Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

119 NAPŘÍČ ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM -VYPRODÁNO!

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 119
Cena 39 990 Kč€1 738
Akční cena 29 990 Kč€1 303
s dopravou do přístavu a delegátem
Vyprodáno
Váš delegátKateřina Kostková
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Máme pro vás připravenou studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Rožnov p. Radhoštěm, Frýdek-Místek, Ostrava, Hranice n. Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno. Transfer za příplatek 890 Kč: Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Janov, Itálie  10:00-19:00

Po příjezdu do přístavu registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Nesmíte chybět ani u první servírované večeře, při které si užijete skvělou světovou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a pokud zbudou síly, zakončíme ho skleničkou na baru.

Foto: MSC Cruises


3. den: Marseille, Francie   8:00-18:00

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k bazilice Notre-Dame de la Garde, odkud je nádherný výhled na ostrov If, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase, hrabě Monte Christo (ten můžete navštívit fakultativně). Výšlap k bazilice s naším delegátem je nezapomenutelným zážitek, Marseille máte během cesty jako na dlani. Uvidíte také místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města, v této destinaci je opravdu nutný.

Foto: Julian Hacker, volná licence Pixabay

4.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Je také o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.

Foto: MSC Cruises


5.den: Malaga, Španělsko  08.00-19.00

Pokud hodláte poznat krásy Španělska, Malaga je to "pravé ořechové". Pohodová procházka kolem arény nebo výšlap na hrad s krásným výhledem na celý přístav rozhodně stojí za to. Tři opravdové pecky rozhodně stojí za zhlédnutí – staré římské divadlo, nádherná katedrála a místo, kde působil opravdu světoznámý malíř Pablo Picasso. Obdařena sluncem a úžasným světlem je Malaga městem širokých bulvárů, ve větru se pohupujících palem, temperamentního nočního života, kvalitních muzeí a vynikajících restaurací s mořskými specialitami.

Foto: Dominik Číž, Riviera Tour


6.den: Cádiz, Španělsko 07:00-19:00

Cádiz je patrně nejstarším nepřetržitě obývaným místem v jihozápadní Evropě. Byl založen Féničany před rokem 1000 př.n.l., podle tradice 80 let po Trojské válce. Jeho obyvatelé se nazývali Tartessové, bývá tak ztotožňován s biblickým Taršíšem. Město vás nadchne svým úžasným klidem a pohodou. Můžete se líně ploužit úzkými uličkami starobylého centra města. Vyzkoušet musíte samozřejmě sangrii nebo španělskou paellu. Nejvýznamnější památkou Cádizu je bezpochyby katedrála s nepřehlédnutelnou zlatou kopulí postavená z části v 18. a z části v 19. století. Historii města připomínají také kostely Santa Cruz a San Felipe Neri a dva hrady Castillo de San Sebastián a Castillo de Santa Catalina. První jmenovaný byl vybudován na pláži La Caleta a ochraňoval město ze severní strany. Druhý hrad nechal postavit král Filip II. v roce 1598, tedy poté, co byl Cádiz napaden Brity. 

Foto: Paul Edney, Pixabay


7.den: Ceuta, Španělsko 07:00-19:00

Ceuta je spolu s městem Melilla jednou ze dvou španělských exkláv na pobřeží severní Afriky. Leží na nejsevernějším cípu Maghrebu poblíž Gibraltarského průlivu. Její dominantou je hora Monte Hacho, na jejímž vrcholu je španělská vojenská základna. Podle řecké mytologie byla Monte Hacho jižním z tzv. Herkulových sloupů (podle jiných to byla marocká hora Džebel Músá západně od Ceuty). Ceuta leží na výběžku sedmi vrchů, samotné město se nachází na konci úzkého mysu. Podobně jako Melilla má i Ceuta výborný přirozený přístav, kolem něhož vznikla. Strategické umístění Ceuty z ní vytvořilo rozhodující bod pro mnoho kulturních obchodních a vojenských událostí.


8.den: Plavba na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, zaplavat si v krytém bazénu nebo zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.

Foto: MSC Cruises


9.den: Alicante, Španělsko  07:00-17:00

Dominantou města je hrad svaté Barbory tyčící se na kopci nad městem, ze kterého je překrásný výhled na město a okolí. Pod hradem se rozprostírá historické centrum. Pobřeží Alicante je lemováno krásnými plážemi s průzračnou vodou, vhodnou jak ke koupání, tak i k surfování. Z přístavu pravidelně odplouvají lodě na nedaleký vyhlášený ostrov Tabarca. Pokud dáváte přednost výletům po pevnině, můžete se vydat na průzkum vinic v okolí, které nabízí ochutnávky vín, oliv a olivových olejů, nebo do jeskynního komplexu a vesniček vysoko v horách.

Foto: Pixabay


10. den: Mahon (Menorca), Španělsko 09:00-16:00

Menorca je okouzlující ostrov plný krás a historie, malebných vesniček, romantických zálivů s azurovým mořem a nádhernými plážemi s jemným světlým až bílým pískem. Ostrov nabízí klidnější dovolenou než ostatní Baleárské ostrovy. Menorca učaruje všem, kdo hledají relaxaci a sluníčko. Procházka centrem Mahonu je nezapomenutelným zážitkem. Projdeme se kolem rybích trhů, navštívíme místní kostelíky s historicky zajímavými varhanami, dáme si kafíčko na náměstí a na zpáteční cestě nakoupíme v místních obchůdcích. Všechny pláže na ostrově jsou veřejné, platí se pouze za slunečníky a lehátka. Vzhledem k velkému množství prehistorických památek se Menorce někdy říká „muzeum pod širým nebem“. 

Foto: Lutz Hirschmann (Pixabay)


11.den: Olbia (Sardinie), Itálie 10.00 – 17.30

Čtvrté největší město na Sardinii je významným centrem turistického ruchu, zejména kvůli nádhernému pobřeží s těmi nejkrásnějšími plážemi na ostrově. Ve městě najdete několik starobylých památek, včetně zbytků římského akvaduktu, románské baziliky z 11. století a kostelem s duhovou střechou.

Foto: Peter Muller, Pixabay


12.den: Vylodění - Janov, Itálie  09:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky, kávu, čaj, cappuccino, čokoládu a povídání o lodích a nových destinacích.

13.den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A., Avenue Eugene Pittard 40, Ženeva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea, Yacht Club
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internetové balíčky v předprodeji se slevou
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí 990 Kč
*rezervace míst v buse za  příplatek


Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Orchestra

Druhá loď třídy Musica. Kombinuje prostorné a elegantní interiéry s rozmanitostí, kterou je tato třída proslulá. Na této lodi si na své přijde opravdu každý.    

Délka: 251Kapacita: 3013

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Velká spokojenost, není co vytknout

Senior

Zdravím Rivieru a při prohlížení fotek musím přiznat, že to byla super dovolená, Katka byla obětavá a příjemná a vše se povedlo na 1!! Snad se mi ještě někdy podaří jet s Rivierou!? Tak brzy na sh...

Přečíst celé

Firma

Moje milá Riviero, toto oslovení nás bude provázet dlouho, a to díky vaší skvělé delegátce Katce, jak již zaznělo v některých recenzích. Vše od samého skvělého začátku až po konec bylo fantasti...

Přečíst celé

Pár

Vážená CK Riviera Tour děkujeme za překrásnou dovolenou lodí po Středomoří.Vaše motto -úplně jiná dovolená není nadsázka,ale stoprocentní pravda.Děkujeme delegátkám Páje a Káje za nadstardatní služ...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme