Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

143 PLAVBA NA MSC WORLD EUROPA

Krásně jsme si to užili.

Přesto, že skupina byla velmi velká a různorodá, mladí, starší, rodiny i jednotlivci, bylo moc hezké pozorovat, jak si plavbu užíváte. I samotné moře nám připomenulo, že není vhodné s ním laškovati a myslím že i na tuto zkušenost taktéž nezapomeneme.

Skvělý byl i fotbálek, setkání s kapitánem a spousty legrace s Vámi na lodi i destinacích. Tak zas příště...137 PLAVBA NA OSTROVY VĚČNÉHO JARA

Se skupinkou úžasných mořeplavců jsme se v polovině listopadu vydali za sluníčkem, a to směrem západním Středomořím. Společně jsme navštívili francouzskou Marseille, marockou Casablancu, dále španělská města, jako Barcelonu a Málagu, která byla opravdu kouzelná. Dva dny jsme strávili na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Tenerife, který má opravdu bohaté využití. Ti odvážnější z nás si zapůjčili i skútry a projeli téměř celý ostrov. Nemohli jsme vynechat ani místní pláže. Všemi oblíbená a opravdu krásná pláž byla Playa de Las Teresitas, která je zajímavá tím, že písek, který je na pláži, byl dovezen přímo ze Sahary. Naši plavbu doprovázeli také čtyři dny na moři, kdy jsme čerpali energii na další destinace a plně využívali služeb MSC. Po celou dobu plavby nás doprovázelo nádherné počasí.

Věřím, že jste si plavbu co nejvíce užili a doufám, že fotky Vám připomenou jen ty nejkrásnější zážitky.

Vaše delegátka Verča a tým Riviera Tour.

142 UKÁŽEME VÁM NOVÝ SVĚT I.

Je to opravdu úplně jiný svět. Svět lidské vynalézavosti, myšlení, tvorby i domluvy. Na této lodi pracovalo tisíce lidí z celého světa, aby ji dokázali naprojektovat, postavit, zprovoznit a my jsme tak měli tu úžasnou možnost loď MSC WORLD EUROPA navštívit. A nebyla to návštěva jen tak. Bylo nás tam 100 úžasných lidí, skvělých lidí, kteří mají srdce na pravém místě. Perfektně jsme si rozuměli, potkávali jsme se, povídali, dělali radost. A o tom to je. O poznávání, posezení s přáteli, o odpočinku, relaxu a zábavě. S vámi přátelé to byla opravdu úplně jiná dovolená...   Asi nejlépe to vystihl Jirka s Lidkou- velké díky

Ani se nám věřit nechce,

že proběhlo to všechno lehce.

Díky Tobě Pavle-strážce,

vyšlo nám to všechno hladce. 

S Dominikem tůry hbité, 

záda, nohy, tělo zbité.

Hlava třeští plná dojmů,

nevím, zda-li všechno pojmu. 

Jídlo, pití, drinky sladké,

průtah tělem byl pak hladké. 

Na tanec už nezbyl čas,

 to nevadí, přijdem zas.147 PLAVBA VÝCHODNÍM STŘEDOMOŘÍM

Během této plavby jsme si se skupinou skvělých klientů prodloužili léto. Navštívili jsme spoustu řeckých destinací a nechyběly ani zastávky v Chorvatsku. Plavbu jsme zahájili návštěvou italských Benátek, kde nás také čekala naše loď MSC Armonia, na které jsme strávili 11 nocí.

Prozkoumali jsme společně historicky bohaté destinace jako jsou Olympie a Athény, dále jsme se podívali na krásný Rhodos, Mykonos, Heraklion, Corfu a nakonec do chorvatských měst Dubrovník a Split.

Všichni klienti také ocenili dva dny na moři, kdy jsme si mohli od objevování nových destinací trochu odpočinout a pro změnu využít zábavu na palubě lodi.

Věříme, že jste si plavbu užili a budeme se těšit na další setkání na palubách lodí MSC Cruises.


Vaše delegátky Katka, Šárka a tým Riviera Tour

136 PLAVBA DO ISTANBULU

Pět dní na mori, nielen počas ktorých sme si užívali výborné jedlo, bazény aj tancovačky na palube lode MSC Poesia, a k tomu 6 úžasných prístavov. Spoznali sme Janov aj neznáme Kusadasi. Vystúpili sme na jeho zachovalú pevnosť s parádnymi výhľadmi a potom podľahli nákupnej horúčke v centre, ktoré je jedným veľkým bazárom. V Turecku sme chvíľu pobudli a cez deň i za tmy si užili Istanbul a jeho najkrajšie mešity. Zblízka či z diaľky sme obdivovali Akropolu antických Atén, ochutnali sme chaotické Palermo a pár fotiek a spomienok si odnášame i z upršaného mesta Civitavecchia.

Verím, že ste si z plavby odniesli mnoho zážitkov, na ktoré si zaspomínate aj prostredníctvom fotiek.

Vaša delegátka Jana


Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme