Plavební společnost MSC Cruises spouští objednávky na plavbu kolem světa 2026. Potrvá 119 dní, během kterých navštívíte 32 zemí a 5 kontinentů. Novinkou této plavby bude 7 nočních zastávek, které vám vybrané destinace umožní poznat během dne i noci.

Loď MSC Magnifica na ni vyrazí na začátku ledna 2026 z Evropy (přístavy Janov, Marseille a Barcelona) a navštíví při tom ostrovy Malých Antil, Panamu a její slavný průplav, pacifické přístavy Mexika a USA, Havaj, Polynésii, Nový Zéland, Austrálii, nejkrásnější přístavy jihovýchodní Asie, Perský záliv a mnoho dalšího. Během necelých čtyř měsíců tak navštívíte ta nejkrásnější místa světa a zažít jejich nepřekonatelnou autentickou atmosféru. 

 V ikonických přístavech San Francisco, Auckland (Nový Zéland), Sydney, Manila, Tokio a Dubaj si navíc můžete vychutnat novinku, kterou společnost MSC Cruises zavádí v reakci na četné žádosti svých klientů - dvoudenní návštěvy těchto destinací, které vám umožní vychutnat si tyto destinace jak během dne při procházkách, tak i jejich noční život.

DETAILY PLAVBY

Přístav nalodění: Janov

Cena: 446 990 Kč/dospělá osoba (dvoulůžková vnitřní kajuta Fantastica, pal. 5-10, včetně DINE and DRINK nápojového balíčku; cena zahrnuje i servisní taxu)

Cena zájezdu zahrnuje:

 • 118x noc ve vybrané kajutě na lodi MSC Magnifica
 • rozšířená penze na lodi (voda, led, káva, čaj z automatů v době jídel kromě večeře, přístup na kulturní akce na lodi)
 • 15 exkurzí MSC v ceně - viz níže
 • 30 % sleva na prádelnu
 • nápojový balíček DINE AND DRINK (nápoje během oběda a večeře)
 • využití sportovních zařízení na lodi
 • přístavní poplatky
 • večerní estrádní programy, divadla, představení
 • animační programy, dětský klub zdarma

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • fakultativní výlety (je možné dokoupit dopředu), vybrané služby na lodi, vstup do speciálních restaurací
 • český delegát
 • zdravotní pojištění včetně storna
 • transfery (z letiště, z hotelu, z přístavu)
 • dopravu do přístavu

Výlety v ceně:

HDH01W-AKL02W-SDY07W-MNL01W-TYO01W
FUN18W-CAR07W-PLI02W-PRQ01W-SFO02W
ADNG10W-PKG11W-CMB21W-DXB01W-IRK02W 

Plavbu kolem světa můžete objednávat na emailu [email protected] nebo na tel. čísle 571 424 588.


PLAVBY KOLEM SVĚTA 2024-2025


Už jste slyšeli slovní spojení „plavba kolem světa“, ale nevíte, co si pod tím představit? Milujete cestování a vydržíte na dovolené nespočet dní? Tak je plavba kolem světa pro vás to pravé. Těchto plaveb je během roku jen málo a společnost MSC Cruises nabízí maximálně dva okruhy tohoto typu během jednoho roku.

Kdy a kde plavba startuje? 

Plavby kolem světa většinou začínají v Itálii, nejčastěji v Janově, ale je možné se nalodit i jinde během plavby. Zpravidla se vyplouvá na začátku roku (první dny v lednu). Délka plavby bývá většinou kolem 120 dnů.

Co můžu vidět, kam mě loď doveze? 

V rámci jedné plavby můžete navštívit Kapské město v JAR a o pár týdnů později Grónsko. Můžete objevovat bílé pláže Karibiku a o měsíc později se budete procházet v Austrálii. Výběr navštívených destinací je skutečně pestrý. Lze říci, že v tomto směru je plavba kolem světa opravdovým unikátem. Na této plavbě máte možnost navštívit destinace, do kterých se na běžné plavbě nebo i dovolené jen stěží dostanete. 

Například plavba kolem světa roku 2023 (která se nyní už pluje) nabízela klientům opravdové skvosty mezi destinacemi. Mezi nimi jsou např. San Francisco, Hawai, Fiji, Taiwan, Japonsko, Čína a spousta dalších. Naopak na budoucí rok 2024 je přichystaná plavba, kde jsou jiná kouzelná místa jako např. Egypt, Keňa, Seychely, Kapské město, Brazílie nebo Grónsko. Destinace se každý rok mění tak, aby škála a možnosti poznávání byla pro klienty co nejzajímavější.

Jak vypadá program během času stráveného na palubě lodi? 

Během přeplouvání mezi vzdálenějšími destinacemi se nudy bát nemusíte. Hostit vás budou luxusně vybavené lodě MSC Cruises. Starat se o vás budou profesionální kuchaři s michelskými oceněními, skvělí a zábavní animátoři a zkušení učitelé tanců. Nabídka služeb na palubě lodi je opravdu pestrá a vybere si i ten nejnáročnější klient. K dispozici jsou vám během celé plavby bazény, vířivky, fitness centrum a spousta dalšího.

Nabízí plavba kolem světa něco navíc? 

Samozřejmě. Zážitky, poznání, atmosféru vzdálených krajin. A nejen to. Pohodlí a komfort svých klientů je pro společnost MSC Cruises na prvním místě. Již v základní ceně plavby je tak zahrnut nápojový paket Dine and Drink. Dále je v základní nabídce balíček exkurzí do určitých destinací a sleva na služby prádelny ve výši 30%. 

Pro koho je vhodná plavba kolem světa? 

Pro každého, kdo propadl kouzlu cestování a objevování nových zemí, destinací a kultur. Ať už jste v plavbách úplný začátečník anebo již zkušený mořeplavec. MSC Cruises již dobře znáte, Středomoří jste již procestovali, plavbu Karibikem již máte taky za sebou a toužíte po něčem „novém a neokoukaném“, plavba světa může být tou další, speciální cestou pro vás. Nebo naopak, nikdy jste se s tímto stylem cestování nesetkali, ale plavba kolem světa vás nadchla a chtěli byste začít právě touto plavbou? Rádi vám poradíme a zodpovíme všechny dotazy.  

PLAVBA KOLEM SVĚTA 2024

V příštím roce nabízí společnost MSC Cruises jeden okruh kolem světa. Oproti starším okruhům je tento speciální - navštívíte na něm místa, na která se při normální plavbě kolem světa neodstanete. Během 121 dnů navštívíte 54 destinací v 31 různých zemích. A to vše z pohodlí krásné lodě MSC Poesia.

TERMÍN PLAVBY: 4.1.2024 – 4.5.2024

CENA OD: 372.990 Kč / osoba

LOĎ: MSC Poesia

MÍSTO NALODĚNÍ: Janov, Itálie

MÍSTO VYLODĚNÍ: Warnemünde, Německo

CENA ZAHRNUJE: ubytování ve vnitřní kajutě (možnost výběru jiného typu kajuty za příplatek), rozšířená plná penze, 30 % sleva na službu prádelny, balíček vybraných výletů v navštívených destinacích, nápojový paket Dine and Drink, kulturní a hudební vystoupení, bazén, vířivky, posilovnu, animační programy

CENA NEZAHRNUJE: servisní taxu (1.452 eur/osoba), pojištění, vstupní povolení a víza, speciální služby na lodi

BĚHEM PLAVBY NAVŠTÍVÍTE TYTO ZEMĚ: Itálie, Francie, Španělsko, Malta, Kypr, Izrael, Egypt, Jordánsko, Saudská Arábie, Keňa, Tanzanie, Seychely, Mauricius, Réuninon, Mosambik, Jihoafrická rep., Namibie, sv. Helena, Brazílie, sv. Lucie, Barbados, Martinik, Dominikánská republika, Bahamy, USA, Kanada, Grónsko, Island, Spojené Království, Anglie, Nizozemsko, Německo.

NAVŠTÍVENÉ DESTINACE: Janov, Marseille, Barcelona, Mallorca, Valletta, Limassol, Haifa, Port Said, Alexandrie, Suezský průplav, Šarm-aš-Šajch, Safaga, Akaba, Džida, Mombasa, Zanzibar, Port Victoria, Port Louis, La Possession, Portugalský ostrov (Inhaca), Durban, Port Elizabeth, Kapské město, Walvis Bay, Jamestown, Rio de Janeiro, Salvador, Belém, Manaus, Santarem, Fazendinha, Castries, Bridgetown, Fort de France, Puerto Plata, Ocean Cay, Miami, New York, Newport, Halifax, Sydney (Kanada), Charlottetown, Quebec, Nuuk, Isafjordur, Reykjavík, Belfast, Liverpool, Southampton, Le Havre, Ijmuiden, Warnemünde.

PLAVBA KOLEM SVĚTA 2025

O rok později můžete vyrazit na klasický okruh kolem světa s lodí MSC Magnifica. Ta vás během 116 dnů vezme do 50 ohromujících destinací v 21 zemích. Novinkou tohoto okruhu je plavba podél jižního a západního pobřeží Austrálie, kam zatím žádná loď MSC Cruises na plavbách kolem světa nezavítala.

TERMÍN PLAVBY: 5.1.2025 – 1.5.2025

CENA OD: 382.475 Kč / osob

LOĎ: MSC Magnifica

MÍSTO NALODĚNÍ: Janov, Itálie

MÍSTO VYLODĚNÍ: Janov, Itálie

CENA ZAHRNUJE: ubytování ve vnitřní kajutě (možnost výběru jiného typu kajuty za příplatek), rozšířená plná penze, 30 % sleva na službu prádelny, balíček vybraných výletů v navštívených destinacích, nápojový paket Dine and Drink, kulturní a hudební vystoupení, bazén, vířivky, posilovnu, animační programy

CENA NEZAHRNUJE: servisní taxu (1.392 eur/osoba), pojištění, vstupní povolení a víza, speciální služby na lodi

BĚHEM PLAVBY NAVŠTÍVÍTE TYTO ZEMĚ: Itálie, Francie, Španělsko, Maroko, Kapverdy, Brazílie, Argentina, Chile, Tahiti, Francouzská Polynésie, Cookovy ostrovy, Nové Zéland, Austrálie, Indonésie, Singapur, Malajsie, Thajsko, Srí Lanka, Jordánsko, Egypt 

NAVŠTÍVENÉ DESTINACE: Janov, Marseille, Barcelona, Malaga, Casablanca, Mindelo, Salvador, Rio de Janeiro, Buenos Aires, Puerto Madryn, Port Stanley (Falklandy), Ushuaia, Puerto Montt, Valparaiso, Hanga Roa (Rapa Nui), Bounty Bay Passage, Papeete, Moorea, Aiutaki, Rarotonga, Bay of Islands, Auckland, Tauranga, Napier, Christchurch, Dunedin, Cruising Milford Sound, Sydney, Eden, Melbourne, Adelaide, Penneshaw, Albany, Busselton, Framantle (Perth), Broome, Benoa (Bali), Singapur, Port Klang (Kuala Lumpur), Penang, Phuket, Colombo, Aqaba (Petra), Sharm el-Sheikh, Safaga, Suezský průplav (proplutí), Alexandrie, Messina, Neapol, Civitavecchia, Janov

Foto: RobertDychto (Pixabay)
Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme