Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

115 Z BENÁTEK PŘES KOTOR NA ZAKYNTOS - vyprodáno!

Popis

Foto: Greg Montani, volná licence Pixabay

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 115
Cena 35 990 Kč€1 499
Akční cena 29 990 Kč€1 249
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátKateřina Kostková

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Máme pro vás připravenou studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Rožnov p. Radhoštěm, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice n. Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Transfer za příplatek: Praha, Jihlava, Humpolec, Velké Meziříčí.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Benátky, Itálie  10:00-20:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu a první servírovanou večeři se skvělou italskou gastronomií. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Gerhard Bögner, volná licence Pixabay


3.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Je také o volném času pro sebe a pro své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.

Foto: MSC Cruises


4.den: Dubrovník, Chorvatsko  07:00-19:00

Chorvatské přístavní město na jihu Dalmácie je jedním z nejvýznamnějších turistických center jaderského pobřeží i celé země. Bývá také označováno za „perlu Jadranu“. Dubrovník vždy prosperoval z námořního obchodu. Ve středověku byl centrem námořní republiky, která konkurovala dokonce i samotným Benátkám. Dnes je exklávou Chorvatska, která je od zbytku země oddělena krátkým úsekem pobřeží patřícím Bosně a Hercegovině. V Dubrovníku vás jistě zaujme městské opevnění, které bylo budováno od 13. do 17. století. Jejich celková délka je 1940 metrů, výška až 25 metrů. Doplňují je věže a menší pevnosti. V roce 2018 je navštívilo 1,3 milionu zahraničních návštěvníků.

Foto: Ivan Ivankovic, volná licence Pixabay


5.den: Kotor, Černá hora  08:00-18:00

Po Santorini nejkrásnější destinace této plavby. Zaujme vás už při příjezdu ohromnými scenériemi Boky Kotorské, největšího jihoevropského fjordu. Po zakotvení vyrazíme do krásného historického městečka Kotor, kde vám rozhodně doporučíme výšlap na místní hradby, odkud jsou neskutečné výhledy nejen na město, ale i na celý záliv. 

Foto: Michał, volná licence Pixabay


6.den: Korfu, Řecko  09:00-19:00

Na ostrově Korfu zakotvíme ve stejnojmenném hlavním městě, často nazývaném také Kerkyra. Nejnavštěvovanější částí města je historické centrum se starou vojenskou pevností a krásnou promenádou. Ta krásně kontrastuje s okolními úzkými uličkami a je lemována řadou zajímavých budov. Za promenádou je centrum města o rozloze půl kilometru čtverečního. K němu přiléhá mohutná skála, na které byla v minulosti vystavěna benátská pevnost Palaio Frourio, jeden ze symbolů města.

Foto: MSC Cruises


7.den: Zakynthos, Řecko 07:00-16:00

Všudypřítomná bujná zeleň, květy hrající všemi barvami, tyrkysové moře, písčité pláže, potápění s mořskými želvami, plavání v tajemných jeskyních, surfování, jachting a mnoho dalšího. To vše vás čeká na krásném řeckém ostrově Zakynthos. Kam vyrazíte už necháme na vás.

Foto: Michael Pointner, volná licence Pixabay


8.den Bari, Itálie  08:00-13:00

Hlavní město oblasti Apulie leží na pobřeží Jaderského moře v jižní Itálii. Je sídlem univerzity a významným střediskem průmyslu a obchodu. V roce 465 v něm bylo zřízeno biskupství, které bylo v 10. století povýšeno na arcibiskupství. Od dobytí Itálie byzantskými vojsky v 6. století bylo Bari v držení Byzance, a to až do roku 1071, kdy je jako poslední državu východního císařství dobyli Normané pod vedením Roberta Guiscarda. Roku 1130 se stalo součástí Království obojí Sicílie a od roku 1282 Neapolského království. V 16. až 18. století Bari upadalo, o století později ovšem došlo k jeho novému vzestupu. Bari je také známé jako místo posledního odpočinku sv. Mikuláše.

Foto: MSC Cruises


9.den: Vylodění - Benátky, Itálie  10:00

Vstáváme brzy ráno, protože si nemůžete nechat ujít připlutí lodi do přístavu v Benátkách. Ráno snídaně, po vylodění v dopoledních hodinách prohlídka centra tohoto krásného města. Pro naše klienty připravujeme fakultativní výlet na vaporettem na náměstí Sv. Marka. Zde individuální program nebo procházka s delegátem ke slavnému mostu Rialto, poté návrat zpět do přístavu a v odpoledních hodinách odjezd do ČR. Cena fakultativního výletu je 890 Kč/os. Upozorňujeme, že klienti, kteří se neúčastní fakultativního výletu, vyčkají na skupinu v autobusu nebo v odbavovací hale. V Benátkách není dovoleno svévolně opustit přístav. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

Foto: MSC Cruises


10.den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace: Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00.

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tematické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A., Avenue Eugene Pittard 40, Ženeva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea 
*kajuty s oknem, balkonové
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí 890 Kč
*rezervace míst v autobusu za příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Lirica

První loď třídy Lirica. Přináší osobitý zážitek klasických plaveb na moři, spolu s elegancí, pohodlím a pohostinností středomořského způsobu života.       
Délka: 275 mKapacita: 2548 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den Pavle, plavba lodí Meraviglií (926) po Sředomoří byla jako obvykle velmi příjemná a to i díky naší skvělé delegátce Katce Barošové, která se nám nadstandardně věnovala a rozdávala dobr...

Přečíst celé

Senior

Přes obtížné covidové podmínky zájezd proběhl v naprostém klidu a spokojenosti účastníků. Nemalou měrou k tomu přispěla delegátka Katka svou ochotou a milým přístupem. Moc se nám líbila procházka v...

Přečíst celé

Firma

Moc děkujeme za skvěle připravený zajezd včetně výletů v destinacich. I pres značná vedra jsme náročný program diky perfektnimu servisu RIVIERA TOUR zvládli. Moc diky a přiši rok znovu.

Pár

Byli jsme velmi spokojeni a celá plavba proběhla ve velmi přátelské a veselé atmosféře, kterou naše milá delegátka Katka neustále udržovala .Budeme si dlouho pamatovat její milý úsměv a dobrou nála...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme