United States, Bahamas, Puerto Rico

Popis

United States, Bahamas, Puerto Rico

Katalogové číslo: SH20211127MIAMIA
Cena od:
Objednat plavbu

Kajuty

Kde budete spát?

Ceny a dostupnost kabin se mohou lišit. Aktuální informace naleznete v rezervačním systému po kliknutí na „Objednat plavbu“.

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištěnívčetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seashore *****

MSC Seashore, první loď třídy Seaside EVO, která staví na průlomovém a průkopnickém designu lodi třídy Seaside a jehož cílem je přiblížit hosty k moři, byla rozšířena a vylepšena o řadu zcela nových funkcí, prostorů a zážitků pro hosty. Tato třída lodí, proslulá svými okouzlujícími designovými prvky, je navržena tak, aby si hosté loď užívali hlavně zvenčí, a tím MSC Seashore  posouvá pobyt na moři na zcela novou úroveň.

Díky přehodnocení původního ikonického prototypu lodi, získala MSC Seashore o 65% vice veřejné plochy a tím získala 13 000 m2 venkovních prostor, které skutečně propojí hosty s mořem a tím ještě více obohatí zážitek na palubě.  

O 16 metrů delší než její sesterská loď nabízí MSC Seashore nejnovější technologie v oblasti ochrany životního prostředí, nové salonky a bary, na míru vyrobenou sochu Venini, jídelní
prostory, širokou škálu možností zábavy, extravagantní obchody a další možnosti, kde strávit svůj volný čas. Pro ty, kteří hledají exkluzivitu a soukromí ve světě MSC je zde možnost volby MSC Yacht Clubu, unikátního konceptu “loď v lodi”.


Délka: 339 mKapacita: 5877 osob

    Více o této lodiCelá flotila MSC

    Kontaktní formulář

    Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme