803 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ A PERLY ITÁLIE

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 803
Cena 39 990 Kč€1 665
Akční cena 25 990 Kč€1 082
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 16 990 Kč€707
Cena pro (od 12 do 17 let) 16 990 Kč€707
Objednat plavbu
Váš delegátSára Stránská
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek 990KČ:  Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí

2.den: Civitavecchia, Itálie   09:00-19:00

Po příjezdu do přístavu si prohlédneme toto úžasné starobylé město. Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

 

3.den: Livorno (Pisa), Itálie  07:00-19:00

jeden z nejkrásnějších přístavů Itálie. Ano, mluvíme o Livornu, bráně do světa nekonečných dobrodružství, historie a nezapomenutelných chutí. MSC Cruises vám přináší exkluzivní plavbu, která vás zavede přímo do srdce tohoto fascinujícího místa, s možností navštívit Pisu a její monumentální kouzlo. Livorno, město, které je často přehlíženo, skrývá v sobě nepřeberné poklady. Od ochutnávek místních delikates po pohled na historické památky, které si zachovaly svůj původní šarm. A co teprve když se vydáte do nedaleké Pisy? Její šikmá věž je jen špičkou ledovce. A proč si to všechno neužít v pohodlí a luxusu? MSC Cruises zaručuje nejen pohodlí na palubě, ale také nezapomenutelné zážitky, které obohatí vaši duši i paměť. Připravte se prozkoumat nejen Livorno a Pisu, ale také ukázky skvělého italského jídla a pití, které vás nabijí novou energií. Přidejte k tomu možnost relaxace a odpočinku ve stylu, který si zasloužíte.

  

4.den: Marseille, Francie 10:00-18:00

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.

  

5.den: Palma de Mallorca, Španělsko  12:00-21:00

Objevte kouzlo Palma de Mallorca, místo, kde se historie snoubí s moderní relaxací. Prozkoumejte malebné uličky, ochutnejte místní speciality a nechte své starosti za sebou s výhledem na azurové vody. MSC Cruises vám přináší exkluzivní zážitek, který spojuje pohodlí a luxus s objevováním nejkrásnějších koutů světa. Čeká na vás nepopsatelná krása, skvělé jídlo a vzrušující historie. Nechte se unášet vlnami do dobrodružství, které oživí vaši duši a obohatí váš život. Probuďte svůj toužebný duch objevitele a nechte se hýčkat komfortem, který si zasloužíte. S námi je svět na dosah, kde se vaše sny o dokonalé dovolené stávají skutečností.

  

6.den: Valencie, Španělsko 08:00-18:00

Valencie, město světla a barev, Vás očaruje na každém kroku. Od úchvatných historických památek jako je La Lonja de la Seda, přes zelené oázy v městském parku Turia, až po futuristickou architekturu Města umění a věd. Zamilujete si chutě tradiční paely, osvěžujícího horchata a lahodných tapas v místních bistrách a restauracích.

  

7.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžeme se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.

8.den: Cagliari (Sardinie), Itálie  08:00-17:00

Tento klenot Středozemního moře je místem, kde historie ožívá mezi úzkými uličkami, rozmanité místní kuchyně pohladí vaše chuťové buňky a přírodní krásy Vám vezmou dech. Nenechte si ujít šanci prozkoumat fascinující památky, jako jsou starobylé románské kostely, působivé pevnosti a tajemné archeologické lokality, které vyprávějí příběhy dávných civilizací. Naplánujte si den plný objevování, od sluncem zalitých pláží až po degustace místních vín a specialit v autentických restauracích.

  

9.den: Vylodění - Civitavecchia, Itálie 09:00-11:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do Tuscanie. 

9.den: Tuscania – Řím, Itálie 11:00-19:00

Představte si, že se probouzíte uprostřed toskánského ráje, obklopeni vinicemi, které se táhnou až k obzoru, a historickými městečky, jejichž uličky vyprávějí příběhy dávných dob. To je malé italské městečko Tuscania, do kterého vyrazíme hned po vylodění. V odpoledních hodinách nás pak čeká prohlídka Říma. Od historických památek jako Koloseum a Římské fórum, po nejlepší italské espreso a domácí gelato na slunných náměstích. Nenechte si ujít šanci prozkoumat Řím s RIVIERA TOUR – kde historie ožívá, jídlo chutná lépe a každý okamžik je kouzelný. Vaše dobrodružství začíná tady. V podvečer odjezd na hotel, ubytování, večeře.

  

10.den: Siena, Itálie  09:00-15:00

Ráno po snídani odjezd do Sieny. Ponořte se do bohaté historie a kultury, procházejte středověkými uličkami Sieny, ochutnávejte místní speciality a vychutnávejte si slunce v jednom z nejživějších italských měst. Od Piazzale del Campo, kde se koná slavný Palio, až po nádhernou katedrálu Duomo, Siena nabízí nekonečné možnosti pro objevování a relaxaci. A co víc? Opravdu se budete cítit jako v pohádce s prvotřídním servisem, gurmánskými zážitky. Odpoledne odjezd do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích.

 

11.den: Příjezd do ČR  

Cena zájezdu zahrnuje

* poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

* ubytovaní v kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

* přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

* každodenní úklid kajuty

* tématické večery dle programu plavby

* pojištění proti úpadku CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

* autobusovou přepravu do přístavu a zpět

servisní taxu 12€/os/den

* delegáta CK RIVIERA TOUR

* 1x ubytování v *** hotelu v Itálii s polopenzí

* výlety do Tuscanie, Říma a Sieny

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích

* nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

* nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)

* transfery plavební společnosti v přístavech

* fakultativní výlet do Pisy

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

* speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři

* kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea a MSC Yacht Club

* kajuty s oknem, balkonové, suite a MSC Yacht Club  

* nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou

* internetové balíčky v předprodeji se slevou

* svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí  990 Kč

* rezervace míst v autobusu za příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Lirica

První loď třídy Lirica. Přináší osobitý zážitek klasických plaveb na moři, spolu s elegancí, pohodlím a pohostinností středomořského způsobu života.       
Délka: 275 mKapacita: 2548 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Milá Riviero! Z celého srdce vám dějuji za úžasnou dovolenou. Přiznám se, že jsem se strašně těšila už několik týdnů dopředu - a realita předčila očekávání. Výborná organizace, skvělá a vždy usměva...

Přečíst celé

Senior

Dobrý den, chci jen poděkovat za krásnou a nezapomenutelnou dovolenou, je to opravdu něco jiného a úplně jiný zážitek než je klasická dovolená na pláži u moře. Poznala jsem mnoho nového a bylo to m...

Přečíst celé

Firma

PLAVBA 733 MSC PREZIOSA. Jsem rád, že jsem mohl být "účastníkem zájezdu". Kdo nezažil, neuvěří. Na tak velké lodi jsem byl poprvé a téměř bych se vsadil, že ne naposledy. Děkuji za excelentní organ...

Přečíst celé

Pár

Skvely servis Riviéra tour. Lod Poesia už má svá nejlepší léta za sebou, ale servis na palubě dohání :)

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme