810 PLAVBA DO LISABONU

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 810
Cena 49 990 Kč€2 082
Akční cena 35 990 Kč€1 499
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 15 990 Kč€666
Cena pro (od 12 do 17 let) 16 990 Kč€707
Objednat plavbu
Váš delegátDominik Číž
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek 990kč:  Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí

2.den: Naloděné - Janov, Itálie  09:00-19:00

Po příjezdu do přístavu si prohlédneme toto úžasné starobylé město slavné zejména za doby Janovské republiky, které je i spjato s místem narození Kryštofa Kolumba. Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

 

3.den: Marseille, Francie  09:00-17:00

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.

 

4.den: Plavba na moři

5.den: Malaga, Španělsko 08:00-19:00

Představte si ráno, kdy se probudíte a otevřete oči na palubě luxusní lodi. Ne, není to sen. MSC Cruises vám přináší nepřekonatelný zážitek plavby do srdce Středomoří, přímo do čarovné Malagy ve Španělsku. Zažijte historii, která žije na každém rohu, ochutnejte autentické španělské delikatesy a nechte se unést malebnými výhledy a šumem moře. Malaga není jen další přístav, je to brána do světa, kde se snoubí tradice s moderním životem. Od návštěvy slavného Picassova muzea, přes procházky po historickém centru, až po relax na zlatých plážích - vaše dovolená bude plná objevů a nezapomenutelných zážitků. Nenechte si ujít šanci prozkoumat tento klenot Středomoří s komfortem a stylem, které nabízí MSC Cruises. Rezervujte si svou plavbu nyní a připojte se k nám na dobrodružství, které změní váš pohled na svět. Připravte se na nezapomenutelnou plavbu, která vás zavede do srdce kultury, lahodné gastronomie a nádherných přírodních scenerií. MSC Cruises - vaše brána k nekonečným příběhům, objevům a relaxaci v nejžádanějších destinacích Středomoří. Vstupte na palubu a nechte se unášet na vlnách dobrodružství a pohody. Vaše cesta za objevy začíná zde.

 

6.den: Cádiz, Španělsko  07:00-17:00

Cádiz, město s více než třítisíciletou historií, Vás zve k prozkoumání svých úchvatných památek, od starověkých věží po nádherné pláže, které obklopují toto malebné pobřežní město. Pro milovníky historie a kultury je Cádiz skutečným pokladem, kde se na každém kroku setkáváte s dědictvím fenických, římských a maurských civilizací. Ale Cádiz není jen historie, je to i město, kde si můžete užít slunce, moře a relaxaci na jeho nádherných plážích. Představte si, že se váš den začíná vychutnáním lahodné španělské kávy s výhledem na azurové vody Atlantského oceánu, následované ochutnávkou nejlepších místních delikates, jako jsou čerstvé mořské plody, tapas a samozřejmě tradiční španělské víno.

 

7.den: Lisabon, Portugalsko  08:00-16:00

Je považován za jedno z nejkrásnějších měst na světě. Přes řeku Tejo se klene most Vasco de Gama. Tento most je nejdelší v Evropě. Most je dlouhý 17,5 km. Vzhledem k možnostem návštěvy Lisabonu doporučujeme výlet MSC Cruises do Fatimy. Portugalská Fátima je pro většinu Čechů zcela neznámým místem, přesto je už přes devadesát let považována za nejvýznamnější katolické poutní místo na světě. Od doby, kdy se tady třem dětem zjevila Panna Marie, přicházejí do Fátimy ročně milióny lidí prosit na kolenou o zázrak. Uděláme se krásný výlet po městě místními TUC-TUC (za příplatek)


8.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři. Můžete se koupat, opalovat, využít vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb.

9.den: Alicante, Španělsko  08:00-17:00

Vaše dobrodružství začíná v Alicante, kde se historie snoubí s moderní relaxací. Ponořte se do kouzla místních turistických zajímavostí, dejte si úžasné jídlo a pití, a nechte se hýčkat na každém kroku. Ať už hledáte odpočinek na slunných plážích, prozkoumávání starobylých zřícenin, nebo ochutnávání místních specialit, Alicante vás nenechá chladnými. Nechte se unést na vlnách luxusu a objevte kouzlo Španělska. Proč čekat? Vaše dobrodružství začíná tady!

 

10.den: Mahon (Menorka), Španělsko  09:00-16:00

Menorca, ostrov plný kontrastů, nabízí něco pro každého. Od úchvatných pláží s bílým pískem, přes historické památky až po nezapomenutelné kulinářské zážitky. Představte si, že ochutnáváte místní speciality v tradičních tavernách, procházíte se úzkými uličkami Mahonu plnými historie, nebo se jen tak necháte unášet na vlnách klidu a relaxace.

  

11.den: Olbia (Sardinie), Itálie 10:00-19:00

Křišťálově čisté vody a slunečné pobřeží Olbie. Nejde o sen – je to vaše příští dovolená! MSC Cruises vás zve na nezapomenutelnou plavbu s Riviera Tour, kde se snoubí luxus, historie a nekonečné možnosti relaxace. Olbia, perla italské Riviery čeká, aby vám odhalila své skryté poklady – od starobylých památek po gastronomické lahůdky, které pohladí vaše chuťové buňky.

  

12.den: Vylodění - Janov, Itálie  09:00

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích.

13.den: Příjezd do ČR 

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace.

Cena zájezdu zahrnuje

* poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

* ubytovaní v kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

* přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

* každodenní úklid kajuty

* tematické večery dle programu plavby

* pojištění proti úpadku CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

* autobusovou přepravu do přístavu a zpět

servisní taxu 12€/os/den

* delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích

* nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

* nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)

* transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

* speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři

* kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea a MSC Yacht Club

* kajuty s oknem, balkonové, suite a Yacht club  

* nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou

* internetové balíčky v předprodeji se slevou

* svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí  990 Kč

* rezervace míst v autobusu za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Musica

První loď třídy Musica. Prostorný svět ladných linií obohacený kreativitou, jemnými přírodními materiály, citem pro detail a úžasnou rodinnou atmosférou.     
Délka: 294 mKapacita: 3013 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Heslo Riviera Tour "uplne jina dovolena" vystihuje uplne vsetko!!! Boli sme na plavbe po prvy krat a urcite nie posledny... Pred plavbou sme si navodzovali atmosferu roznymi videami z plavieb, fotk...

Přečíst celé

Senior

Velice děkuji Vaší společnosti za krásnou dovolenou a veliký dík patří především delegátce paní Zuzaně Krajčové, za její profesionální a zároveň i lidský přístup. Byla vždy velmi ochotná, obětavá a...

Přečíst celé

Firma

PLAVBA 733 MSC PREZIOSA. Jsem rád, že jsem mohl být "účastníkem zájezdu". Kdo nezažil, neuvěří. Na tak velké lodi jsem byl poprvé a téměř bych se vsadil, že ne naposledy. Děkuji za excelentní organ...

Přečíst celé

Pár

Devátá dovolená na moři byla opět výborná. Delegátka společně s Pavlem Čížem si výborně poradili s početnou skupinou (2 autobusy). Loď byla krásná, nová, moderní, nám se ale více líbí na menších lo...

Přečíst celé

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme