Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

802 MSC GRANDIOSA - první plavba po Covidové přestávce

Tak jsme si to fakt užili. RIVIERA TOUR jako první cestovní kancelář v Evropě započala zájezdové výletní plavby po COVIDOVÉ přestávce na lodě MSC CRUISES  a tato skupinka odvážlivců toho byla důkazem. Opravdu skvělí lidé s obrovským srdcem, pohodáři, které jen tak něco nerozhodí. Ne vše vyšlo na sto procent, ale to vůbec nevadilo, protože jsme se mohli vidět, poznávat, zajít si na drink, do divadla a užít si i spoustu legrace. Díky Vám, přátelé

224 PLAVBA DO INDIE BEZ INDIE

Tak to byla opravdu plavba. Tolik zvratů a překvapení a nečekaných událostí jsme opravdu dlouho nezažili ani v naší cestovní kanceláři. COVID doslova zacloumal vším, celým světem a i touto vysněnou plavbou. Do pozdních nočních hodin jsme museli řešit problémy se změnou. Obdivuji Vás přátelé, že jste tuto plavbu zvládli, obdivuji delegátku Katku , která se musela vypořádat někdy až s infarktovými stavy. Ale zvládli jsme to. O to více zkušeností máme a o to více si vážíme každého klienta, který současné situace řeší s rozumem. Obrovská úcta k Vám všem přátelé.    

706 PLAVBA ZÁPADNÍM STŘEDOMOŘÍM MSC GRANDIOSA S RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme s klienty zavítali na krásnou novou loď MSC Grandiosa.

Společně jsme se podívali do Palerma na Sicílii, Valletty na Maltě, španělské Barcelony s Gaudího architekturou, francouzské Marseille, kde jsme si vláčkem vyjeli k bazilice Notre Dame de la Garde a poslední zastávkou byl italský Janov, kde jsme s některými klienty navštívili nádherné akvárium. Celý týden jsme měli krásné počasí a věříme, že si klienti užili příjemnou dovolenou.

Děkujeme a budeme se těšit na další setkání s Vámi

Janča, Katka a tým Riviera Tour

701 MAROKO - MADEIRA - KANÁRSKÉ OSTROVY

V chladném únorovém počasí jsem se vydali se skupinkou do tepla. Tentokrát jsem s Riviera Tour vyrazili na krásnou loď MSC Opera. První zastávkou naší plavby byla Malága ve Španělsku, odkud jsme pokračovali na "Ostrov věčného jara" na Madeiru. Největším zážitkem byla určitě jízda na saních. Poté jsme pokračovali na Kanárské ostrovy a do Maroka, kde nás čekalo krásné počasí. Celou plavbu jsme zakončili procházkou historické Cartageny. 

Doufáme, že si z plavby odnášíte nezapomenutelné zážitky a že se potkáme na dalších plavbách.

Děkujeme, že jste si vybrali pro své cestování CK Riviera tour. 

703 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ NA MSC OPERA S RIVIERA TOUR

Tentokrát jsme se skvělou skupinou vypluli z Janova na MSC Opera. Společně jsme navštívili Katakolon a Olympii, Krétu, Haifu s Jeruzalémem a Betlémem, Limassol, Rhodos, Messinu a poslední zastávkou bylo město Civitavecchia s výletem do Říma. Měli jsme krásné počasí, oslavili dvoje narozeniny a užili si úžasnou plavbu.

Budeme se na Vás těšit na dalších plavbách.

Tým Riviera TourKontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme

CESTUJTE BEZ RIZIKA - CK RIVIERA TOUR je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny SLAVIA. Investice do Vaší dovolené je u nás v bezpečí.CESTUJTE BEZ RIZIKA – CK je řádně pojištěnaVíce