁLNÍ POZICE MSC GRANDIOSA ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Grandiosa" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC GRANDIOSA (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI) 

JEAN-PHILLIPE MAURY: PARTNERSTVÍ MSC CRUISES SE SVĚTOZNÁMÝM CUKRÁŘEM TRVÁ UŽ DESET LET (květen 2022)

VŠECH 19 LODÍ SE VRACÍ NA MOŘE (prosinec 2021)

KŘEST MSC GRANDIOSA V HAMBURKU (listopad 2019)

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ MSC GRANDIOSA (video)

NÁVŠTĚVA LODI MSC GRANDIOSA (video)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě.

MSC Grandiosa

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Exotické plavby

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Středomoří

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v Středomoří

Kam plujeme

Severní Evropa

Plavby severní Evropou jsou hlavně pro ty, kteří milují moře a typické severské počasí, které k poznávání Anglie, Islandu a nebo norských fjordů zkrátka patří. Odměnou vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury. Velmi oblíbené jsou okruhy Baltským mořem a především plavby kolem Evropy, které si již za ta léta získaly své příznivce. Můžete se těšit také na plavbu na oceánu, které je zcela jiná než v klidných vodách Středomoří.

Plavby v Severní Evropa

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme