Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

121 PLAVBA NORSKÝMI FJORDY NA NOVÉ MSC EURIBIA S NELOU BOUDOVOU - vyprodáno!

Popis

Plavby norskými fjordy je o přírodě a harmonii. Tuto plavbu si budeme opravdu užívat a jsme moc rádi, že na palubě lodi můžeme přivítat herečku, která spolupracovala s Činoherním klubem, hostuje na pražských divadelních scénách a patří k populárním filmovým a televizním herečkám - Nelu Boudovou. Zcela jistě ji velmi dobře znáte i z dabingu. Do češtiny dabuje americkou herečku Julii Roberts, propůjčuje hlas i Melanii Griffith a Jodie Foster. Od roku 2019 studuje Školu elitiních koučů Vladimíra Ekarta a má vlastní couchingovou praxi pro jednotlivce - především pro ženy. Vede workshopy u nás i v zahraničí. Ráda cestuje, je ve správní radě o.p.s. MOST Pro Tibet, která pomáhá Tibeťanům v azylu.S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 121
Cena 39 990 Kč€1 665
Akční cena 38 990 Kč€1 624
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 13 990 Kč€582
Cena pro (od 12 do 17 let) 15 990 Kč€666
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu vás delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu dostanete studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha, Ústí nad Labem.

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění - Kiel, Německo  10:00-19:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

Foto: MSC Cruises


3.den: Kodaň, Dánsko   08.00-18.00 

Návštěva tohoto města je opravdu ohromující. Zavítáme k malé mořské víle, uděláme si několik fotek s hradní stráží, jejichž klobouky zná celý svět. Víte, že mají váhu až 8 kg? Více od našeho delegáta. Samotná procházka centrem města je velmi půvabná a pohodová.  A vyzkoušet můžete třeba i horskou dráhu v zábavním parku Tivoli (nutný transfer MSC Cruises od lodi do centra města).

Foto: MSC Cruises


4.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech. Pokud budete mít zájem se setkat s Nelou Boudovou, můžete si v tento den poslechnout perličky ze světa divadelního, dabingu ale třeba i koučování. 

 

5.den: Hellesylt, Norsko   09:00-20:00

Již zde poznáme, že v Norsku v tomto ročním období den nikdy nekončí. A tak i v nočních hodinách, kdy budeme proplouvat fjordy, můžete pozorovat nádheru kolem vás. Ráno na chviličku zakotvíme v Hellesyltu pro klienty, kteří mají výlet s MSC Cruises. Pak budeme pokračovat do Geirengeru kolem světoznámých vodopádů, jejichž tříšť orosí i naši loď. Po zakotvení ve fjordu se tendrem přepravíme na pevninu a vyrazíme na příjemnou procházku ve fjordu. Fakultativně za příplatek můžete využít úžasný výlet vyhlídkovým busem na plošiny fjordů, odkud jsou vidět nádherné přírodní scenérie. Fakultativní výlet vyhlídkovým busem je možné objednat jen při uzavírání cestovní smlouvy.

Foto: MSC Cruises


6.den: Alesund, Norsko  07:00-17:00

Možná jste o něm nikdy neslyšeli, přesto se jedná o nejkrásnější město v Norsku. A taky jedno z nejnavštěvovanějších. Město známé především svou secesní architekturou se rozkládá na několika ostrovech západního pobřeží. Městské centrum leží na dvou ostrovech, kolem se tyčí majestátní Sunnmørské Alpy, které nabízejí jedinečný výhled nejen na město, ale i na moře a fjordy. Zavítat můžete do Aquarium Atlanterhavsparken, jednoho z největších v severní Evropě. Několik vnitřních a venkovních bazénů leží na pobřeží 3 kilometry západně od centra Ålesundu. Doporučíme Vám i výlet vláčkem na vyhlídku nad městech, který odjíždí přímo z přístavu.


7.den: Flaam, Norsko  07:00-17:00

Vesnička Flaam je známá především nejstrmější železnicí z Flaamu do Myrdalu. Tato panoramatická jízda cca 1,5 hodiny vás okouzlí nádhernými přírodními scenériemi norské přírody, vodopádů, skal a místní fauny a flóry. Zastávka přímo pod 93 metrů velkým vodopádem je opravdu jedinečným zážitkem. Výlet vláčkem je fakultativní* za příplatek a je možné jej rezervovat pouze při sjednání cestovní smlouvy. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu.

Foto: MSC Cruises


8.den  Plavba na moři

A je to tu zase. Uděláme si čas na své nové přátele z lodi a využijme volného dne na moři. Navštívíme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo jen tak lenošíme, relaxujeme. Zasloužíte si to. Můžete se těšit na druhé setkání s Nelou Boudovou, která Vás tentokrát zasvětí do možnosti změnit svůj život, pohled na svět a sebe samotného.


9.den: Vylodění - Kiel, Německo  09:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích. Příjezd do Prahy cca 21:00, Brno cca 23:30

10.den: Příjezd do ČR

Příjezd do Olomouce 01:00, Ostrava 02:00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Euribia

Pátá loď třídy Meraviglia. Představuje závazek MSC Cruises k ochraně světového oceánu a mořského ekosystému. K tomu odkazuje i výjimečné umělecké dílo na jejím trupu, vůbec první ve flotile.   
Délka: 331Kapacita: 6334

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Vážený pán riaditeľ! Zúčastnila som sa s Vašou Riviera Tour v dňoch 25.6. - 4.7. 2022 zájazdu na Norské fjordy ./ pre mňa to už bola piata plavba/. Hneď po absolvovaný som vedela , že sa musím ve...

Přečíst celé

Pár

Plavba nás nadchla a to i díky obětavosti milé a příjemné delegátky Jany Kristekové. Skotsko a Irsko -nádherná příroda a vše zelené, úžasná pastva pro oči. Netušila jsem, že nás Irsko a Skotsko tol...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme