Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

123 Z BENÁTEK PŘES KORFU NA ZAKYNTOS - vyprodáno!

Popis

Foto: Greg Montani (Pixabay)

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 123
Cena 39 990 Kč€1 665
Akční cena 30 990 Kč€1 291
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 12 990 Kč€541
Cena pro (od 12 do 17 let) 12 990 Kč€541
Vyprodáno
Váš delegátKateřina Kostková
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Máme pro vás připravenou studenou večeři, teplou snídani a občerstvení.  Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí

2.den: Příjezd do přístavu a nalodění – Benátky, Itálie  10:00-20:00

Po příjezdu do přístavu následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu a první servírovanou večeři se skvělou italskou gastronomií. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Gerhard Bögner, volná licence Pixabay


3.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Je také o volném času pro sebe a pro své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.

Foto: MSC Cruises

 

4.den: Split, Chorvatsko  07:00-18:00

Chorvatské letovisko asi zná snad každý. My vám však nabízíme vychutnat si krásy tohoto města během jednoho dne. S našim delegátem vyrazíte na prohlídku tohoto krásného města, kde na Vás historie středomořského města sálá doslova na každém kroku. Budete mít dostatek času i na osobní volno, protože ve Splitu se domluví snad každý a nepotřebuje k tomu znát světové jazyky. Zcela jistě zavítáte do kavárniček, nakoupíte suvenýry a ochutnáte skvělou zmrzlinu.


5.den: Kotor, Černá hora  08.00-18.00

Po Zakyntosu druhá nejkrásnější destinace této plavby. Zaujme vás už při příjezdu ohromnými scenériemi Boky Kotorské, největšího jihoevropského fjordu. Po zakotvení vyrazíme do krásného historického městečka Kotor, kde vám rozhodně doporučíme výšlap na místní hradby, odkud jsou neskutečné výhledy nejen na město, ale i na celý záliv. 

Foto: Michał, volná licence Pixabay

6.den: Korfu, Řecko      09:00-19.00

Na ostrově Korfu zakotvíme ve stejnojmenném hlavním městě, často nazývaném také Kerkyra. Nejnavštěvovanější částí města je historické centrum se starou vojenskou pevností a krásnou promenádou. Ta krásně kontrastuje s okolními úzkými uličkami a je lemována řadou zajímavých budov. Za promenádou je centrum města o rozloze půl kilometru čtverečního. K němu přiléhá mohutná skála, na které byla v minulosti vystavěna benátská pevnost Palaio Frourio, jeden ze symbolů města.

Foto: MSC Cruises

 

7.den: Zakynthos, Řecko 07:00-16:00

Všudypřítomná bujná zeleň, květy hrající všemi barvami, tyrkysové moře, písčité pláže, potápění s mořskými želvami, plavání v tajemných jeskyních, surfování, jachting a mnoho dalšího. To vše vás čeká na krásném řeckém ostrově Zakynthos. Kam vyrazíte už necháme na vás.

Foto: Michael Pointner, volná licence Pixabay


8.den Bari, Itálie  08:00-13:00

Hlavní město oblasti Apulie leží na pobřeží Jaderského moře v jižní Itálii. Je sídlem univerzity a významným střediskem průmyslu a obchodu. V roce 465 v něm bylo zřízeno biskupství, které bylo v 10. století povýšeno na arcibiskupství. Od dobytí Itálie byzantskými vojsky v 6. století bylo Bari v držení Byzance, a to až do roku 1071, kdy je jako poslední državu východního císařství dobyli Normané pod vedením Roberta Guiscarda. Roku 1130 se stalo součástí Království obojí Sicílie a od roku 1282 Neapolského království. V 16. až 18. století Bari upadalo, o století později ovšem došlo k jeho novému vzestupu. Bari je také známé jako místo posledního odpočinku sv. Mikuláše.

Foto: MSC Cruises


9. den: Vylodění - Benátky, Itálie   10:00

Vstáváme brzy ráno, protože si nemůžete nechat ujít připlutí lodi do přístavu v Benátkách. Ráno snídaně, po vylodění v dopoledních hodinách prohlídka centra tohoto krásného města. Pro naše klienty připravujeme fakultativní výlet na vaporettem na náměstí Sv. Marka. Zde individuální program nebo procházka s delegátem ke slavnému mostu Rialto, poté návrat zpět do přístavu a v odpoledních hodinách odjezd do ČR. Cena fakultativního výletu je 890 Kč/os. Upozorňujeme, že klienti, kteří se neúčastní fakultativního výletu, vyčkají na skupinu v autobusu nebo v odbavovací hale.  V Benátkách není dovoleno svévolně opustit přístav. V odpoledních hodinách odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

Foto: MSC Cruises

 

10.den: Příjezd do ČR 

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 12 Eur/osoba/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí 990 Kč
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Lirica

První loď třídy Lirica. Přináší osobitý zážitek klasických plaveb na moři, spolu s elegancí, pohodlím a pohostinností středomořského způsobu života.       
Délka: 275 mKapacita: 2548 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Děkujeme za krásnou dovolenou, kde jsme dokázali opravdu vypnout a užívat si plavby a výletů v destinacích. Jeli jsme poprvé, takže jsme nejdříve měli trochu obavu, že neumíme pořádně cizí jazyk a ...

Přečíst celé

Senior

Dovolená byla naprosto úžasná. Moc děkuji delgátce Karolínce za skvělý, profesionální přístup, zodpovězení dotazů a vyřízení všech mých přání. Děkuji, taktèž Vaši CK, za krásný zážitek na plavbě. D...

Přečíst celé

Firma

Dobrý den, za celou naši firmu chci poděkovat zejména delegátce Pavlíně Šeligové. Z vlastních podnikatelských zkušeností vím, že můžete mít kvalitní marketing, zázemí a služby, ale ve výsledku ...

Přečíst celé

Pár

Jeli jsme poprvé takže člověk nevěděl, co očekávat. Od samého začátku vše probíhalo hladce - autobus pro nás přijel včas, zasedací pořádek byl jasný a perfektně připravený. Páni řidiči naprosto v p...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme