Základní informace o lodi


 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Třída: Seaside EVO
 • Počet hostů: 5 877 osob
 • Posádka: 1 648 osob
 • Počet kajut: 2 270
 • Délka lodi: 339 m
 • Šířka lodi: 41 m
 • Výška lodi: 74,7 m
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22 kn
 • Výtlak: 169 500 BRT
 • Rok výroby: 2022
 • Místo spuštění: New York, USA
 • Registrace lodi: Valletta, Malta

Robotron

Vůbec první robotický simulátor na výletních lodích, kombinuje vzrušení z horské dráhy 53 metrů nad mořem s vanoucím mořským vzduchem a hudbou. 

Inspirace New Yorkem

Světoznámé "Velké jablko" inspirovalo velkou část designu MSC Seascape. Najdete zde i Sochy svobody a nákupní zónu inspirovanou náměstím Times Square.

Akvapark Pirátská zátoka

Akvapark Pirates Cove nabízí působivou škálu zábavných a vzrušujících aktivit pro celou rodinu, včetně dobrodružných stezek, honů za pokladem a mnoha dalších.

Nekonečné bazény

Díky rozšíření spodních pater lodi přibyla nová odpočinková místa, především ikonické nekonečné bazény, které splývají s mořskou hladinou za zádí lodi.

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Seascape, sesterská loď MSC Seashore, je druhým plavidlem třídy Seaside EVO. Je navržena tak, aby přiblížila hosty k moři jako nikdy předtím, především prostřednictvím působivých venkovních prostor určených ke stolování, relaxaci i zábavě. MSC Seascape nabídne také nepřeberné množství atrakcí, včetně adrenalinového Robotronu, prvního robotického ramena simulujícího jízdu na horské dráze na moři. Hosté se mohou těšit také na velkolepý průhledný most, aquapark s tématem Zátoka pirátů a několik barů a restaurací pod širým nebem. Děti si užijí rozsáhlý dětský klub - jeden z největších ve flotile MSC Cruises - s prostorem věnovaným stavebnici LEGO®.

  

► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC SEASCAPE ◄

  

NOVÉ HORIZONTY

Spolu s MSC Seashore je MSC Seascape o 16 metrů delší než jejich sesterské lodě MSC Seaside a MSC Seaview. Díky přehodnocení původního konceptu Seaside získala o 65 % více veřejné plochy, tedy asi 13 000 m² venkovních prostor, které hosty ještě více propojí s mořem a obohatí tím jejich zážitek na palubě. Jedním z největších lákadel lodi je most se skleněnou podlahou “Bridge of Sight”, který se nachází 22 metrů nad zádí lodi a nabízí neuvěřitelný výhled na oceán. 

Stavba MSC Seascape začala v listopadu 2018 v loděnicích Fincantieri v italském přístavu Monfalcone. Na moře poprvé vyplula v listopadu 2021, svůj provoz oficiálně zahájila v prosinci 2022 v New Yorku. Její kmotrou je v zastoupení italská herečka Sofia Loren (na ceremoniálu po jejím požehnání stuhu slavnostně přestřihla dcera vlastníka MSC Group Gianluigi Aponteho Alexa Aponte-Vago). 

Interiér lodi vzdává holt městu New York, jehož nezaměnitelná architektura se promítla do designu celé lodi. Kromě impozantní čtyřmetrové repliky Sochy svobody v srdci kasina vás tak jistě mile překvapí také maloobchodní a zábavní zóna s příhodným jménem Times Square, inspirovaná světoznámým náměstím. Další velkou dominantou lodě je působivá 8,5 metrů vysoká LED stěna s projekcí ostrova Manhattan, která se během dne mění a nabízí autentické scenerie americké metropole. Zde vás každý večer po divadelním představení překvapí nová scéna, která hosty provede hudebními styly různých ér - od starých “oldschoolovek”, přes diskotéky, klasický rock, až po písničky z 80.let a hity současnosti. MSC Seascape nabízí také nové salonky a bary, na míru vyrobenou sochu Venini, jídelní prostory, širokou škálu možností zábavy, nakupování a možností, jak trávit volný čas. Ti, kteří hledají exkluzivitu a soukromí, jistě ocení možnost ubytování v Yacht Clubu na přídi lodi, který více než kdykoliv předtím rozvíjí koncept "lodě v lodi".

Kromě toho je loď vybavena nejlepšími systémy čištění odpadních vod ve své třídě, jejichž čistící standardy jsou vyšší než u většiny čistíren odpadních vod na pevnině. Najdete zde také pokročilé systémy pro nakládání s odpady, systémem pro čištění balastních vod, nejmodernějšími technologickými systémy pro prevenci úniků ropných látek ze strojoven a vylepšeními v oblasti energetické účinnosti - od systémů rekuperace tepla až po LED osvětlení schopné šetřit energii. Významných vylepšením je i systém řízení hluku vyzařovaného pod vodou, který snižuje potenciální účinky provozu lodi na zvířata žijící pod hladinou. 

  

TÉMATICKÉ BARY A RESTAURACE

Na palubě MSC Seascape se nachází velké množství barů a restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo mexické kuchyně. Nepřebernou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má připraveno 19 různých barů a pubů. Několik možností, kam na lodi za jídlem a pitím vyrazit, vám nyní představíme. 

The Green Wave, Cala Jondal, Skyline & Aegean Restaurant. Čtyři hlavní lodní restaurace otevřené na snídaně, obědy a večeře. Každý den nabízí menu inspirované tou nejlepší světovou gastronomií.

 

Marketplace Buffet. Bufetové restaurace, jejichž jídelní části fungují nepřetržitě 20 hodin denně. Čaj, káva a voda jsou zde k dispozici po celý den zdarma.

  

Butcher´s Cut. Ikonický steakhouse amerického stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly. Nové prostory pro stolování pod širým nebem nabízí zcela nový zážitek s čerstvým vzduchem a krásnými výhledy na moře.

 

Ocean Cay Restaurant. Restaurace s mořskými plody servíruje menu z výborných ryb a další pokrmy z těch nejčerstvějších surovin v kombinaci s úžasným výběrem vín. 

 

Kaito Teppanyaki. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídle, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. S 8 grilly a zvýšenou kapacitou pro sezení se jedná o zatím největší teppanyaki restauraci na lodích MSC Cruises.

 

HOLA! Tacos & Cantina. Latinsko-americká a mexická rodinná restaurace, ve které si můžete vychutnat různé street food speciality a vybrat si z rozsáhlé nabídky alkoholických nápojů z tequilly či mezcalu v zábavném interaktivním prostředí.


MSC Yacht Club Restaurant. Exkluzivní restaurace pro členy MSC Yacht Club s vybranými jídly a tím nejlepším výhledem na lodi.

  

Le Cabaret Rouge. Zbrusu nový salonek plný úžasných představení a nápojů na zádi lodi inspirovaný francouzskými kabaretními salonky 20. letech 20. století. Rozprostírá se na dvou palubách blízko hladiny a díky obrovským skleněným stěnám nabízí nádherný výhled na moře. Se 400 místy k sezení tento multifunkční prostor plynule přechází od klidného posezení s živou hudbou do velké noční taneční párty. V průběhu šesti nocích se v tomto prostoru střetává hudba, tanec, kultura i koktejly.. Mezi vystoupeními DJ se zde představí originální akrobatické show, kterou nelze než doporučit.

 

Uptown Lounge. Piano salon a bar inspirovaný New Yorkem, ideální místo pro relax po večeři při poslechu živé hudby.

 

Seascape Bar. Ohromující dílo lodních konstruktérů, které naleznete uprostřed mohutného Atria. Přes den zde za zvuků živé hudby dostanete pravou italskou kávu, v noci se prostor mění na neskutečnou třípatrovou diskotéku, za kterou by se nemuseli nestyděli ani v New Yorku.

 

Venchi 1878 Chocolate Bar & Gelato. Lodní čokoládovna s otevřenou dílnou provozovaná známou značkou Venchi. Nabízí až 90 míst k sezení a výbornou italskou kávu.

   

The Sports Bar. Sportovní bar s kulečníkovou místností a památečními sportovními předměty na doplnění atmosféry.

  

Sky BarPříjemný venkovní bar u bazénů na zádi lodi s panoramatickými výhledy na moře.

   

Top Sail Lounge. Exkluzivní salónek s občerstvením, nápoji a nádherným výhledem na příď lodi. Pouze pro členy MSC Yacht Club

 

ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Seascape navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasíno, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, i lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Marina Pool. Díky prodloužení lodi může hlavní lodní bazén nabídnou více zábavy než kdykoliv předtím, a to především díky dvojnásobné vodní ploše, dvojí hloubce a 360° ostrůvku s fontánou uprostřed bazénu.

 

Infinity Pool. Nekonečný bazén na zádi lodi, ve kterém můžete relaxovat se skleničkou z nedalekého baru a pozorovat ohromující brázdu ve vlnách za lodí. Je jedním z největších nekonečných bazénů na moři a je proto ideálním místem pro sledování východu a západu slunce.

  

The Jungle Pool. Rozkládá se přes dvě paluby a díky posuvné střeše ho lze zavřít a v případě potřeby vytvořit krytý bazén. Tato oblíbená oblast byla rozšířena o další palubu nad prostorem, kolem kterého vzniklo nové místo k relaxaci a posezení. V jeho blízkosti se nachází bufet s poledními svačinkami, ideální pro rodiny, které s dětmi rády tráví čas u bazénu.

 

Pirates Cove Aquapark. Aquapark Pirates Cove nabízí působivou škálu zábavných a vzrušujících aktivit pro celou rodinu, včetně dobrodružných stezek, honů za pokladem a mnoha dalších.

     

MSC Yacht Club The One Pool. Solárium vířivky a bazény s bary a občerstvením na nejvyšší palubě daleko od hluku hlavních lodních zón, vyhrazeno exkluzivně pro hosty MSC Yacht Club

 

Atrium. Centrum života na lodi s recepcí, několika bary a kavárnami. V noci se mění na diskotéku, která žije do brzkých ranních hodin.

 

Times Square & Liberty Plaza. Druhé centrální atrium na čtyřech palubách ve stylu nejznámějšího newyorského náměstí. Najdete na něm velké množství barů, kaváren a obchůdků. 

 

Chora Theatre. Dvoupatrové divadlo na přídi lodi s kapacitou přibližně 1 200 míst. Třikrát za večer hraje muzikály ve stylu slavného newyorského podniku Broadway.

 

Art Gallery. Lodní obrazová galerie s uměleckými díly světových umělců.


MSC Foundation. Lodní pobočka nadace MSC Foundation, která se snaží využít celosvětový dosah MSC a její jedinečné znalosti moře k přijetí okamžitých opatření, které přispějí k ochraně a péči o modrou planetu a všechny její obyvatele. Najdete zde informace o aktuálních projektech a hlavních cílech skupiny.

 

Robotron. Vůbec první robotický simulátor na výletních lodích, kombinuje vzrušení z horské dráhy 53 metrů nad mořem s vanoucím mořským vzduchem a hudbou. Atrakce také nabídne personalizovaný hudební zážitek, při kterém si budou hosté moci vybrat svou vlastní hudbu a barevné preference, které se následně zobrazí na obří videoobrazovce za ramenem. Více jsme o Robotronu psali zde.

  

MSC Sports Arena. Vysoko nad mořem na palubě 20 můžete navštívit další místo věnované pohybu. Ve sportovní aréně u akvaparku se můžete věnovat tenisu, malé kopané, volejbalu či basketbalu.

 

MSC Formula Racer. Ideální pro nadšence automobilových závodů, kteří touží po novém rychlostním rekordu. 

  

RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po procházce s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Svět pohody, odpočinku a péče o tělo. Lázně MSC Aurea Spa na MSC Seascape nabízejí řadu možností relaxace a omlazení, včetně profesionálního kadeřnictví, holičství a nehtového studia. Jednadvacet místností, včetně dvou místností s procedurami pro páry, lázeňského střediska a exkluzivního venkovního prostoru pro relaxaci na slunci jsou přesně to, co po náročném dni na dovolené oceníte. Tělocvična s několika sály pro skupinové i individuální cvičení zase nabízí možnost udržení kondice.

 

Dvě nekonečné vířivky. Každá z vířivek umístěných na vnější promenádě nabízí 20 sedadel obrácených k moři s uklidňujícími vodními tryskami, které jsou dokonalým relaxačním místem s nádherným výhledem na moře.

  

Doremiland. Největší dětská zóna flotily MSC Cruises s pěti různými kluby od 1 do 17 let. Svým dětským návštěvníkům přináší bezkonkureční zážitek, ať už se jedná o výzdobu, design i o možnosti zabavení, vytvořené ve spolupráci s těmi nejlepšími světovými hračkářskými společnostmi.

 

MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. V Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako je MSC Seaview je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné chatovat si s dalšími hosty na palubě.

  

KAJUTY

MSC Seascape nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-28 m² (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře (u některých kajut může být omezen uspořádáním konstrukce lodi). Relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 17 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorná skříň, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 16-17 m², z toho přibližně 5-9 m² tvoří balkon (u některých kajut může být výhled omezen uspořádáním konstrukce lodi). * Některé kajuty mají železné balkonové čelo místo skleněného. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Suite. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorný šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 17-49 m², z toho přibližně 8-21 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). * V nabídce jsou také apartmá s vlastní terasouapartmá s vířivkou nebo velká apartmá s průchozím šatníkem, odpočinkovým prostorem nebo odděleným obývacím pokojem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

Dvoupokojový suite. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Dvě ložnice, jedna s dvoulůžkem a jedna s dvěma oddělenými postelemi. Odpočinkový prostor se sedačkou nebo oddělený obývací pokoj. Průchozí šatník, dvě koupelny s fénem, jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 49 m², z toho přibližně 17 m² tvoří balkon (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)

 

MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Seascape je další dimenzí odpočinku a luxusu. Svým hostům nabízí soukromý prostor včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který se vás stará 24 hodin denně. Velkou výhodou je také exkluzivní výhled ze soukromého krytého i otevřeného atria na přídi lodi. Restaurace MSC Yacht Club je nově rozšířena o snídani, oběd a večeři v soukromém prostoru s nabídkou à la carte menu a speciálními kuchařskými specialitami, širokým výběrem gurmánských jídel, doplněným rozsáhlým vinným lístkem podávaným ve vznešeném stylu s bezvadnými službami obsluhy. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.

 

KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-18. Nabízí celkový prostor přibližně 21 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-19. Nabízí celkový prostor přibližně 25-34 m², z toho přibližně 8 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru s prostornou sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

MSC Yacht Club Deluxe Grand Suite. Luxusní apartmá na palubách 16-19, většina kajut se nachází na nejvyšším patře*. Nabízí celkový prostor přibližně 25-43 m², z toho přibližně 8-12 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje, prostorného balkonu, průchozího šatníku, koupelny se velkým sprchovým koutem, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvou nebo jednolůžka (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut) * kromě kajut 18019, 18018, 16027, 16020

 

MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 16. Nabízí celkový prostor přibližně 62 m², z toho přibližně 33 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoupostele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

    

MSC Yacht Club Owner´s Suite.  Vlastníkovo apartmá na palubě 19. Nabízí celkový prostor přibližně 98 m², z toho přibližně 25 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a velkým venkovním prostorem. Jeho hosté si mohou užívat odděleného obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, místnosti na zavazadla, velkých panoramatických oken, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připraveny dvoupostele s možností rozdělení. Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. V kajutě může být ubytováno až 5 osob. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

 

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.


► AKTUÁLNÍ POZICE MSC SEASCAPE ◄

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Seascape" na webu Riviera Tour:

MSC SEASCAPE POKŘTĚNA V NEW YORKU (prosinec 2022)

MSC PŘEBRAL NOVOU LOĎ MSC SEASCAPE (listopad 2022)

FRANCOUZSKÝ KABARET NA MSC SEASCAPE (září 2022)

ROBOTICKÉ RAMENO VE VÝŠCE 53 METRŮ NAD MOŘEM. NOVÁ ÚROVEŇ ZÁBAVY NA MSC SEASCAPE (září 2022)

ZIMNÍ POZICE LODÍ MSC CRUISES: ZMĚNY V SEVERNÍ EVROPĚ, STŘEDOMOŘÍ A JIŽNÍ AMERICE (srpen 2022)

MSC SEASCAPE ÚSPĚŠNĚ DOKONČILA PRVNÍ NÁMOŘNÍ ZKOUŠKY (srpen 2022)

MSC SEASCAPE ZAHÁJÍ SVŮJ PROVOZ V NEW YORKU (duben 2022)

ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC SEASCAPE (web MSC Cruises; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě. 

MSC Seascape

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kam plujeme

Exotické plavby

Pro opravdové cestovatele nabízíme velmi zajímavé plavby snad do všech koutů světa. Můžeme Vám připravit plavbu doslova na míru dle Vašich požadavků a možností. Naše letité zkušenosti spojené s cestováním po celém světě Vám pomůžou při poznávání krásných destinací a míst.

Plavby v Exotické plavby

Kam plujeme

Dálkové plavby a plavby kolem světa

Zažijte s námi opravdový životní zážitek. Udělejte radost sami sobě a vyrazte odpočívat, poznávat nové místa, nové kultury, světovou kuchyni, skvělé lidi, nádherná místa, památky. Na dálkových plavbách a na plavbě kolem světa s MSC Cruises můžete navštívit až 33 zemí a zavítat až do 52 destinací. Při přípravě této plavby se věnujeme každému zákazníkovi individuálně a připravíme pro Vás plavbu, na které se budeme snažit maximálně vyhovět vašim požadavkům a splnit tak váš životní sen.

Plavby v Dálkové plavby a plavby kolem světa

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme