Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

116 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES IBIZU A SICÍLII - poslední 2místa !

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 116
Cena 29 990 Kč€1 248
Akční cena 22 990 Kč€957
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátMarkéta Strnadová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Janov, Itálie  10:00-17:00

Po příjezdu do přístavu si prohlédneme úžasné starobylé hlavní město Janovské republiky, které je spjato s narozením mořeplavce Kryštofa Kolumba. Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také nesmíte chybět u první servírované večeře, při které si užijete skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a večer zakončíme skleničkou na baru.


3.den: Civitavecchia, Itálie  08:00-18:00

V ranních hodinách připlutí do Civitavecchie, italského přístavního města v oblasti Lazio. Nachází se u Tyrhénského moře, 80 km západoseverozápadně od Říma. Oblast byla osídlena už v etruském období. V překladu Civitavecchia (česky "Staré město") představuje prototyp klasického italského sídla, jež za svou více než tisíciletou existenci prošlo bohatým rozvojem a změnami, jejichž stopy jsou dodnes patrné. Civitavecchia byla v době Papežského státu hlavním římským přístavem a dodnes zde můžete navštívit přes stovku kostelů.


4.den: Palermo, Itálie    10:00-18:00

Hlavní město Sicílie a páté největší italské město Itálie. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného a příjemného velkoměsta. Nezapomeňte si koupit místní skvělou pistáciovou zmrzlinu, zavítat na rybí trhy a do katedrály Nanebevzetí Panny Marie. Ochutnat můžete také arancini, plněné rýžové kuličky smažené ve strouhance, nebo cannoli, křupavé trubičky s náplní z ricotty, jejichž obliba se pomalu šíří ze Sicílie do celé Evropy.

Foto: Salvatore Galle, volná licence Pixabay


5.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.


6.den: Ibiza, Španělsko  08:00-20:00

Taneční party se světovými DJ - to je Ibiza. Město na stejnojmenném baleárském ostrově založili Féničané přibližně v 7. stol. př.n.l. pod jménem Ibes a zřejmě pochází od jména fénického a egyptského boha Besa. Od roku 1235 je součástí španělského království. Dopoledne se můžete slunit na přilehlých plážích a užívat si úžasně čistého moře, v podvečer pak můžete s delegátem navštívit městečko a zažít úžasné večerní výhledy z místní pevnosti.


7.den: Valencie, Španělsko 07:00-16:00

Ráno po snídani se můžete vydat s našim delegátem na poznávání tohoto velmi zajímavého města. Navštívíme zajímavou architekturu a park na dně koryta odkloněné řeky a projdeme se ospalými uličkami až ke katedrále, kde je umístěn svatý grál - kalich, ze kterého měl Ježíš pít při své poslední večeři. Poté se budeme se věnovat nákupům, ochutnáme skvělou zmrzlinu a navštívíme místní tržnici. V případě zájmu můžete navštívit také místní oceánografické muzeum, jedno z největších v Evropě. Nutný transfer MSC Cruises z přístavu do města.

Foto: Luca, volná licence Pixabay


8. den: Marseille, Francie  13:00-19:00

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k bazilice Notre-Dame de la Garde, odkud je nádherný výhled na ostrov If, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase, hrabě Monte Christo (ten můžete navštívit fakultativně). Výšlap k bazilice s naším delegátem je nezapomenutelným zážitek, Marseille máte během cesty jako na dlani. Uvidíte také místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Transfer MSC Cruises z přístavu do města je v této destinaci opravdu nutný. Večer po divadelním představení si připravíme zavazadla k vylodění, zaplatíme účty a necháme se unášet na vlnách k poslednímu přístavu naší plavby.

Foto: Julian Hacker, volná licence Pixabay


9.den: Vylodění - Janov, Itálie 09:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích. 

10.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tematické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět

*delegáta CK RIVIERA TOUR


Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A., Avenue Eugene Pittard 40, Ženeva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea a Yacht Club
*kajuty s oknem, balkonové, suite, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internetové balíčky v předprodeji se slevou
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí 990 Kč
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seashore

Třetí loď třídy Seaside. Staví na průkopnickém designu třídy Seaside s cílem ještě více přiblížit hosty k moři, zároveň nese řadu zcela nových vylepšení.          

 


Délka: 339 mKapacita: 5877 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Rádi bychom poděkovali za zprostředkování zcela nevšední dovolené na lodi MSC Splendida. Přesto, že jsme jeli do přístavu vlastní dopravou, tak CK nás perfektně připravila k nalodění. Veškeré naše ...

Přečíst celé

Senior

Dobrý den Všem na Riviera tour Chceme Vám touhle cestou poděkovat za krásnou dovolenou,18.2.-25.2.2018,lodí Meraviglia po Středomoří. Perfektní doprava do přístavu a zpět,skvělý nápad se stravou v...

Přečíst celé

Firma

Dobrý den, za celou naši firmu chci poděkovat zejména delegátce Pavlíně Šeligové. Z vlastních podnikatelských zkušeností vím, že můžete mít kvalitní marketing, zázemí a služby, ale ve výsledku ...

Přečíst celé

Pár

Zdravím, milá Riviero, chci moc a moc poděkovat v první řadě našim skvělým delegátkám Janči Matochové a Kačce Kostkové za perfektní, profesionální, lidský a hlavně kamarádský přístup po celou dobu...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme