Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

391 PLAVBA NA SANTORINI NA MSC MUSICA

Ahoj Kamarádi,

můžu říci, že jsem se dlouho tak nenasmál, jako na této plavbě. Bylo to neskutečné a úžasné. těšil jsem se na každou chvilku s vámi, na to jak mě budete neskutečně příjemně doslova tahat za každé slovo, které řeknu a promění se v burácivý smích. A o tom to je. Užít si dovolenou, odpočinout si, relaxovat a jak psal Petr " být rozbitej jako cikánská hračka, ale neskutečně šťastnej" A to je asi to největší ocenění pro naši práci v cestovní kanceláři. Ano přesně tak, když se vracíte z dovolené šťastni. Díky za vše přátelé a zas někdy AHOOOJ na palubě lodi MSC. Váš delegát Pavel.


412 S GYMPLEM DO ITÁLIE

Zatímco si jedna naše skupina užívala plavbu na lodi MSC Musica ze severní Itálie do Řecka, my jsme tentokrát vyrazili na trochu jiný zájezd. Se studenty Gymnázia Valašské Klobouky jsme během týdne navštívili ta nejkrásnější a nejdůležitější italská města: Padovu, Florencii, Luccu, Pisu, San Gimignano, Řím, Assisi a Veronu.

Cílem našeho putování bylo studentům přiblížit historii a kulturu země, která velkou měrou ovlivnila nejen dějiny Evropy, ale i celého světa. Na to, jak se nám to povedlo, se můžete podívat v galerii níže.

390 PLAVBA KOLEM EVROPY

Jak už název napovídá, na této plavbě jsme obepluli celou Evropu. Tentokrát jsme vypluli z německého Hamburgu až do italského Janova. Během cesty jsme navštívili spoustu krásných destinací, mezi které patří Southampton, Lisabon, Cadiz a další. Mezi výjimečné destinace patřila návštěva poutního místa Santiago de Compostela ve Španělsku, a také francouzského Mont Saint Michel. Aby zážitků bylo co nejvíce, po cestě domů jsme zastavili ještě v italské Padově. Na plavbě se sešla super skupinka lidí, ze kterých se stali přátelé. Doufáme, že si z této neobvyklé plavby odnášíte co nejvíce zážitků.

Jsme rádi, že jste se s námi vydali na tuto kouzelnou plavbu.

Děkujeme a těšíme se na další setkání. 


388 PLAVBA ZA SEVERNÍ POLÁRNÍ KRUH A NA ŠPICBERKY

Na krásné lodi MSC Magnifica jsme začátkem srpna vyrazili na speciální plavbu za severní polární kruh. Našim hlavním cílem bylo město Longyearbyen na Špicberkách, cestou jsme stihli navštívit další místa - nádherný Eidfjord s vodopády a Tromso, město přezdívané "Paříž severu". Cestou zpět jsme se zastavili v Honningsvagu, který je vstupní branou k Nordkappu, nejsevernějšímu místu Evropy a v malebném městě Bodo přímo na polárním kruhu. Závěr cesty nám okořenila účast na Dnech námořních plaveb v Hamburku s úžasnou show dronů nad městem.

387 PRÁZDNINY VE VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍ

MSC Fantasia, další krásná loď z flotily MSC, která nás dovezla do nezapomenutelných destinací. Tentokrát naše plavba započala v italském Trieste a hned první destinací bylo město Ancona. Následující den jsme pokračovali do Kotoru, historického města v Černé Hoře. Kotor je nejjižnější fjord, a jeho proplutí opravdu stojí za to. Italské Bari, Dubrovník v Chorvatsku, nebo Korfu v Řecku, byly další destinace, které jsme během plavby nemohli vynechat. Po celou dobu nás doprovázelo opravdu teplé počasí, ale my už jsme si s tím poradili - buď to jsme navštívili místní pláž, nebo jsme se osvěžili nějakým dobrým drinkem na lodi.

Jsme rádi, že jste s námi vyrazili na vaši dovolenou.

Doufám, že se brzy opět potkáme.

Tým Riviera Tour

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme