Základní informace o lodi

 • Plavební společnost: MSC Cruises Italy
 • Počet hostů: 5 386
 • Posádka: 1 536
 • Počet kajut: 2 244
 • Délka lodi:  316 m
 • Šířka lodi:   43 m
 • Počet palub: 18
 • Rychlost v uzlech: 22,7
 • Tonáž: 167 600 BRT
 • Rok výroby: 2017
 • Místo spuštění: Le Havre, Francie
 • Registrace lodi: Valletta, Malta


Galleria Meraviglia

Centrální 96 metrů dlouhá promenáda plná butiků, restaurací a ohromnou LED obrazovkou, která prostor oživuje mnoha nádhernými pohledy, od západů a východů slunce až po strop Sixtinské kaple.

Bazény

MSC Meraviglia nabízí dva venkovní a jeden vnitřní bazén se spoustou místa pro opalování a relax. Poblíž bazénů je i několik vířivek s úžasným výhledem na oceán.

Polární akvapark

Dvoupatrový vodní park na zádi MSC Meraviglia vás i v tom nejparnějším létě zchladí svou polární tématikou. Nabízí místo pro vodní radovánky, čtyři tobogány, lanovou dráhu a bar.

Himalájský most

Visutá 82 metrů dlouhá lanová dráha na zádi lodi s 12 překážkami a 2 souběžnými trasami. To vše necelých 60 metrů nad hladinou moře!

Kajuty

Kde budete spát?

Další kajuty

Vybavení lodě

Co si můžete užívat?

MSC Meraviglia je první lodí nové generace plavidel flotily MSC Cruises. Radikální inovací na ní prošlo všechno, co jsme znali z dřívějška - od veřejných prostranství, přes bazény až k rozložení barů. Podle svých tvůrců se stala kombinací dokonalé technologie, designu, komfortu, praktičnosti a v neposlední řadě taky lásky k moři. V době vyplutí byla největší lodí, která kdy byla pro evropskou plavební společnost postavena.

► VIDEOPROHLÍDKA LODĚ MSC MERAVIGLIA ◄


LOĎ PRO VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ

MSC Meraviglia nese podtitul "loď pro všechna roční období". Ten odkazuje na její konstrukci, která nese velké množství atrakcí vně i uvnitř lodi a je tak možné se na ní zabavit v každém počasí. To Meraviglii umožňuje plout do všech přístavů světa, od teplých vod Středozemního moře a Karibiku, po chladné vody za severním polárním kruhem na Špicberkách. 

MSC Meraviglia je první lodí třídy Meraviglia (dříve Vista). Její stavba začala v říjnu 2015 v loděnicích STX Europe ve francouzském přístavu Saint-Nazaire. Na moře poprvé vyplula v září 2016. Její provoz byl slavnostně zahájen v červnu 2017 ve francouzském přístavu Le Havre, kmotrou je italská herečka Sofia Loren (na video ze křtu MSC Meraviglia se můžete se podívat zde). 

První věcí, která vás na lodi zaujme, je obrovská dvoupatrová 96 metrů dlouhá promenáda uvnitř lodi. Ta je skutečným srdcem lodi a najdete na ní nepřeberné množství obchůdků, barů, světových restaurací i animátorských prostorů. Prostor nad promenádou vyplňuje 480 m² široká LED obrazovka, ve své době nejdelší na moři. Ta celý prostor oživuje mnoha krásnými pohledy, od západů a východů slunce až po malovaný strop Michelangelovy Sixtinské kaple.  

Další novinkou třídy lodí Meraviglia je plnohodnotný akvapark na zádi lodi, zde ve stylu polární krajiny, s několika tobogány, stříkačkami a barem. Součástí akvaparku je i Himalájský most, na kterém mohou návštěvníci balancovat více než 60 metrů nad hladinou moře. Kromě toho můžete na plavbách s Riviera Tour na MSC Meraviglii vyrazit také do velkého krytého sportovního areálu s prostornou tělocvičnou, 4D kina, prostoru pro akrobatická vystoupení na zádi lodi, na simulátory F1 či na bowlingovou dráhu.


TÉMATICKÉ RESTAURACE A BARY

Na palubě MSC Meraviglia se nachází celkem 12 restaurací, své chuťové buňky v nich potěší milovníci asijské kuchyně, mořských plodů nebo třeba španělské kuchyně. Nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů má zase připraveno 20 barů a pubů. My z Riviera Tour vám doporučujeme si tyto možnosti pořádně užít - nikde jinde totiž nemáte možnost zažít autentický zážitek jídla a stolování ze všech koutů světa. A abyste nekupovali zajíce v pytli, pár možností, kam na lodi za jídlem a pitím zajít, vám nyní představíme.

Kaito Teppanyaki & Sushi Bar. Tato restaurace nabízí poutavý zážitek, který hosty potěší jak jídlem, tak i velkolepou podívanou, kdy přímo před vámi odborní kuchaři připracují pokrmy na otevřeném grillu. Milovníci sushi si přijdou na své v části věnované japonské kuchyni. Tvůrci tohoto konceptu si zakládají na autentických asijských specialitách připravovaných přímo před hosty z těch nejkvalitnějších surovin.


Butcher´s Cut. Ikonický steakhouse v americkém stylu servíruje kvalitní hovězí maso Angus. Hosté si mohou vybrat z menu plného šťavnatých steaků kombinovaných s oblíbenými víny z Nového světa nebo koktejly.


Jean-Phillipe Maury Chocolate & Cafe. Čokoládovna a kavárna vytvořená ve spolupráci se slavným francouzským výrobcem čokolády, ve které můžete obdivovat mistry čokolatiéry přímo při práci. Ve vitrínách před ní můžete obdivovat umělecká díla vytvořená z různých druhů čokolády.


Brass Anchor. Anglický pub nabízející širokou škálu piv včetně řemeslných piv z USA a také whisky.


Champagne Bar. Stylový bar nabízí široký výběr šampaňského, prosecca dalších šumivých vín z celého světa, doplněný lákavou nabídkou kaviáru, ústřic a krabů.


Horizon Bar. Krytý venkovní bar v zadní části paluby 18 s výhledem na amfiteátr se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Čísníci vás obslouží u lehátek, nebo se můžete posadit přímo k baru.


Sky Lounge. Salónek Sky Lounge se nachází ve středu lodi a nabízí ohromující výhled na loď a její okolí. Večer zde obyčejně hraje živá hudba a naleznete zde širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a speciální kávy. Ideální místo pro den strávený u moře.


Polar Bar. Malý Polar Bar nabízí alkoholické i nealkoholické nápoje, a také zmrzlinu. Ideální místo pro rodiče dohlížející na své ratolesti v aquaparku Polar, kterého je bar součástí.


Top Sail Bar. Nachází se na přídi lodi a je přístupný pouze členům MSC Yacht Club. K dispozici jim je malý bufet a široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, z nichž některé jinde na lodi nenajdete. Zdejší výhled na příď lodě plující k pevnině jen tak něco nepřekoná!


Kromě tématických najdete na lodi také tři hlavní restaurace, ve kterých jsou servírovány špičkové středomořské a mezinárodní speciality. Menu se mění každý den a vynikající pokrmy jsou podávány na snídani, oběd i večeři. Hosté MSC Yacht Club mohou využít luxusní soukromé restaurace s výhledem na příď lodi. Pro neformální stolování můžete navštívit Marketplace Buffet s velkým výběrem pokrmů z celého světa a je otevřen celý den až do půlnoci.


ZÁBAVA A ANIMAČNÍ PROGRAMY

Kromě barů a restaurací můžete na lodi MSC Meraviglia navštívit několik atrakcí, z nichž některé vám dozajista vezmou dech. Ať už půjde o kabaret s akrobatickými vystoupeními, obří vodní park, nebo relax v lázních, všechno předčí vaše očekávání toho, co se dá na zaoceánské lodi dělat. Kromě těchto atrakcí je možné navštívit také lodní kasino, množství obchodů s parfémy, oblečením i suvenýry, i lodní čokoládovnu, jejíž produkty si dozajista získají vaše srdce.

Atmosphere Pool. S 10 m² veřejného prostoru na jednoho hosta patří hlavní bazén MSC Meraviglia mezi největší na moři. Můžete zde strávit den ležením na lehátku, hraním stolních her či občerstvením na třech zdejších barech. Po západu slunce zde můžete obdivovat krásné osvětlení, obří LED obrazovku a nádherný design.


Bamboo Pool. Krytý bazén s posuvnou skleněnou střechou, dvěma vířivkami a barem s velkým výběrem nápojů a kávy. Ideální místo pro odpočinek stranou od ruchu hlavních částí lodi.


Horizon Amphitheatre & Pool. Bazén Horizon nabízí velké množství venkovního prostoru pod širým nebem, které se po denním koupání v noci mění na velkou diskotéku pod hvězdami. Prostor bazénu je lemován amfiteátrem s posezením.


TOP 19 Exclusive Solarium. Exkluzivní sluneční terasa o rozloze 500 m² umístěná uprostřed lodi, která je určená pouze pro dospělé. Vstup do této oblasti je umožněn pouze hostům cestujícím v kajutách Aurea.


Polar Aquapark. Dvoupatrový zábavní park na zádi lodi o rozloze 1000 m² s bazény, čtyřmi tobogány, lanovou dráhou a barem.

 

Himalayan Bridge. 82 metrů dlouhý visutý "Himalájský most" na zádi vedle akvaparku se skládá ze 12 sloupů a 2 souběžných tras, v jednom okamžiku unese až 30 účastníků. Pro jeho úspěšné přejití je potřeba překonat 12 překážek, všechny přibližně 60 metrů nad hladinou moře. To je výzva, která se neodmítá!


Galleria Meraviglia. Centrální promenáda dlouhá 96 metrů je plná butiků, restaurací a klidných míst k nakupování, jídlu i odpočinku. Večer ožívá hudbou, večírky a zábavou. Ideální místo pro setkání s ostatními klienty či delegátem Riviera Tour.


Broadway Theatre. Lodní divadlo nabízí nejméně 6 různých představení s inovativními inscenacemi světové úrovně a představením, která stojí za to vidět.


TV Studio & Bar. Technologicky vyspělý víceúčelový prostor, ve kterém se nachází bar, místo pro rozhlasové vysílání a televizní studio, které po celé lodi živě vysílá hry, kvízy, talentové soutěže a další zábavný obsah. Slouží také jako komediální klub, karaoke bar a místo posezení s živou hudbou.


Bowling. Vůbec první plnohodnotná bowlingová dráha na lodích MSC Cruises.


Sportplex. Velký a prostorný zábavní park nabízí mladým hostům velkou tělocvičnu, kde mohou přes den sportovat a večer se bavit a tančit.


RELAX A REGENERACE

Plavba na moři není jen o zábavě a gastronomických zážitcích. Po náročném výletě s delegátem Riviera Tour v některé z nádherných destinací jistě oceníte možnost zažít pravé asijské masáže a kosmetické procedury. Během dne na moři můžete využít vedlejší fitness centrum. Děti si zas mohou najít nové kamarády v dětském klubu rozděleném podle věkových kategorií.

MSC Aurea Spa. Luxusní balijské lázně nabízející relaxační procedury pro oživení těla i duše. Na MSC Meraviglia jsou doplněny termální zónou, kosmetickým salonem a nehtovým butikem.


Posilovna. Posilovna na MSC Meraviglia je vybavena nejmodernějším kardio a posilovacím zařízením značky Technogym a nabízí širokou škálu inovativních finess kurzů a tréninkových programů.


Dětské kluby. Dětská zóna se čtyřmi různými kluby pro návštěvníky od 1 do 17 let, navržený ve spolupráci se společnosti Lego a Chicco. Najdete zde také prostor vytvořený pouze pro teenagery, kteří se mohou bavit ve vlastním kině, herně nebo diskotéce.


MSC FOR ME

Aplikaci "MSC for Me", určenou pro chytré telefony, vytvořilo MSC Cruises tak, aby návštěvníci lodi měli vždy po ruce všechny informace o dění na palubě. V Riviera Tour víme, že na tak velké lodi jako je MSC Meraviglia je velmi jednoduché se ztratit, přes 3 000 bluetooth přijímačů ale dokáže s přesností na 5 metrů určit polohu cestujícího a přes mapu ho navést na místo, které hledá. Pro děti jsou k dispozici speciální náramky, které rodičům umožní kdykoliv zjistit, kde se jejich potomek nachází. Prostřednictvím aplikace je také možné chatovat si s dalšími hosty na palubě.

 

KAJUTY

MSC Meraviglia nabízí ubytování v celé řadě kajut a apartmánů s plochou a vybavením odstupňovaným dle druhu kajuty. Při plavbách s Riviera Tour jsou vám dispozici jsou vnitřní kajuty i kajuty s terasovým balkonem s výhledem na moře, ale samozřejmě také apartmá včetně královského s venkovní vířivkou. Pro rodiny jsou určena rodinná apartmá nebo možnost propojit více kajut, strádat ale na lodi nebudou ani osoby s tělesným postižením nebo omezenou možností pohybu.

DRUHY KAJUT

Vnitřní kajuta. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Prostorná skříň, relaxační křeslo, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 14-22 m² (podle druhu kajuty). V kajutě může být ubytováno až 5 osob. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Kajuta s oknem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka. Okno s výhledem na moře. Relaxační křeslo, prostorná skříň, koupelna se sprchovým koutem a fénem, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-22 m². (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Kajuta s balkonem. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Některé kajuty mají 3. a/nebo 4. lůžko formou vyklápěcího lůžka nebo sofa. Odpočinkový prostor se sedačkou, prostorná skříň, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou, interaktivní TV, telefon a trezor. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek). Plocha přibližně 12-22 m², z toho přibližně 2-14 m² tvoří balkon. * Některé kajuty mají železné balkonové čelo místo skleněného. (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


Apartmá. Dvoulůžko může být přestavěno na dvě samostatná lůžka (na vyžádání). Odpočinkový prostor s dvojitou sedačkou, prostorný šatník, koupelna s fénem a sprchovým koutem nebo vanou. K dispozici bezdrátové připojení k internetu a minibar (za poplatek), interaktivní TV, telefon a trezor. Plocha přibližně 27-39 m², z toho přibližně 26-36 m² tvoří balkon s vlastní vířivkou (podle druhu kajuty). * V nabídce jsou také velká apartmá s průchozím šatníkem a odpočinkovým prostorem (obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit v rámci stejného druhu kajut)


MSC YACHT CLUB

MSC Yacht Club na přídi lodi MSC Meraviglia je další dimenzí odpočinku a luxusu. Hostům nabízí řadu výhod včetně přednostního nalodění, luxusních kajut, odděleného bazénu, lázeňských koupelí, solária, baru, restaurace a osobního komorníka, který o vás pečuje 24 hodin denně. Velkou výhodou je podle nás z Riviera Tour také exkluzivní výhled z exkluzivního lounge a restaurace na přídi lodi. MSC Yacht Club ale není jen o službách a kajutách. Další informace o tomto exkluzivním stylu trávení dovolené naleznete na této stránce.


KAJUTY MSC YACHT CLUB 

MSC Yacht Club Interior Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-16. Nabízí celkový prostor přibližně 17 m². Jeho hosté si mohou užívat prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)


MSC Yacht Club Deluxe Suite. Luxusní apartmá na palubách 14-18. Nabízí celkový prostor přibližně 26-29 m², z toho přibližně 5-15 m² tvoří balkon. Jeho hosté si mohou užívat odděleného prostoru se sedačkou, prostorného šatníku, koupelny se sprchovým koutem nebo vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)


MSC Yacht Club Duplex Suite With Whirlpool. Luxusní dvoupatrová apartmá na palubách 9-12, s pohodlným přístupem do prostoru Yacht Clubu. Nabízí celkový prostor přibližně 59 m², z toho přibližně 23 m² tvoří prostorný balkon s vlastní vířivkou. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje nebo jídelny s gaučem, který lze přeměnit na dvoulůžkovou postel, dvou koupelen s jednou vanou a jednou sprchou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)


MSC Yacht Club Royal Suite. Královské apartmá na palubě 15. Nabízí celkový prostor přibližně 56 m², z toho přibližně 12 m² tvoří balkon se soukromou vířivkou a jídelním stolem. Jeho hosté si mohou užívat obývacího pokoje a jídelny, velkého průchozího šatníku, koupelny se sprchovým koutem, vanou, toaletním koutem a fénem. Pro pohodlný spánek klientů Riviera Tour jsou připravena dvoulůžka s možností rozdělení (na vyžádání). Wi-Fi připojení zdarma, interaktivní TV, telefon, trezor a minibar v ceně. Jako hosté MSC Yacht Club si budete užívat i dalších privilegií(obrázek je pouze ilustrační; velikost, uspořádání a nábytek se mohou lišit - v rámci stejné kategorie kajut)

   

SLUŽBY NA KAJUTÁCH

Zážitek z plavby za nejvýhodnější cenu. Balíček Bella poskytují hostům nejvýhodnější dostupné ceny, výběr kajuty ponechává na plavební společnosti. Několik dní před odjezdem jim bude přidělena nejlepší dostupná kajuta v rámci zvolené kategorie. Na plavbách s Riviera Tour zahrnuje přístup k široké škále možností a aktivit na lodi, jako jsou restaurace, bufet, divadelní představení ve stylu Broadway každý večer, zábavu pro děti i dospělé, bazén, panoramatickou posilovnu i sportovní zařízení pod širým nebem. Klientům je po dobu zájezdu k dispozici kvalifikovaný vícejazyčný personál. Změna vybrané kajuty je možná pouze za poplatek, k dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty.

Hosté si sami vybírají kajutu a čas večeře. Balíček Fantastica zahrnuje všechny výhody balíčku Bella, klienti mohou ale navíc využít také flexibilitu při změnách rezervace, přednostní výběr místa k večeři, snídani na pokoji zdarma a 20 % slevu na předplacené balíčky ve specializovaných restauracích. K dispozici jsou kajuty s balkonem, oknem i vnitřní kajuty. V případě změny kajuty z provozních důvodů bude hostům poskytnu vyšší druh kajuty. 

Balkonové kajuty a apartmá na nejlepších místech s nadstandardními výhodami. Balíček Aurea udělá z plavby opravdu nezapomenutelný zážitek, nejen díky možnosti výběru z nejprostornějších balkonových kajut a apartmánů a nejlepších míst na nejvyšších palubách, ale i díky dalším exkluzivním výhodám. Kromě výhod balíčku Fantastica budete mít také možnost přednostního nalodění a vylodění, přivítání proseccem a čokoládou, jejich kajuta bude vybavena vlastními župany, pantoflemi a koupelnovými potřebami. Během dovolené budete mít možnost kdykoliv povečeřet ve vyhrazené restauraci nebo relaxovat na soukromé sluneční terase. Kromě toho můžete zavítat do Termální zóny a odpočívat díky speciálnímu předplacenému balíčku SPA, který vám bude k dispozici se slevou. 

Více informací o kajutách na lodích naleznete na této stránce.


► AKTUÁLNÍ POZICE MSC MERAVIGLIA ◄


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT 

Články o tématu "MSC Meraviglia" na webu Riviera Tour:

TECHNICKÉ INFORMACE A ROZMÍSTĚNÍ KAJUT NA MSC MERAVIGLIA (v češtině; POUZE ORIENTAČNÍ, AKTUÁLNĚ DOCHÁZÍ KE ZMĚNĚ ROZMÍSTĚNÍ KAJUT ZE STRANY LODNÍ SPOLEČNOSTI) 

VIDEO Z PLAVBY NA MSC MERAVIGLIA (klient René Matuška)

 

Právní upozornění:

Všechny údaje na webu www.rivieratour.cz jsou informačního charakteru a mají klientům přiblížit vybavení lodí, servis na lodích a služby. Vybavení, služby a servis na lodích se může lišit a během času plavební společnost upravuje a mění služby, ceníky, obsah služeb apod. Služby na lodích, jejich rozsah a cenu určuje vždy plavební společnost. Proto pro uzavření cestovní smlouvy jsou vždy platné údaje a nabídka uvedená v cestovní smlouvě. 

MSC Meraviglia

pluje na těchto plavbách

Kam plujeme

Norské Fjordy – Rusko – Špicberky

Nic Vám nebudeme nalhávat. Základem úspěšné plavby je počasí - hlavně bez mlhy. A v tom případě se jedná o opravdu nádhernou plavbu, kdy Vás okolní scenérie nádherné přírody doslova nutí sednout na palubu lodi, dát si kafíčko, drink nebo čaj a hodiny pozorovat úchvatnou přírodu a díky polárním nocím máte úžasnou možnost tuto aktivitu provozovat skoro 20 hodin denně.

 Skvělé výlet vláčkem do Myrdalu nebo do Muzea sardinek ve Stavangeru budou pro Vás doslova jako třešnička na dortu. 

Pokud se vydáte na plavbu do Ruska, zcela jistě to pro Vás bude zážitek. Překvapí Vás nejen úžasné památky v Rusku, ale nádhernou destinací je i samotný Tallin.   

Plavby v Norské Fjordy – Rusko – Špicberky

Kam plujeme

Miniplavby – Atlantické a jiné plavby

Plavby v Miniplavby – Atlantické a jiné plavby

Kam plujeme

Exotické destinace karibiku

Naše opravdu srdeční záležitost. Kubu zkrátka milujeme a jsme velmi rádi,  že můžeme právě do této destinace pozvat i Vás.

Úplně jiný svět, úžasní lidé, radost ze života, rum a mojito, doutníky a nádherné ženy. Nečekejte luxus, nečekejte nadstandartní služby.

Užijte si opravdu KARIBIK takový jaký opravdu je. A je to vážně zážitek na celý život.

Plavby v Exotické destinace karibiku

Kam plujeme

Rudé moře a Perský záliv

Před nedávnem jsme rozšířili nabídku plaveb právě do oblasti Perského zálivu a Rudého moře. Bylo pro nás velkým potěšením, že to byl krok správným směrem, spousta letitých mořeplavců vyhodnotila tyto plavbu jako nejlepší ze všech. V této destinaci můžete očekávat moderní velkoměsta, krásnou historii, starodávné arabské trhy s jejich kořeněnou vůní v kontrastu s luxusními obchodními domy. Výhodou těchto plaveb je i přímý let Vídeň - Dubaj.

Plavby v Rudé moře a Perský záliv

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme