Fotografie z našich plaveb

Vybavily se vám skvělé zážitky z dovolené při prohlížení fotogalerie? Podělte se o ně s námi.

24206 PLAVBA Z BENÁTEK NA SANTORINI

Plavba východním Středomořím začala ve slavné mořské laguně se spoustou malebných zákoutí, která někteří naší  cestovatelé jeli prozkoumávat na typických gongolách. Po návštěvě známého náměstí Sv. Marca i nejznámějšího benátského mostu Rialto jsme se vydali na palubu lodě MSC, která s námi pokračovala do nádherných destinací Jaderského a Jonského moře. Navštívili jsme perlu Černé Hory a město koček, nádherný starobylý Kotor s dechberoucím vplutím do zálivu boka Kotorská, řeckou Ibizu s typickými větrnými mlýny, ostrov Mykonos, hned na to jsme zamířili na dechberoucí Santorini, s třpytivými bílými domy na vysokých vulkanických skalách, abychom naši cestu zakončili v malebném italském městečku Ancona plném antických památek a krásných výhledů na okolní moře. Počasí nám většinou přálo, v Anconě i Kotoru byly téměř letní teploty, a skupinka se sešla v příjemném naladění, týden na moři i mimo něj jsme si tedy všichni užili na maximum. 

Doufáme, že z plavby jste si odnesli mnoho krásných zážitků a těšíme se na Vás příště.

Vaše delegátka Verča 

24301 JARO VE STŘEDOMOŘÍ NA MSC ORCHESTRA

Během této plavby jsme měli opravdu štěstí na krásné počasí. Dovolenou jsme začali u šikmé věže v Pise, nalodili jsme se v italském Livornu a pak jsme pokračovali do Francie do Marseille, kde jsme nakoupili mýdla a výletním vláčkem jsme vyjeli k bazilice, odkud jsme se mohli pokochat krásným výhledem. Dále jsme navštívili dvě španělská města - Palma de Mallorca a Valencia. Ve Valencii zrovna probíhali slavnosti Fallas, takže ve městě to opravdu žilo, uchutnali jsme místní speciality na hlavním tržišti a pak jsme si odpočinuli během dne na moři. Nakonec jsme dopluli zpět do Itálie - v Cagliari jsme dokonce zavítali i k moři, pak nás čekala Civitavecchia a vylodění v Livornu, po kterém jsme ještě stihli navštívit Luccu.

Doufáme, že jste si dovolenou s námi užili a budeme se těšit na další setkání. 

Delegátka Katka a tým Riviera Tour

24 203 PLAVBA NA MSC WORLD EUROPA

Se skupinkou úžasných mořeplavců jsme se tentokrát vydali na plavbu západním Středomořím na největší lodi plavební společnosti, a to na lodi MSC WORLD EUROPA. Během naší plavby jsme navštívili italské městečko Civitavecchia, kde někteří z nás se vydali prozkoumat hlavní město Itálie, protože samotné přístavní městečko se nachází kousek od Říma. Dále nás čekalo Palermo, které má opravdu co nabídnout. Při plavbě jsme nemohli vynechat ani hlavní město ostrova Malta, a to Vallettu, které se pyšní tím, že již od roku 1980 je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. V Barceloně jsme měli možnost obdivovat Gaudího skvosty a na závěr nás čekala zastávka ve slunné, i když mírně větrné Marseille. Během plavby jsme strávili i jeden den na moři, kde jsme plně využívali služeb naší lodi.

I přes naše aprílové počasí věřím, že jste si celou plavbu pořádně užili, a že si odnášíte co nejvíce zážitků.

Vaše delegátka Verča a tým Riviera Tour.


24 202 ZÁPADNÍ STŘEDOMOŘÍ A TOSKÁNSKO

To bola zase jazda! Užili sme si ju na palube lode MSC Fantasia aj v klenotoch Toskánska. Zber zážitkov začal v meste Pisa s legendárnou šikmou vežou, stojacou na Piazza dei Miracoli, námestí, ktoré sa počas našej návštevy len prebúdzalo. Počas plavby sme sa zastavili v Neapole, kde nás nadchla záhadná kopa oblečenia na námestí, výhľad z hradu Castel Nuovo aj lahodná pizza. Trochu tepla, slnka a kokteilov sme si užili počas oddychu v deň na mori aj v Palme na Malorke. Španielske mesto nás krásnymi pamiatkami ako katedrála La Seu či palác Almudaina vzalo za históriou a kultúrou. Pokúsili sme sa o to aj v Barcelone, kde nám však zážitok z Gaudího skvostov kazil dážď. Počas plavby nás privítalo aj nebezpečne krásne Marseille s čarovným starým prístavom a bazilikou na vysokom kopci. Posledným prístavom bol zachmúrený Janov, v ktorom sme prešli tajomné caruggi, cez Via Garibaldi a jej paláce i okolo katedrály San Lorenzo. Sladkou a slnečnou bodkou za plavbou bola návšteva miest Lucca a Florencia. Objavili sme tam niekoľko architektonických skvostov, dali si výbornú kávu a ešte lepšiu zmrzlinu. Tu sme sa chutnou talianskou večerou a pohľadom na mesto po zotmení so Stredomorím rozlúčili.  

Verím, že ste si z plavby odniesli mnoho zážitkov a teším sa na ďalšie stretnutie s Vami. 

Vaša delegátka Jana

24500 PLAVBA KARIBIKEM NA MSC SEASCAPE

Na konci února jsme s další  úžasnou skupinkou vyrazili poznávat krásy Karibiku na MSC Seascape. Po dlouhém letu jsme přespali noc v Miami a další den ráno se prošli při východu slunce po Miami Beach. Dále už nás čekalo jen nalodění – a krásná plavba po Karibském moři mohla začít. Čekalo nás mnoho krásných destinací – jako například Jamajka, kde jsme se vydali na dechberoucí vodopády v Ocho Rios. Také jsme navštívili jednu z nejkrásnějších pláží v Karibiku – Seven Mile Beach na Kajmanských ostrovech. V Mexiku jsme ochutnali pravou tequillu a poslední den jsme strávili na soukromém ostrově MSC – Ocean Cay, kde jsme si užívali poslední pláže a někteří si s námi zacvičili akrojógu.

Doufáme, že z plavby jste si odnesli mnoho krásných zážitků a těšíme se na Vás příště.

Vaše delegátky Sára a Verča 

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme