24 104 PLAVBA KARIBIKEM DO PANAMY - vyprodáno!

Popis

Nejen plavba Karibikem. S námi poznáte i život ve městě celoroční prázdninové pohody, ve slavném Miami. V ceně našeho zájezdu máte totiž ubytování jen 100 metrů od Miami Beach a také autobusový výlet s naším průvodcem po Miami, kde uvidíte panoramata mrakodrapů, zavítáte na kávu do kubánské čtvrti, zjistíte, kde mají letní sídlo světové celebrity, mrknete na styl art deco a ve finále si dáte skvělý drink** na hlavní třídě v Miami. Pokud bude dostatek času, tak na konci naší plavby zavítáme i na nákupy do nákupního centra Dolphin Mall v Miami. Tato lákavá nabídka je tu právě pro vás.Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 24104
Cena 69 990 Kč€3 042
Akční cena 66 990 Kč€2 912
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 44 990 Kč€1 955
Cena pro (od 12 do 17 let) 44 990 Kč€1 955
Vyprodáno
Váš delegátPavel Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odlet z Vídně

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1190,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov - Brno na letiště. Ráno na letišti ve Vídni sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Cestujeme leteckou linkovou přepravou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den: Miami, USA

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 3-4 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

Foto: MSC Cruises


3.den: Miami, USA   09:00-19:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno. V podvečer bezpečnostní cvičení, slavnostní večeře a vyplutí z Miami. Návštěva večerních estrádních programů v divadle, volná zábava.

Foto: MSC Cruises


4.den:  Plavba na moři  

Konečně se můžete jen tak slunit, užívat si skvělé drinky a služby lodi.

5.den: Ocho Rios, Jamajka   10:00-18:00

JAMAJKA-NO PROBLEM. Tak tento slogan znají asi všichni, kdo navštívili Jamajku. Krásný ostrov plný zeleně, neskutečně pohodoví Jamajčané a neuvěřitelně krásné Jamajčanky. To vše můžete zažít na Jamajce. Přístav Ocho Rios je výborným výchozím bodem pro uskutečnění výletů za poznáním Jamajky. Zažijete tu pravou Jamajku mezi prodejci prodávající suvenýry, pečivo, kokosové peněženky a všudy přítomné kulichy. Večer na diskotéce je Jamajčanem snad každý.

Foto: Peggy und Marco Lachmann-Anke (Pixabay)

 

6.den: Den na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele.

 

7.den: Oranjestad, Aruba   07:00-14:00

Mini ostrůvek Aruba (měří jen 30 km na délku a 9 km na šířku) leží přibližně 24 kilometrů od Venezuely. Podle názoru psychologů zdejší prostředí působí léčivě na psychické poruchy. Má však blahodárný vliv na celý organismus, možná tu „úřaduje“ nějaké záhadné fluidum. Každý, kdo odsud odjíždí, totiž tvrdí, že si tady „nabil baterky“ na maximum. Za zábavou se chodí do metropole Oranjestad, postavené v holandském koloniálním slohu, kde to žije ve dne v noci. Koktejly z exotického ovoce smíchané nejčastěji – jak jinak – s výtečným karibským rumem tečou proudem. I když je Aruba dost malá, neznamená to, že na ní není co poznávat. K tomu je ideální najmout si terénní vůz a projet všechna zajímavá místa, například půvabný maják California či ruiny mlýnů Bushiribana, jež jsou pozůstatkem zlaté horečky.

Foto: Falco (Pixabay)


8.den: Cartagena, Kolumbie  10:00-18:00

Cartagena leží na severním pobřeží Kolumbie u Karibského moře. Žije zde přibližně milion obyvatel. Město bylo založeno v roce 1533 Pedro de Herediou a bylo pojmenováno podle přístavu Cartagena. Bylo původní hlavní sídlo osidlování Ameriky Španělskem. Dnes je ekonomicky vyspělé a je i turistickou destinací. Stojí zde hrad (Castle of San Felipe). Kolem Starého města vede také mohutná zeď. Ve Starém městě se nachází Palác inkvizice, katedrála, Konvent svaté Kláry (nyní hotel) a Jezuitská kolej. Historické centrum města je od roku 1984 zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Na jihu je Bahía de Cartagena (Cartageňský záliv). Zavítáme proto za poznáním tohoto zajímavého místa, nebo si vybereme z nespočetného množství fakultativních výletů MSC Cruises. Večer po návratu na loď opět návštěvy divadel, diskoték, tanečních kurzů či kasína.

Foto: neufal54 (Pixabay)


9.den: Colon (Panamský průplav), Panama  10:00-18:00

Panama je malý stát na pomezí Jižní a Střední Ameriky kontrolující strategický průplav. Kolumbus se objevil u jejích břehů již roku 1502, což byl začátek jejího začlenění do španělských kolonií, kde setrvala přes 300 let. Jako strategické nejužší místo v Americe mezi Pacifikem a Atlantikem se stala Panama rychle místem čilého obchodního a tranzitního ruchu. Panamský průplav (španělsky Canal del Panamá, anglicky Panam a Canal) je námořní průplav ve Střední Americe. Vede skrz Panamskou šíji a spojuje Atlantský oceán a Tichý oceán (konkrétněji Karibské moře a Záliv Panama). Delegát se bude účastnit fakultativního výletu s MSC CRUISES. Upozorňujeme, že fakultativní výlet je nutné objednat při sepsání cestovní smlouvy - není možné dokoupit na lodi.

Foto: Monica Volpin (Pixabay)


10.den: Plavba na moři

11.den: Isla de Roatan, Honduras  08:00-17:00

Roatan patří mezi poslední objevené karibské ostrovy, a proto je náležitě oslovován jako Nejdéle střežené tajemství Karibiku. Malý, smaragdově zelený ostrůvek leží u severního pobřeží Hondurasu. Spolu s Utilou a Guanajou tvoří souostroví The Bay Islands of Honduras. Celý ostrov Roatan objímá zdravý pestrobarevný korálový útes plný ryb a živočichů. Mezoamerický bariérový útes je druhý na světě, a to je největším lákadlem pro potápěče a turisty z celého světa.

Foto: Michelle Raponi (Pixabay)


12.den: Cozumel, Mexiko 10:00-19:00

Cozumel v překladu znamená Ostrov vlaštovek. Na první pohled vás zaujme specifický ráz jeho přírodních krás. Rozhodně stojí za to spatřit Mezo americký korálový útes, jenž je turisty vyhledáván zejména pro své možnosti koupání a potápění. Zájemci o koupání se mohou vydat trajektem na pevninu na jednu z nejznámějších pláží Playa Del Carmen. Pro milovníky historie, doporučujeme navštívit Mayské ruiny. Můžete využít fakultativního výletu společnosti MSC nebo taxi služby. Je možnost využít taxi nebo místního autobusu a udělat si okružní jízdu po městě nebo i po celém ostrově, zabere to cca 3. hodiny. Jako suvenýr doporučujeme zakoupit pravou mexickou Tequilu. Doprava v přístavu: kotví se nedaleko od centra města a lze jít pěší chůzí.

Foto: MSC Cruises


13.den: Plavba na moři

14.den: Miami, USA  08:00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola. Dle časových dispozic zavítáme do nákupního střediska Dolphin Mall, kde můžete uskutečnit poslední nákupy anebo se občerstvit před odletem z USA. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem.

Foto: Andreas Nusko (Pixabay)


15.den: Přílet a odjezd do vašich domovů

Cena zájezdu zahrnuje

*leteckou linkovou dopravu ve třídě economy** s přestupem

*letištní taxy a palivové příplatky
*transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště
*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC 
*ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer, gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK, delegáta CK
*animační a zábavné programy na lodi 
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*český delegát po celou dobu zájezdu

U RIVIERA TOUR V CENĚ NAVÍC:

*autobusový výlet v Miami
*2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní
*návštěva Dolphin Mall (dle časových dispozic v den vylodění)Cena zájezdu nezahrnuje

*servisní poplatek MSC  4070 Kč/os, JUNIOR 2-11 let 2035 Kč (informace o povinné servisní taxe - klikněte zde)

*fakultativní výlety plavební společnosti

* transfery plavební společnosti v přístavech
*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby    
*vstupní vízum do USA za příplatek Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

Upozornění:

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo let bezplatně zrušit. 

*nutné plné očkování na Covid19

*cestující, kteří po 1.1.2021 navštívIli Kubu musí mít do USA vízum

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A. ,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva, Švýcarsko. Plavba není pobyt na hotelu a proto věnujte pozornost informacím, všeobecným obchodním podmínkám a podmínkám účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz  


Za příplatek nabízíme

*výlety s delegátem Ochos Rios, Cartagena, Roatan, Panama

*cestovní a zdravotní pojištění, nápojové balíčky a pakety 
* kajuty venkovní, balkonové

* transfer na letiště ve Vídni 1190 Kč

*vstupní vízum do USA za příplatek  1290 Kč

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Divina

Třetí loď třídy Fantasia. Inspirována herečkou Sofií Loren, přináší eleganci a kouzlo zlatého věku novým, ekologicky zaměřeným způsobem.         
Délka: 333Kapacita: 4345

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat vaším delegátkám Tereze a Pavlíně za způsob jakým se nám věnovali na plavbě v Karibiku a jelikož toto byla naše druhá plavba a v té první jsme spokojeni tolik neb...

Přečíst celé

Senior

Byla to první naše dovolená na lodi.Byli jsme příjemně překvapeni skvělou organizací ze strany CK RIVIERA TOUR již od prvního kontaktu.Velký dík patří naši delegátce Katce,která nám vše vyřídila a ...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Právě jsme se vrátili z Karibiku, dovolená byla úžasná, jako vždy s Vaší cestovní kanceláří i když něco nevycházelo přesně podle našich představ, myslím si že bychom měli být rádi že po covidu, kdy...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme