Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

112 PLAVBA NA SANTORINI A MYKONOS-vyprodáno

Popis

Foto: Gerhard Bögner, volná licence Pixabay

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 112
Cena 33 990 Kč€1 477
Akční cena 24 990 Kč€1 086
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátTereza Samiecová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Máme pro vás připravenou studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Rožnov p. Radhoštěm, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice n. Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Transfer za příplatek: Praha, Jihlava, Humpolec, Velké Meziříčí.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Benátky, Itálie  10:00-16:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu a první servírovanou večeři se skvělou italskou gastronomií. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Gerhard Bögner, volná licence Pixabay


3.den: Kotor, Černá Hora  14:00-20:00

Po Santorini nejkrásnější destinace této plavby. Zaujme vás už při příjezdu ohromnými scenériemi Boky Kotorské, největšího jihoevropského fjordu. Po zakotvení vyrazíme do krásného historického městečka Kotor, kde vám rozhodně doporučíme výšlap na místní hradby, odkud jsou neskutečné výhledy nejen na město, ale i na celý záliv. 


4.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Je také o volném času pro sebe a pro své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.


5.den: Mykonos, Řecko  09:00-02:00

V řecké mytologii byl Mykonos dějištěm bojů boha Dia a Giganty, ostrov samotný byl pojmenován po Apollónově vnukovi Mykonovi. Dnes patří k nejoblíbenějším řeckým ostrovům, proslul především množstvím zachovalých větrných mlýnů. Na jeho jižním pobřeží, se nachází i řada dobrých pláží, za zmínku stojí i kostel Panagias Paraportiani. 

Zásluhu na oblíbenosti ostrova má také jeho noční život, který ho řadí mezi nejznámější letoviska ve Středomoří. Přes den malebné a pitoreskní uličky města Mykonos se během turistické sezóny každý večer mění ve směs taveren, hospůdek, barů a klubů, které přitahují velké množství turistů. Nejen díky romantickým zákoutím a krásné architektuře, ale především díky jeho divoké párty-povaze, se Mykonosu říká „řecká Ibiza“. Z ostrova odplouváme až v pozdních nočních hodinách, takže se o pravdivost těchto zvěstí můžete přesvědčit sami.

Foto: hjrivas, volná licence Pixabay


6.den: Santorini, Řecko  07:00-18:00

Nepochybně nejkrásnější destinace celé plavby. Krásné bílé domečky a kostelíky v kontrastu s modrou barvou jsou snem každého fotografa. Loď zakotví na otevřeném moři v kráteru obří sopky, kterou ostrov kdysi býval. Na pevninu nás přepraví čluny, dále následuje oslí stezka, kterou rozhodně doporučujeme všem milovníkům adrenalinu a zábavy (cca 9 eur/osoba). Santorini je opravdu úžasné místo, na kterém budete obdivovat úzké uličky, spousty obchůdků a kaváren a především úžasné výhledy.


7.den  Plavba na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi. 


8. den: Ancona, Itálie   13:00-20:00

Ancona je hlavní město oblasti Marche a významný přístav na pobřeží Jaderského moře. Bylo osídleno už ve starověku, jeho název pochází z řečtiny a znamená loket. Hlavní památkou města je pozoruhodná gotická katedrála sv. Cyriaka, dokončená roku 1189. Nedaleko Ancony leží městečko Loreto se Svatou chýší, vzorem loretánských kaplí po celém světě.


9.den: Vylodění - Benátky, Itálie  07:00 

Vstáváme brzy ráno, protože si nemůžete nechat ujít připlutí lodi do přístavu v Benátkách. Ráno snídaně, po vylodění v dopoledních hodinách prohlídka centra tohoto krásného města. Pro naše klienty připravujeme fakultativní výlet na vaporettem na náměstí Sv. Marka. Zde individuální program nebo procházka s delegátem ke slavnému mostu Rialto, poté návrat zpět do přístavu a v odpoledních hodinách odjezd do ČR. Cena fakultativního výletu je 890 Kč/os. Upozorňujeme, že klienti, kteří se neúčastní fakultativního výletu, vyčkají na skupinu v autobusu nebo v odbavovací hale. V Benátkách není dovoleno svévolně opustit přístav. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.


10.den: Příjezd do ČR 

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi společnosti MSC Cruises
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tematické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40, Ženeva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica a Aurea
*kajuty s oknem, balkonové, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internetové balíčky v předprodeji se slevou
*rezervace míst v autobuse za příplatek
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí
*fakultativní výlet vaporettem v Benátkách (příplatek 890 Kč)

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Armonia

Třetí loď třídy Lirica. Jedna z prvních lodí, která světu představila charakteristickou kombinaci středomořského stylu a průkopnického designu MSC Cruises.      


Délka: 275Kapacita: 2520

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Jednim slovem uzasna dovolena!!!Vse predcilo me ocekavani ,nemam vubec k nicemu zadne vyhrady ci zapornou kritiku. Vystupovani delegatky bylo velmi mile,stale s usmevem se nam ve vsem venovala.Poku...

Přečíst celé

Senior

Už uplynuly skoro 2 týdny od našeho návratu z této úžasné dovolené a pořád nemůžeme zapomenout na báječné zážitky z plavby. Vše bylo super a na jedničku s hvězdičkou. Hlavně bychom chtěli moc poděk...

Přečíst celé

Firma

Plavba 713 bola našou prvou plavbou, ktorá nás veľmi milo prekvapila. Celý zájazd bol perfektne zorganizovaný. Ďakujeme Riviera tour za tento krásny zážitok. Veľmi sa chceme poďakovať našej delegát...

Přečíst celé

Pár

Přišel mi poštou klobouk, který jsem zapomněla v autobuse CK Riviéra. Byl památeční z USA. K mé neskonalé obrovské radosti. Důkaz nevšední ochoty a schopnosti našeho delegáta Pavla Číže řešit prob...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme