Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

116 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM NA MSC SEASHORE

Krásný den přátelé,

tak tato plavba se ponese v našich myšlenkách v režimu luxusních punčáků a to pochopí jen ten, kdo s námi plavbu absolvoval. Sice počasí trošku strašilo, ale nakonec si myslím, že super a všechny destinace jsme zvládli skvěle. Nezbývá než popřát krásné a pohodové léto a moc se na Vás opět na některé z palub lodí  MSC Cruuses těším. Pavel ČÍŽ 

115 Z BENÁTEK PŘES KOTOR NA ZAKYNTHOS NA MSC LIRICA

Po dvou měsících jsme se s další skupinou vrátili zpět na palubu lodi MSC Lirica. Tentokrát jsme ale namísto Maroka navštívili Řecko, Chorvatsko a Černou Horu. Se skvělou skupinou jsme plavbu začali ranní návštěvou Benátek, po které jsme se nalodili a užili si den odpočinku během dne na moři. Poté jsme se spolu podívali do destinací jako chorvatský Dubrovník, Kotor v Černé Hoře, řecké přístavy Korfu a Zakynthos a poslední zastávkou před návratem do Benátek bylo italské Bari, odkud jsme se s částí skupiny zajeli podívat do malebného Alberobella.

Doufáme, že jste si dovolenou užili a budeme se těšit na další setkání na palubě lodí MSC Cruises.

Delegátka Katka a tým Riviera Tour

114 PLAVBA DO IRSKA PŘES SKOTSKO

2367 námorných míľ, 6 prístavov a nespočet úžasných zážitkov, pri ktorých sme si užívali krásne slnečné počasie a vynikajúcu atmosféru. Nechýbala v malom mestečku Cobh, ktoré nás príjemne prekvapilo. Ani pri Katedrále svätého Patrika v Dubline, kde sme navštívili aj pivovar, v ktorom sa varí čierne zlato írska – Guinness. Dych nám vyrazil stredoveký Edinburgh i príroda Severného Írska, kde sme sa prešli sviežim lesným parkom Glenariff. Na Orknejách sme zase narazili na tisíce rokov staré pamiatky a v Škótskej vysočine na zrúcaný hrad Urquarth. Týči sa nad lochnesským jazerom, kde sa vraj ukrýva príšera. Nám sa neukázala, asi spala na dne jazera. Oddychovala, podobne ako my posledný deň na mori, počas ktorého sme si užívali vymoženosti lode MSC Preziosa.

113 PLAVBA NA MSC WORDL EUROPA - ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ

Byla to paráda, přátelé,

především k vůli vám. Super skupina vynikajících lidí, kteří si dokáží užít úplně jinou dovolenou a váží si krásných míst tohoto světa. Poznali jsme nejen nová místa a destinace, ale měli jsme možnost vyzkoušet i novou loď MSC Cruises a byla to paráda. Proto se moc a moc těším na další setkání s Vámi at už na palubě lodi MSC nebo třeba u nás v restauraci NA FORMANCE

 

112 PLAVBA NA SANTORINI A MYKONOS

Dne 14.4. jsme se se úžasnou skupinkou vydali na plavbu východním Středomořím na lodi MSC Armonia. Navštívili jsme Kotor, dále nejznámější řecké ostrovy Mykonos a Santorini, které byly opravdu dechberoucí. Nemohli jsme vynechat italská města jako Anconu a všemi známé Benátky. Během celé plavby jsme strávili dva dny na moři, kde jsme si odpočinuli, využívali služby MSC a čerpali energii ze sluníčka na další destinace. Po celou dobu plavby nás provázelo krásné počasí, kterého jsme si všichni užívali.

Snad Vám fotečky připomenou jen ty nejkrásnější zážitky z naší společné plavby.

Vaše delegátky Terka a Verča.

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme