Litujeme, ale tato stránka již není dostupná.

Přejít na domovskou stránku

POPLUJME ZA SVOBODOU

AKČNÍ NABÍDKA PLAVEB S VLASTNÍ DOPRAVOU

Plavební společnost MSC Cruises úspěšně provozuje i v této velmi nepříjemné covidové době, výletní plavby na lodích MSC CRUISES již od srpna 2020. Za tuto dobu přepravila a dopřála úžasný zážitek tisícovkám spokojených klientů. Ano,  zcela jistě přichází otázka, zda má smysl v rouškové době na plavby vůbec jezdit.

Je však nutné si uvědomit, že současná situace ohledně covidu se jen tak rychle nezmění a opatření roušek, rozestupů a podobně tu s námi budou ještě velmi, velmi dlouho. Ale přece nemůžeme neustále sedět doma a doslova se nechat sžírat chmurnými myšlenkami. Musíme začít opět žít.

 Pokud si přečtete opatření, která jsou praktikována, vypadá to na první pohled doslova šíleně. My se Vám budeme snažit pro lepší pochopení udělat velmi rychlý přehled omezení.

Proces dříve

Aktuální proces

Rozdíl

Odjezd na plavbu

Musíte mít antigenní test max 48 před naloděním ve 2 kopiích

Test antigen

Pojištění

Musíte mít covid pojištění

Stejné jako dříve, jen dnes musíte mít pojištěno riziko covid 19

Příjezd do přístavu

Nutné se dostavit na přesný čas

Vyhrazený čas nástupu

Nalodění

Bude proveden PCR test v přístavu, vše je perfektně organizováné, rychlé

Musíte absolvovat PCR test

Na lodi

Roušky na chodbách, v divadle

Nemusí být na barech a restauracích

Roušky

Restaurace

Vše se servíruje i v bufetu

Není problém, rychlé, příjemné

Servírovaná jídla

Výlety v destinacích

Jen s MSC

Hlavní rozdíl- výlety pouze s MSC CRUISES, které jsou bezpečné a za výhodnou cenu.

Test před vyloděním

Před vyloděním test na covid  

Den před vyloděním všichni musí na covid test, výsledek dostanete v tiskové podobě na kajutu. Je to doklad i pro vás-nemusíte jít po příjezdu ze zahraničí do karantény.

Divadla, bary

Fungují bez větších omezení

 

SPA

Funguje s omezením

 

Cabin servis

Funguje bez omezení

 


Vylodění a cesta do ČR od 15.2.2021:

před vyloděním se na lodi ještě účastníte antigenního testu a obdržíte i písemné potvrzení o provedeném antigenním testu, což je skvělé pro návrat do ČR. Přes Itálii a Rakousko potřebujete na přejezd dokument, který obdržíte v pokynech k odjezdu na plavbu. Antigenní  test předkládáte na státní hranici s ČR.

*Před příjezdem do ČR jste povinni se zaregistrovat na stránce https://plf.uzis.cz/

*Po příjezdu si musíte nechat udělat druhý PCR test v ČR, nejpozději do 5 dnů

*Do doby vyhotovení druhého PCR testu musíte být v samoizolaci

Ochranné opatření - omezení překročení státní hranice ČR

Ochranné opatření - omezení překročení státní hranice ČR- PDF SOUBOR

AKTUALIZOVANÝ SEZNAM ZEMÍ k 15.2.2021

 Itálie je oranžová a některé regiony i v barvě bílé. Nic méně MZ ČR má stále Itálii zařazenu jako červenou. Při příjezdu do ČR je k 15.2.2021 nutno zaregistrovat se v příjezdovém systému jít do 5 denní karantény a následně ještě po 5 dnech PRC Test. Proč je toto nařízení vlády vydáno nám opravdu není jasné zejména pro skutečnost, že ČR je jedna z nejrizikovějších zemí v Evropě do které přijíždíte z Itálie, kde je riziko nízké až velmi nízké.

Odběrová místa COVID-19

Můžete hledat dle polohy, okresu apod., a to včetně přehledu obsazenosti daných míst.

Přehled odběrových míst na antigenní testy: https://testovani.uzis.cz/Antigen

Přehled odběrových míst na PCR testy: https://testovani.uzis.cz/


JAK JE TO NA PLAVBÁCH


 

Máme za sebou několik takových plaveb a mohu říct, že velmi příjemných. Lodě nejsou plné k prasknutí, ale příjemně poloprázdné, číšníci na Vás mají spoustu času a jsou velmi rádi za každého klienta. A hlavně lidé se k sobě chovají velmi hezky.


PLAVBY S VLASTNÍ DOPRAVOU DO PŘÍSTAVU V JANOVĚ

Pokud nemáte jazykovou bariéru a rádi cestujete, nabízíme Vám možnost připravit si plavbu opravdu, dle svých vlastních nároků a požadavků.

DO PŘÍSTAVU VLASTNÍM AUTEM

Pokud rádi cestujete vlastním autem, máme pro Vás řešení. Vyrazíte na cestu do přístavu, během cesty si můžete užít spoustu krásných míst. My Vám rádi pomůžeme s ubytováním během cesty a zajistíme Vám parkování přímo v přístavu.( přípatek od 2290 Kč)  Vy se svým vozem přijedete přímo k odbavovacímu terminálu a vozidlo zaparkujete na přilehlém parkovišti anebo se o parkování Vašeho automobilu postará parkovací služba (Janov). Parkovné se většinou hradí v rámci cestovní smlouvy. Zabezpečení parkování je nutné předem hlásit u sepsání cestovní smlouvy, protože Vaše parkování je nutné předem objednat.

Je to opravdu velmi pohodlné, svým vlastním vozidlem přímo do přístavu až na molo. A pokud máte zájem, pomůžeme vám s rezervací hotelu během cesty do přístavu v Janově.


Rakouskem projedete bez problému, tranzit nemá zatím omezení a dostanete od nás připravené dokumenty pro tranzit Rakouskem. Do Itálie potřebujete antigenní test, proto je nutné mít 2 kopie testu a ty je nutné zajistit již v ČR - maximálně 48 hodin před naloděním.

Aktuální nabídka plaveb s vlastní dopravou do přístavuV případě zájmu nás kontaktujte:

Každý pracovní den PO-PÁ: 9:00-17:00

Telefon : 577 330 200

Telefon : 577 330 031

Telefon : 571 424 588

Email:  [email protected]MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
MSC GRANDIOSA SE VRACÍ NA MOŘE

24. LEDNA


• Poslední nařízení italské vlády potvrzuje, že plavby společnosti MSC se mohou vrátit do provozu pod ochranou protokolu o zdraví a bezpečnosti
• Vlajková loď společnosti obnoví plánované týdenní plavby v západním Středomoří po vynucené pauze provozu během vánočních prázdnin


Ženeva, Švýcarsko 18. ledna 2021:
Společnost MSC Cruises dnes oznámila, že MSC Grandiosa se vrátí na moře 24. ledna. Po posledním ministerském nařízení italskou vládou a souvisejících aktualizovaných zdravotních opatření bude vlajková loď společnosti pokračovat v jejich plánovaných týdenních plavbách, které každou neděli odjíždějí z italského Janova a plují do ostatních italských přístavů – Civitavecchia, Neapol, Palermo a Valleta na Maltě. Nalodění bude k dispozici z každého zmíněného přístavu v Itálii.
Poslední ministerský výnos povolil obnovení plavebních operací pod ochranou jedinečného protokolu o bezpečnosti a ochraně zdraví, který byl vypracován a schválen italskými zdravotními, dopravními a bezpečnostními úřady loni v létě. Od této doby společnost MSC Cruises bezpečně přijala více než 30 000hostů na palubě dvou lodí u Itálie.
Během vánočních svátků a koncoročních slavností až do vydání posledního ministerského dekretu byly plavby v Itálii dočasně pozastaveny z důvodů omezující pohyb v zemi stanovený místními úřady.


PROTOKOL O BEZPEČNOSTI A OCHRANĚ ZDRAVÍ U SPOLEČNOSTI MSC CRUISES
MSC Cruises v srpnu 2020 se stala první hlavní výletní linkou, která obnovila plavbu po celosvětovém odstavení tohoto odvětví v březnu způsobeném pandemií na pevnině. MSC Grandiosa, vlajková loď společnosti, vyplula v neděli 16. srpna z italského Janova s hosty na palubě na první ze svých 7nočních cest západním Středomoří.
Toho bylo dosaženo po schválení příslušnými orgány v Itálii, na Maltě a v Řecku s předním průlomovým protokolem o bezpečnosti a ochraně zdraví, který má chránit blaho šech hostů, členů posádky a komunit, které mají být navštíveny. Tento špičkový protokol, který byl od počátku navržen tak, aby se přizpůsobil kolísající zdravotní situaci na pevnině, byl nedávno posílen v souladu se současným vývojem pandemie v kontinentální Evropě.


Mezi další opatření patří:

• Dodatečné testování antigenu na palubě na COVID-19 všech hostů v polovině jejich plavby, které jsou navíc k již existujícímu univerzálnímu testování před nástupem na palubu pro všechny hosty
• Frekvence testování všech členů posádky během jejich pobytu na palubě se zvýšila z dvakrát za měsíc na týdenní, což je navíc k testování před nástupem na palubu u všech členů posádky
• Zvýšená frekvence sanitace na palubě, zejména ve veřejných prostorách a ve vysokých dotykových bodech
• Zpřísnění definice blízkého kontaktu pro účely sledování, zkrácení doby, po kterou jsou jednotlivci v kontaktu z 15 minut na 10 minut

Protokol MSC Cruises je založen na devíti klíčových prvcích, z nichž mnohé byly přijaty jinými společnostmi provozující plavby, průmyslovým sdružením Cruise Lines a mezinárodními leteckými společnostmi a letišti.
1. Testování všech hostů nejméně dvakrát během plavby
2. Testování celé posádky nejméně třikrát před naloděním a každý týden na palubě
3. Pouze ochráněné exkurze na pobřeží organizované „sociální bubliny“
4. Větrání čerstvým vzduchem HVAC
5. Nouzová reakce, která nezatěžuje místní zdravotnické infrastruktury
6. Izolační prostor na palubě a sledování a trasování včetně blízkých kontaktů
7. Masky/roušky
8. Fyzické distancování – podporováno sníženou kapacitou lodi
9. A monitorování prevalence COVID-19 

CESTOVNÍ KANCELÁŘE SDÍLÍ SVÉ ZKUŠENOSTI Z PALUBY MSC GRANDIOSA V NOVÉM VIDEU


• Cestovní kanceláře poskytují zpětnou vazbu z paluby MSC Grandiosa ohledně opatření v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti života na palubě
• Bezpečné tzv. „Plavby v bublině“ dopomáhají hostům, aby si bez komplikací mohli užít nezapomenutelnou dovolenou na lodi


Ženeva, Švýcarsko, 21. ledna 2021:
MSC Grandiosa přivítala hosty zpět na palubu v polovině srpna, od té doby přepravila společnost MSC Cruises více než 30 000klientů, včetně mnoha členů z cestovních kanceláří z celé Evropy. Proto se společnost MSC Cruises rozhodla vydat videonahrávku, v které právě členové cestovních kanceláří sdílejí své zkušenosti. 

  VIDEO Z MSC GRANDIOSA

Zpětná vazba byla velmi dobrá, členové cestovních kanceláří popsali své zkušenosti jako působivé, a cítili se velmi bezpečně, a to hlavně díky protokolu, který zabezpečuje přátelská a profesionální posádka. Nejdůležitější ale je, že zážitek z plavby zůstal zachován. Hosté i členové CK si mohli užívat života na palubě, ať už jde o sledování divadelních představení, stravování v restauracích, relaxaci v lázních nebo o procházky na palubě, v obchodech a buticích. Jeden z členů CK důrazně prohlásil: „Doporučuji plavbu všem. Plavba, plavba, plavba na palubě společnosti MSC!“
Společnost MSC Cruises nabízí hostům bezpečnou dovolenou bez stresu, díky tzv. „Plavbě v bublině,“ a také díky implementaci špičkového protokolu o zdraví a bezpečnosti.
Opatření v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti pokrývají všechny aspekty zážitku hosta, včetně testování na COVID-19 před naloděním, objevováním destinací díky exkurzím na pobřeží, dodržováním hygieny na lodi osvědčenými postupy v oblasti osobní hygieny, sociálním distancováním, nošením roušek na veřejných prostranstvích, větráním lodi 100% čerstvým vzduchem, atd… A to vše je podpořeno proškolenou posádkou ve všech oblastech bezpečnosti.
Všechna tato a další opatření umožňují společnosti MSC  Cruises vytvořit bezpečnou bublinu pro hosty, přičemž prioritou číslo jedna je zdraví hostů a komunit, které jsou během plavby navštíveny. To dává hostům MSC Cruises důvěru, aby si mohli odpočinout a užít si nezapomenutelnou dovolenou.
Kvůli dočasnému pozastavení provozu během vánočních svátků, související s opatřeními v Itálii, zahájí první plavbu MSC Grandioa 24. ledna 2021 z Janova. Bude se jednat o 7noční plavby ve Středomoří.


ZDRAVOTNÍ A BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:
Celková zpětná vazba je výborná. Členové CK se na palubě cítili neuvěřitelně bezpečně a byli ohromeni vysokou úrovní opatření v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti a bezchybným provedením. „Konečně můžeme začít bezpečně cestovat!“ zněla zpětná vazba od jednoho ze členů plavby. Při popisu palubních zdravotních opatření řekl člen CK: „ Jsem opravdu ohromen“, s ohledem na mnoho zdravotních opatření, jako jsou stanice na dezinfekce rukou, pravidelné mytí rukou, měření teploty a používání roušek u hostů i posádky.
Tato opatření jsou doplňkem řady rozsáhlých opatření, která začínají od okamžiku, kdy se provede univerzální testování všech hostů před naloděním, přes ventilaci systému HVAC, až po sociální distancování.


EXKURZE:
Žádná plavby by nebyla úplná bez exkurze na pobřeží, abyste mohli objevovat krásu navštívených destinací. Další úrovní ochrany jsou všechny návštěvy na pevnině organizovány prostřednictvím exkurzí chráněné společností MSC Cruises, aby se udržela tzv. „Plavba v bublině“, a tím se zajistili stejně vysoké standarty zdraví a bezpečnosti jak na lodi, tak i na pevnině. V praxi to znamená, že během exkurze na pobřeží MSC Cruises jsou transfery řádně dezinfikovány a že existuje dostatečný prostor pro sociální vzdálenost. Průvodci a řidiči podstoupí zdravotní prohlídku před nástupem na exkurzi a budou mít vhodné ochranné pomůcky. Stejně tak budou prověřeny všechny navštívené atrakce a místa, které hosté navštíví.  Bude dohlédnuto na to, aby zde bylo zajištěno bezpečné a hygienické prostředí.


ZKUŠENOSTI NA PLAVBĚ:
Dovolená MSC Cruises byla vždy charakterizována bohatými zážitky, které byly doplněny službami nejvyšší kvality. „Jsem velmi rád, že jsem zpět na palubě výletní lodi. I když existuje mnoho bezpečnostních opatření, dostanete trochu normality zpět,“ komentoval situaci jeden z hostů.
Atmosféra na palubě poskytuje únik od stresu z pandemie na zemi, přičemž členové CK doporučují plavbu  MSC Cruises, a jeden z nich popsal plavbu jako „Bublinu štěstí“.
MSC Cruises byla první hlavní výletní linkou, která se vrátila do provozu po Evropě, podporována implementací přísného komplexního protokolu o bezpečnosti a ochraně zdraví, který byl vyvinut ve spolupráci s externími lékařskými odborníky, a byl formálně schválen příslušnými vnitrostátními a regionálními orgány v Itálii, Maltě a Řecku. V reakci na vyvíjející se pandemii na pevnině společnost tento protokol ještě posílila. Mezi nová opatření patří:
• Další palubní testování pro všechny hosty v polovině jejich plavby (nad rámec existujícího univerzálního testování před nástupem pro všechny hosty)
• Testování všech členů posádky během jejich pobytu na palubě je zvýšeno z dvakrát za měsíc, na týdenní
• Zvýšená frekvence hygieny na palubě, zejména ve veřejných prostorách a ve vysokých dotykových bodech
• Zpřísnění definice blízkého kontaktu pro účely sledování, zkrácení doby, po kterou jsou jednotlivci v kontaktu z 15 minut na 10 minut
MSC Grandiosa bude i nadále nabízet itinerář na 7 nocí v západním Středomoří až do konce března 2021, navštíví mnoho z nejznámějších italských destinací a zastaví  se v mnoha italských přístavech jako je Janov, Civitavecchia, Palermo, a ve Valettě na Maltě. Zatímco MSC Magnifica nabízí plavby na 10 nocí plavící se východním Středomořím od 14. února 2021 do italských přístavů Janov, Livorno, Florencie, Messiny, do řeckého přístavu Pireus a Katakolon. Součástí je také Civitavecchia, odkud se cestuje do Říma.
Více informací najdete na : www.mscpressarea.com


Protokol MSC Cruises je založen na devíti klíčových prvcích, z nichž mnohé byly přijaty jinými společnostmi provozující plavby, průmyslovým sdružením Cruise Lines a mezinárodními leteckými společnostmi a letišti.
1. Testování všech hostů nejméně dvakrát během plavby
2. Testování celé posádky nejméně třikrát před naloděním a každý týden na palubě
3. Pouze ochráněné exkurze na pobřeží organizované „sociální bubliny“
4. Větrání čerstvým vzduchem HVAC
5. Nouzová reakce, která nezatěžuje místní zdravotnické infrastruktury
6. Izolační prostor na palubě a sledování a trasování včetně blízkých kontaktů
7. Masky/roušky
8. Fyzické distancování – podporováno sníženou kapacitou lodi
9. A monitorování prevalence COVID-19


Protokol MSC Cruises s nově aktivovanými opatřeními nadále řídi mezioborová pracovní skupina složená z interních odborníků v oblasti lékařských služeb, veřejného zdraví a hygieny, hotelových služeb, vytápění a ventilace, klimatizace, lodního inženýrství, informační technologie a logistiky.
Společnost MSC Cruises původně angažovala světoznámou odbornou poradenskou společnost Aspen Medical, aby pomohla s počátečním vývojem protokolů a postupů. Dále společnost úzce spolupracuje s odbornou skupinou Blue Ribbon COVID-19.
Skupina se skládá z odborníků:
• Profesor Christakis Hadjichristodoulou (profesor hygieny a epidemiologie na lékařské fakultě a její viceprezident: School of Health Sciences, University od Thessaly, Řecko)
• Profesor Stephan J. Harbarth (nemocniční epidemiolog, specialista na infekční nemoci a vedoucí programu antimikrobiálního dozoru na univerzitách v Ženevě a na lékařské fakultě)
• Doktor Ian Norton (specializovaný pohotovostní lékař s postgraduální kvalifikací v oboru chirurgie, mezinárodního zdraví a tropické medicíny, v současné době generální ředitel společnost Respond Global, bývalý vedoucí programu Iniciativy lékařských týmu Světové zdravotnické organizace od roku 2014 do ledna 2020)

ZÁPISKY Z CEST - MSC GRANDIOSA UNOR 2021MSC GRANDIOSA V PŘÍSTAVU V JANOVĚ


Než vyrazíme na plavbu

V první řadě je důležité pojištění. To je základ. 48 hodin před naloděním, tedy pro nás v pátek odpoledne jsme si udělali antigenní testy, u nás jsou zdarma a je nutné se předem objednat. Pak už přímo domů, do žádného obchodu, za známýma. Ted je opravdu nutné dodržovat karanténu. Nerad bych přijel do Itálie a byl pozitivní. Testy je nutno si okopírovat a pozor- musí být v angličtině.

 

 

 

Buongiorno Italia

Zdravíme vás přátelé. Nechceme vás prudit, ale je to tu luxusní. Otevřené bary, restaurace a loď se krásně plní cestujícími. Plno dětí a všichni moc příjemní. Je to pohlazeni na duši. Žádné zprávy v TV, žádné deprese. Čeká nás plavba na MSC GRANDIOSA a následně velmi důležité jednáni na MSC. Bude to pracovně náročných 14 dnů, kde budeme pracovat pro vaši další dovolenou.

Taky vám budeme posílat aktuální informace, at je máte z první ruky.

Už toho opravdu bylo dost. Krásnou neděli.

JANOV PŘÍSTAV A MSC MAGNIFICA ČEKÁ NA KLIENTY

 

 

Cesta do přístavu

Cesta do přístavu úplně pohodová. Přes Slovensko - nikde nikdo, v Rakousku hraniční kontrola, pas, test. Cesta přes Rakousko pohodová, sem tam mlhy, v Itálii nám ráno pršelo, ale už se to vybralo. V přístavu v 10.30 a na lodi 11.30 už i po testech. Paráda. Tak pomalu vyplouváme a pro vás par fotek večerního Janova. Vyplutí z přístavu je pro mě vždy emotivní záležitostí a to už těch plaveb mám na svém kontě přes 400. Jinak taky Italii bez kafe si opravdu nedokážu představit. Ráno kafe, lahodná italská brioška…Italské pečivo nemá konkurenci. Ať už je z bílé, nebo z celozrnné mouky, s ořechy, sušenými rajčaty, sýrem anebo olivami, vždy je naprosto skvělé.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH - kafičko v Itálii

 

 

První den tedy nalodění, rychlý test a za cca 45 minut měli výsledek a ten byl negativní- tedy můžeme na loď. Pokud by jste byli pozitivní, tak se udělá ještě jeden kontrolní test a pokud i ten vyjde pozitivní, máte smůlu, na loď vás nepustí a tak všechny , kdo s vámi cestovali společně v autě a nebo jste na společné kajutě. Zkrátka jinak to nejde a proto je velmi důležité cestovní pojištění. My však jsme už na lodi tak paráda.

 

Lidi já byl v divadle-MSC GRANDIOSA

Bylo to úplně stejné, jako když jsem dostal ještě malý pod stromeček stavebnici Merkur. Takovou radost jsem z toho měl. Jak moc mi to chybí, ty úsměvy, legrace ale i famozně zahrané postavy, kdy to těm hercům opravdu věříte. Jinak do divadla musíte v roušce. V prních řadách se nesmí sedět a musí se dodržovat rozestupy. Ale nijak mě to neomezuje, právě naopak, nikdo se nikam necpe, nikdo neodchází z divadla dříve a taky nikdo nechodí do divadla pozdě. Za mě paráda.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH - divadlo na MSC GRANDIOSA

 

Nové výlety na plavbách MSC.

Naše plavba je pracovní a tak dnes připravujeme nový výlet během našich plaveb. Jsme v Tuskánii a toto kouzelné městečko Tarquinia bych přejmenoval malé S. Gimiagno. Ve zdejšich věžích dodnes žiji lidé a atmosféra je víc než úžasná. A to vše na plavbě MSC GRANDOISA. Jinak zatím je nutno využívat bezpečné výlety MSC, ale počítáme s tím, že se to brzy rozvolní. Pokud máme plavby s dopravou a delegátem, tak máme připraveny speciální bezpečné výlety s MSC a to včetně překladu do ČESKÉHO JAZYKA.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH - na výletech v destinacích

 

Neapol-Sorento

Kdo s námi vice kráte plul na plavbách, tak v Neapoli s námi prošlápl vše od Galerie snad až k Vesuvu. A proto možnosti našich výletů rozšíříme o Sorento. Snad na každé lodi najdete námořníka, který zde studoval námořnickou školu. A pomerančů a citronů je tu jako trnek na VALAŠSKU.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH -na výletech v destinacích SORENTO

 

 

Radost z krásného dne - MALTA

Člověk si musí dělat radosti sám. Ráno mě málem střelilo, když jsem si přečetl, co zas vláda vymýšlí a tak jsem se raději vrhnul do krásného dne na Maltě. Venku krásných 18 stupňů, holky chodí v kraťasech, obchody otevřeny, děti ve školách a my na výletě.Tím vás nechci naštvat, jen podotknout, že asi něco u nás není v pořádku.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH -na výletech v destinacích MALTA

 

 

Plavba na moři má své kouzlo.

Kromě odpočinku můžete využit nabídky služeb lodi. Pro gurmány je to paráda. Život si musíme zpříjemnit. To je MSC. To je život na lodi.


S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH

 

 

Divadla na lodi a animátoři

Nejen dobré jídlo, ale i skvělá divadelní představeni. Tady to bez problémů jde. První řada prázdná a pak rozestupy mezi sedadly. Odchází se po řadách a musíte mít roušku. Ale jde to. Pravidla jsou nastavena. Dodržuji se. Tak proč to nejde u nás?

Bavím se každý večer a pokud chcete být s námi na MSC GRANDIOSA, mrkněte večer od 20.15 na můj instagram.  Budeme vysílat živě

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH

 

Od rána mě nějak přitahuje. ETNA.

Ano plujeme kolem Messiny do Palerma a Etna je nádherně bílá. Je to obrovský paradox, když tady dole máme už téměř jaro.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH - ETNA

 

MSC YACHT CLUB

Na novějších lodích MSC je vyčleněna speciální část lodi pro klienty, kteří preferují prvotřídní servis, chtějí mít své soukromí, vice místa....

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH

YACHT CLUB jim přesně tyto služby poskytuje. Pochopitelně je to cenově náročnější, ale také zážitek. Přijměte prosim procházku alespoň ve fotografiích z MSC GRANDIOSA

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH - YACHT CLUB

 

 

PLUJEME NA MOŘI- TESTY

Dnes máme plavbu na moři, ráno trošku větrno, ale to k moři patří. Odpoledne už vyšlo sluníčko a tak je třeba doslova nasávat svěží mořský vánek. Máme za sebou i testy, rychlé a perfektně organizované. Obdrželi jsme výsledek testu písemně a tak máme pro cestu domů připraven antigenní test a nemusíme tedy do karantény…

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH

 

 

CO SE JEŠTĚ KONTROLUJE NA LODI

 

Během plavby vám budou každý den 2x měřit teplotu. Není to nic šíleného, spíš legrace, kolik asi máme. Opět perfektně organizováno, nikde se nečeká a teplota se měří když jdete na snídaní před bufetem a když jdete na večeři před restaurací.

S RIVIERA TOUR NA PLAVBÁCH

 

NĚJAKÉ DALŠÍ OMEZENÍ

 

Roušky se nosí na chodbách, v divadle, při nalodění a vylodění, při výletech a v obchodech. V barech a restauracích se roušky nepoužívají. Nic méně, tak kde se mají nosit, doporučujeme nasadit. Ale opět celkem v pohodě a bez problémů zvládáme.VYLODĚNÍ

před vyloděním jsme se na lodi ještě účastnili antigenního testu a obdrželi jsme i písemné potvrzení o provedeném antigenním testu, což je skvělé pro návrat do ČR.

Přes Itálii a Rakousko potřebujete na přejezd dokument, který obdržíte v pokynech k odjezdu na plavbu. A pak u domů.K naší lítosti se  opět během plavby změnila nařízení vlády ČR, která jsou absolutně nesmyslná.

Itálie je oranžová a některé regiony i v barvě bílé. Nic méně MZ ČR má stále Itálii zařazenu jako červenou. Při příjezdu do ČR je k 15.2.2021 nutno zaregistrovat se v příjezdovém systému jít do 5 denní karantény a následně ještě po 5 dnech PRC Test. 

Ochranné opatření - omezení překročení státní hranice ČR

Ochranné opatření - omezení překročení státní hranice ČR- PDF SOUBOR

AKTUALIZOVANÝ SEZNAM ZEMÍ  

 
Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce