Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Třída: World
 • Počet hostů: 6 774 osob
 • Posádka: 2 631 osob
 • Počet kajut: 2 026
 • Délka lodi: 333 m
 • Šířka lodi: 46 m
 • Výška lodi: 74,7 m
 • Počet palub: 22
 • Rychlost v uzlech: 23 kn
 • Výtlak: 205 700 BRT
 • Rok výroby: 2022
 • Místo spuštění: (zatím neznámé)
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Dechberoucí design

Jedním z hlavních rysů této lodi je její futuristický vzhled.

Místa odpočinku

Větší rozměry umožnily architektům vytvořit jedinečné oddělené oblasti, od klidné zóny po živou promenádu s bary, obchody a luxusními butiky.

Pohon na LNG

MSC World Europa je první lodí flotily poháněnou zkapalněným zemním plynem, který z ní, spolu s novým systémem čištění odpadních vod, učiní jedno z nejekologičtějších plavidel na moři.

Nejdelší suchá skluzavka na moři

Jízda na jedenáctipatrové suché skluzavce ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC World Europa od začátku přitahuje pozornost nejen cestovatelů, ale také předních světových politiků. V okamžiku dokončení se totiž bude jednat, co do počtu pasažérů, o největší loď světa. Stavbě lodi jsme se věnovali v pětidílném seriálu, který naleznete zde.

MSC World Europa

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Zažijte s námi opravdový životní zážitek…

Zasloužíte si  udělat radost sami sobě, zasloužíte si odpočívat,
poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky….

Na plavbě kolem světa s MSC Cruises navštívíte až 33 zemí a zavítat tak můžete až do 52 destinací. Přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu , kde se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim požadavkům s splnit
Vám tak Váš životní sen.

Plavby v Plavba kolem světa -Transatlantické plavby

Kam plujeme

Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Pro naše cestovatele jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti SAE. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem. Spousta letitých mořeplavců vyhodnotilo tuto plavbu jako nejlepší ze všech.

Můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné trhy v kontrastu s luxusními obchodními domy.

 Plavba v SAE je opravdu plná kontrastů a pokud zavítáte do destinace MUSKAT ,budete si připadat jako v pohádce. Výhodou je i přímý let Vídeń - Dubaj

Plavby v Arabské Emiráty – Indie – Asie – Japonsko

Kam plujeme

Karibik – Usa – Kanada – Brazílie

Karibik láká snad každého cestovatele. V této destinaci zapomeneme na historii, ale budeme se oddávat krásám přírody, potápění, koupání, šnorchlování, opalování, relaxu, karibskému rumu a latinskoamerickým tancům. O tom totiž Karibik a námi navštívené destinace jsou. 


Na začátku plavby budeme poznávat Miami a jeho okolí, kde na nás čeká koloniální hotel v samém centru Miami. Obrovskou výhodou jsou u vybraných plaveb přímé lety Vídeň – Miami – Vídeň.


Plavby v Karibik – Usa – Kanada – Brazílie

Kam plujeme

Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Musíte milovat moře a je třeba počítat s tím, že počasí může být vrtkavé. Ale to už k poznávání Anglie, Islandu a nebo Skotska rozhodně patří. Odměnou Vám budou úžasné přírodní scenérie, poznání nových destinací, měst a kultury.

Velmi zajímavou novou destinací v rámci plaveb je i okruh Skotsko -Island na MSC PREZIOSA, který přinese cestovatelům nevšední zážitky

Plavba KOLEM EVROPY se kterou jsme začínali v ČR jako první, si již za ta léta získala své příznivce. Jistě zajímavou zkušeností je i plavba na oceánu, která je značně rozdílná od plaveb ve středomoří. Lákavé jsou zejména destinace, kam se během běžného roku mořeplavec nedostane- La Havre, La Coruna...

Zimní plavby na Casablancu, Kanárské ostrovy a Madeiru ve Vás zanechají krásné vzpomínky i překvapení z nově navštívených destinací jako například Malaga, Cadiz nebo Gibraltar.

Plavby v Evropa – Anglie – Skotsko – Island

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme