Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

100 ARABSKÉ EMIRÁTY NA NOVÉ MSC WORLD EUROPA

Rok 2023 jsme započali opravdu velkolepě. Se skupinkou klientů Riviera tour jsme vyrazili na plavbu po Perském zálivu a to rovnou na nejnovější lodi MSC World Europa. Vyplouvali jsme z Dubaje a odsud pokračovali do Abu Dhabi, Kataru a Saudské Arábie, kde jsme měli jedinečnou příležitost prozkoumat tuto novou destinaci, která se teprve v roce 2019 otevřela turistům a my jsme byli mezi prvními návštěvníky. Plavbu jsme zakončili celodenním výletem v Dubaji, což je místo, kde jsme se rozhodně nenudili. Doufáme, že si z plavby odnášíte spoustu zážitků.

Těšíme se na další plavbu s vámi.

Vaše delegátky Markéta a Janča. 


3505 PLAVBA JIŽNÍM KARIBIKEM DO PANAMY

V polovině listopadu jsme vyrazili s další skupinkou klientů cestovní kanceláře Riviera Tour na plavbu. Tato plavba na lodi MSC Divina byla speciální, jelikož se plulo po průzračných vodách Karibského moře.  V ranních hodinách jsme se potkali na letišti v Praze a vyrazili za dobrodružstvím. Abychom našim klientům nabídli něco navíc a měli možnost zažít "Úplně jinou dovolenou" strávili jsme dvě noci na hotelu v Miami, kde jsme měli možnost více prozkoumat tuto americkou metropoli. Poté nás čekalo nalodění a plavba, kdy jsme navštívili Jamajku, Kolumbii, propluli  Panamský průplav, Kostariku. Na závěr nás čekal relax na krásném ostrově MSC Ocean Cay. Po celou dobu nás doprovázelo sluníčko, které umocňovalo zážitky z plavby. 

Doufáme, že vám fotky připomenou nejlepší zážitky z plavby. 

Děkujeme, že cestujete s CK Riviera tour.

Vaše delegátky Markéta a Verča

3502 PLAVBA KARIBIKE NA SEASHORE

Pár vzpomínkových fotografií z Miami.  Vyšlo počasí, tedy až na OCEAN CAY, na které jsme díky dozvukům hurikánu nemohli připlout. Potěšila voňavá Jamajka po mariánce, koupání na Kajmanech a nebo tequila v Mexiku.  

398 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ NA MSC LIRICA

Speciální plavba z Říma do Svaté země a zpět byla pro všechny výjimečným zážitkem. I když nám počasí některé dny nepřálo, odvážíme si krásné vzpomínky z přístavů západního i východního Středomoří - Civitavecchie, Messiny, Rhodu, Limassolu, Heraklionu, Janova i Haify, ze které jsme vyrazili na výlet do Jeruzaléma a Betléma. Celou plavbu jsme zakončili návštěvou městečka Tuscania a Florencie. 

Delegát Dominik Číž

366 PLAVBA NA MADEIRU A DO MAROKA NA MSC MAGNIFICA

Naše plavba na lodi MSC Magnifica začala v italském Janově, kde jsme si udělali s klienty procházku a pak se společně nalodili. Během plavby jsme navštívili Funchal na Madeiře, Arrecife de Lanzarote na Kanárských ostrovech, Tangier v Maroku, Marseille ve Francii a Barcelonu s Malagou ve Španělsku. Také jsme si užili 4 dny na moři, kdy měli klienti čas na odpočinek a na to, aby si užili prodloužené léto. Celou plavbu jsme zakončili návštěvou italského města Padova. 

Doufáme, že jste si plavbu užili a že se opět setkáme na palubě lodí MSC Cruises.

Tým Riviera Tour

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme