Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

376 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ PŘES VERONU NA MSC FANTASIA

Tentokrát jsme se s malou skupinou vydali do Středomoří v nezvyklou dobu - uprostřed ledna. I přesto nás celou dobu pronásledovalo krásné počasí a klienti si plavbu opravdu užili - ať na palubě lodi MSC Fantasia, tak i v navštívených destinacích. Společně jsme se podívali do měst Portovenere, do Pompejí, města Palma na Mallorce nebo také do Barcelony a Marseille. Nechyběly ani návštěvy Janova nebo krásné Verony. 

Děkujeme Vám za účast na této plavbě a budeme se na Vás těšit zase příště. :)

Tým Riviera Tour

3503 PLAVBA DO ARABSKÝCH EMIRÁTŮ

Začátkem roku 2022 jsme se přemístili ze zimy do tepla. Naší cílovou destinací nyní byly SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY, které jsme propluli na nové lodi MSC Virtuosa. Leteckou přepravou jsme  se přemístili do Dubaje, kde měli klienti možnost před nástupem na loď pozorovat východ slunce v poušti. Odvážlivci se mohli projet i na velbloudovi. Tohle byl pouze začátek, a krásných zážitků během plavby přibývalo. Mezi ty nejkrásnější podle nás patří návštěva mešity v Abu Dhabi, poté koupání v moři na ostrově Sir Bani, návštěva nejvyšší budovy světa, odkud byla krásně vidět celá Dubaj a další a další.

Doufáme, že naši klienti budou na tuto plavbu dlouho v dobrém vzpomínat.

Věříme, že se s vámi potkáme na dalších plavbách na lodích MSC.

841 PLAVBA NA OSTROVY VĚČNÉHO JARA s RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme se se skvělou skupinou klientů vydali na MSC Splendida. Společně jsme navštívili krásné destinace - španělskou Barcelonu, Kanárské ostrovy Lanzarote a Tenerife, rozkvetlou Madeiru a k tomu také Malagu a Civitavecchii. Navíc jsme si také mohli užít relaxu na lodi během 4 dnů na moři.
Doufáme, že jste si tuto plavbu užili a že se s Vámi opět setkáme na některé z lodi MSC Cruises.

Tým Riviera Tour

840 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ NA MSC GRANDIOSA

Někdy se stane, že se na jednom místě potkají lidé s dobrým srdcem. Tato skupina na #MSCGrandiosa na plavbě s #RivieraTour byla opravdu tak výjimečná, že všechny tyto lidi řadím do své rodiny skutečných přátel.

Přitom na začátku plavby šlo skutečně o život.
Zažili jsme spolu mračna i déšť, zažili jsme spolu dny plné slunce a pohody. Ale vždy, vždy tak byl úsměv, laskavé srdce, pohoda, radost ze života a velké přátelství.
 Ale díky italským záchranářům vše dobře dopadlo a paní Romaně přejeme brzké uzdravení. A vám, přátelé na této fotografii, děkuji, že jsem mohl ve Vaší společnosti prožít nádherný týden.
S obrovskou úctou,
Pavel a Hanka Čížovi

839 PODZIMNÍ PLAVBA DO LISABONU

Jelikož je nová loď MSC Virtuosa tak nádherná, rozhodli jsme se na ni během měsíce října vydat už po druhé. Její plavební itinerář míří do města Lisabon. Ale ještě předtím, než jsme Lisabon navštívili, měli jsme možnost poznat španělská města, a to Malagu, Cadiz a Alicante. Když jsme dorazili do Lisabonu, počasí nám z rána moc nepřálo, naštěstí se poté vše změnilo a v Lisabonu nás přivítala kouzelná duha. Celou plavbu jsme zakončili návštěvou francouzského města Marseille. U cestovní kanceláře Riviera Tour máte vždy něco navíc, proto jsme si nemohli nechat ujít návštěvu poutního italského města - Padovy. Doufáme, že se vám plavba líbila a znovu se s vámi potkáme. 

Děkujeme za vaši důvěru.

Tým Riviera Tour

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme