Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Třída: Seaside EVO
 • Počet hostů: 5 877 osob
 • Posádka: 1 648 osob
 • Počet kajut: 2 270
 • Délka lodi: 339 m
 • Šířka lodi: 41 m
 • Výška lodi: 74,7 m
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22 kn
 • Výtlak: 169 500 BRT
 • Rok výroby: 2022
 • Místo spuštění: New York, USA
 • Registrace lodi: Valletta, Malta

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Seascape, sesterská loď MSC Seashore, je druhou členkou třídy Seaside EVO. Její špičkový design si bere za cíl přiblížit hosty k moři jako nikdy předtím, především prostřednictvím působivých venkovních prostor určených ke stolování, relaxaci i zábavě. Nová vlajková loď MSC Cruises nabídne nepřehlédnutelné množství atrakcí, včetně adrenalinového MSC RoboCoaster, robotického ramena simulujícího jízdu na horské dráze, který bude prvním na moři. Hosté se mohou těšit také na velkolepý průhledný most, aquapark s tématem Zátoka pirátů a několik barů a restaurací pod širým nebem. Děti se mohou těšit na rozsáhlý dětský klub - největší ve flotile MSC Cruises - s futuristickou tématikou a prostorem věnovaným stavebnici LEGO ®.

MSC Seascape po svém dokončení v listopadu 2022 vyrazí do Severní Ameriky, kde nabídne sedmidenní plavby Karibikem a na bahamské ostrovy. 

 

► VIZUALIZACE MSC SEASCAPE ◄

 

NOVÉ HORIZONTY

MSC Seascape po svém dokončení nabídne pohlcující zážitek, který hosty skutečně spojí s mořem, a to díky špičkovému designu a působivým venkovním prostorám, které lze využít k relaxaci, stolování a zábavě. Mezi klíčové prvky této lodi bude patřit:

Kromě toho bude loď vybavena nejlepšími systémy čištění odpadních vod ve své třídě, jejichž čistící standardy jsou vyšší než u většiny čistíren odpadních vod na pevnině. Bude vybavena pokročilými systémy pro nakládání s odpady, systémem pro čištění balastních vod, nejmodernějšími technologickými systémy pro prevenci úniků ropných látek ze strojoven a vylepšeními v oblasti energetické účinnosti - od systémů rekuperace tepla až po LED osvětlení schopné šetřit energii. 

Loď bude vybavená rovněž systémem řízení hluku vyzařovaného pod vodou, který snižuje potenciální účinky provozu na mořská zvířata. 


MSC Seascape

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Miniplavby – Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby – Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Pokud se klienti RIVIERA TOUR rozhodnou prom plavby-zpravidla začínají ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM. Především Vás zcela jistě lákají velmi zajímavé  a zvučné destinace jako jsou Barcelona, Korsika, Mallorca, Ibiza ,Sicílie, Malta a další.

Další výhodou je i poměrné stále počasí, zejména pokud se jarních a podzimních plaveb týče. A proto spousta mořeplavců využívá zejména zimních plaveb za velmi výhodné ceny a počasí jako stvořené pro poznávání nových míst a destinací.

V letních měsících lákají skvělé pláže na Ibize, Mallorce, Korsice a nebo plavby s možností večerních výletů v Palmě a nebo návštěvě nočních party a diskoték na ostrově Ibiza.

VÝCHODNÍ STŘEDOMOŘÍ

Navštivte kolébku prvních civilizací, zažijte historii jinak. Řím, Olympie, Bari, Dubrovník. Nejenom těmito historickými městy proplouvají naše středomořské plavby. Kdy jindy máte možnost poznat tolik zásadních míst, během jedné dovolené.

Plavby Středomořím organizujeme již několik let. Právě proto vám naši delegáti budou neocenitelným pokladem, který na moři naleznete.

V naší nabídce naleznete i speciální fakultativní výlety za poznáním historie, života místních lidí, náboženství, kultur a přírodních krás.


Plavby v PLAVBY VE STŘEDOMOŘÍ

Kam plujeme

Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

..

Plavby v Japonsko - Austrálie - Asie - Čína

Kam plujeme

Africa - Exotika

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností.

Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Afrika je jedním z kontinentů, který jsme si doslova zamilovali. Kromě plavby samotné si můžete prodloužit Vaši dovolenou a poznávat například Kapské město a nebo si udělat výlet na safari.

Plavby v Africa - Exotika

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme