Litujeme, ale tato plavba již není dostupná.

Rádi Vám ovšem nabídneme podobné

Zobrazit další plavby

131 PLAVBA KOLEM EVROPY - vyprodáno!

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 131
Cena 38 990 Kč€1 559
Akční cena 32 990 Kč€1 319
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 14 990 Kč€599
Cena pro (od 12 do 17 let) 15 990 Kč€639
Vyprodáno
Váš delegátMarkéta Strnadová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Velké Meziříčí, Jihlava, Humpolec, Praha, Ústí nad Labem

2.den: Příjezd a nalodění – Wardemunde, Německo  10:00-19:00

Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Nevynecháme ani první servírovanou večeři, při které si užijete skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a večer zakončíme skleničkou na baru.

Foto: Thomas (Pixabay)

 

3.den: Goteborg, Švédsko 11:00-19:00

Druhé největší švédské město, ležící v provincii Västergötland na západním pobřeží Švédska u zálivu Kattegat. Göteborg je rovněž považován za studentské město, na dvou zdejších univerzitách totiž studuje zhruba 60 000 studentů, což je vůbec nejvíce v celé Skandinávii. Göteborg se také nazývá „zeleným městem“ nebo „nešvédským městem“ – v Göteborgu najdeme hodně parků.je se na co těšit

Foto: Pasi Mammela (Pixabay)

  

4.den:  Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Je také o volném času pro sebe a pro své přátele. Volný den můžete využít k návštěvě lodních lázní, posilovny a speciálních restaurací. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky v lodních barech.

 

5.den IJmuiden, Nizozemí  07:00-17:00

Toto město se rozprostírá u ústí kanálu ze Severního moře do Amsterdamu. Na jihu sousedí s velkou rezervací dun pokrytých rostlinami, národním parkem Zuid-Kennemerland. Město bylo osídleno již za doby Římanů a dříve zde byl  vybudován severomořský přístav regionálního významu. Současný IJmuiden (skutečně se to tak píše) zahrnuje čtyři přístavy: Viveershaven, rybářský dok, IJmondhaven a přístav Marina IJmuiden pro rekreační plavidla. IJmuiden se stal největším rybářským přístavem Nizozemska. Tak co, jdeme na ryby? (možnost fakultativního výlet MSC do blízkého Amsterdamu).

Foto: Pixabay

  

6.den: Southampton, Velká Británie  09:00-21:00

Southampton je samostatná správní jednotka na jižním pobřeží Anglie. Je nejbližším velkým městem poblíž oblasti New Forest a nachází se asi v polovině vzdálenosti mezi Portsmouthem a Bournemouthem. Southampton je centrem konurbace neoficiálně označované jako Greater Southampton. Je především univerzitním městem. Můžete se s námi vydat krásnými uličkami do místního kostelíka, navštívit muzeum Titaniku, který právě z tohoto města vyplouval, nebo si vychutnat den v některém z místních pubů.

 

7. den: Plavba na moři

A je tu opět den na moři, kdy si můžeme udělat čas na své nové přátele a využít volna ke čtení knih a odpočinku. Užijte si tento den, dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, zaplavat si v krytém bazénu nebo zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi.

  

8. den La Coruna (Santiago de Compostela), Španělsko 09:00-15:00

Mezi nejvýznamnější památky ve městě A Coruña patří Herkulova věž, nejstarší funkční maják na světě nebo pevnost San Anton. Hojně navštěvované jsou také kapitulní románský kostel Panny Marie, kostel Santiago a krásné romantické zahrady Xardín de San Carlos. Zajímavé je také náměstí María Pita, kterému dominuje místní radnice. Všechny tato místa navštívíte společně s našim delegátem. V destinaci je možné vyrazit také na fakultativní výlet do světoznámého poutního místa Santiago de Compostela.

Foto: MSC Cruises

   

9.den: Lisabon, Portugalsko 13:00-22:00

Při připlutí můžete obdivovat most Vasco de Gama, nejdelší mostní těleso v Evropě (měří 17,5 km). Lisabon je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Hlavní a největší město Portugalska vzniklo už v 12. století př. n. l. a během dlouhé historie vystřídalo řadu majitelů. V 15. a 16. století se stalo centrem portugalské koloniální říše a brzy také jedním z nejbohatších měst v Evropě. V roce 1755 zasáhlo město jedno z nejničivějších zemětřesení v dějinách Evropy, v 19. století byla zahájena masivní moderní výstavba, jejíž výsledky dnes jezdí obdivovat turisté z celého světa. Ve městě si uděláme krásný výlet místními TUC-TUC (za příplatek). Doporučujeme také výlet MSC Cruises do Fatimy. Ta je pro většinu Čechů téměř neznámým místem, přesto je už přes devadesát let považována za jedno z nejvýznamnějších katolických poutních míst na světě. Od doby, kdy se tady třem dětem zjevila Panna Marie, přicházejí do Fátimy ročně milióny lidí prosit o zázrak. 

  

10.den  Plavba na moři

A je to tu zase. Uděláme si čas na své nové přátele z lodi a využijme volného dne na moři. Navštívíme Aurea Spa na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo jen tak lenošíme, relaxujeme. Zasloužíte si to.

   

11.den: Alicante, Španělsko  12:00-20:00

Město založili Římané a pojmenovali ho Lucentum (Město světla). Ve druhé pol. 8 st. Alicante ovládli Arabové, v roce 1246 je dobyl zpět Alfonso X. pro Kastilskou korunu. V roce 1308 se město stalo součástí Valencijského království. Dnes je součástí regionu Valencie. Staré Město se rozkládá na pobřeží Středozemního moře pod vrchem Monte Benacantil. Na vrchu Benacantil je hrad Santa Bárbara, založený již 200 let před Kristem, současné opevnění je částečně z 9 století. K nejvýznamnějším stavbám na Starém Městě patří katedrála sv. Mikuláše ze 17. století a starší bazilika Santa María, kterou lze nalézt na náměstí Plaza Santa María. Trojici významných staveb na Starém Městě doplňuje budova alicantské radnice se dvěma věžemi z 18. století. Jednu z dominant města tvoří výšková budova Gran Sol z roku 1970. Velká část zástavby v okolní čtvrti Centro je ze 70. a 80. let minulého století, nicméně i zde je několik historických staveb, například kostel Nuestra Seňora de Gracie či alicantské divadlo Teatro Principal. Severně od čtvrti Centro leží na vrchu Tossal pevnost San Fernando.

Foto: Pixabay

   

12.den Plavba na moři

Odpočíváme, relaxujeme, bavíme se s animátory a nebo si užíváme masáže, sauny a vířivky v lodních lázních.

   

13.den: Vylodění - Janov, Itálie  08:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích.

   

14.den: Příjezd do ČR

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace. Brno cca 00.01 hod, Olomouc 01.30, Ostrava 03.00

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*tématické večery dle programu plavby
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

*servisní poplatek MSC Cruises 3300 Kč/os, JUNIOR 2-11 let 1650 Kč (informace o povinné servisní taxe - klikněte zde)

*fakultativní výlety plavební společnosti
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)
*transfery plavební společnosti v přístavech
* výlet Lisabon TUC-TUC 1490 Kč

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A., Avenue Eugene Pittard 40, Ženeva, Švýcarsko. Veškeré informace, všeobecné obchodní podmínky, podmínky účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


Za příplatek nabízíme

*speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři
*možnost úhrady servisní taxy předem
*kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea …
*kajuty s oknem, balkonové, family plan, Yacht club 
*nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou
*internet. balíčky v předprodeji se slevou
*svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí 990 Kč
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Poesia

Třetí loď třídy Musica. Inovativní výletní loď, která kombinuje tradiční řemeslné zpracování a kreativní design. Vstupte na palubu a zažijte něco nového.    

Délka: 251Kapacita: 3013

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den Reaguji na Vaše poděkování. Chtěla bych poděkovat všem vašim lidem, kteří se na organizaci zájezdu podíleli. Vše bylo prostě perfektní. Zvlášť delegátka Katka, která se nám plně věnova...

Přečíst celé

Senior

Poznávám teď nové země jedu, kde jsem nebyla veze mě tam Magnifica, plavba se mi líbila. Máme s Ja...

Přečíst celé

Firma

Moc děkujeme za skvěle připravený zajezd včetně výletů v destinacich. I pres značná vedra jsme náročný program diky perfektnimu servisu RIVIERA TOUR zvládli. Moc diky a přiši rok znovu.

Pár

Dobrý večer do Riviery. Včera jsme se vrátili z Plavby kolem Evropy. Byla to naše už v pořadí 6. plavba, poslední roky si neumíme dovolenou představit bez plavby. Skoro 2 týdny jsme strávili na moř...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme