24 108 VELKÁ PLAVBA KARIBIKEM

Popis

Nejen plavba Karibikem. S námi poznáte také život ve městě celoroční prázdninové pohody, slavném Miami. V ceně našeho zájezdu máte totiž ubytování jen zhruba 150 metrů od Miami Beach a také autobusový výlet s naším průvodcem po městě, při kterém uvidíte panoramata miamských mrakodrapů, zavítáte na kávu do kubánské čtvrti, zjistíte, kde mají letní sídlo světové celebrity, mrknete na styl art deco a ve finále si dáte skvělý drink** na hlavní třídě v Miami. Pokud bude dostatek času, tak na konci naší plavby zavítáme i na nákupy do nákupního centra Dolphin Mall v Miami. Tato lákavá nabídka je tu právě pro vás.


Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 24108
Cena 85 990 Kč€3 582
Akční cena 72 990 Kč€3 040
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 47 990 Kč€1 999
Cena pro (od 12 do 17 let) 49 990 Kč€2 082
Objednat plavbu
Váš delegátVeronika Flodrová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1. den: Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1190,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov – Brno.. a na letiště. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2. den: Miami, USA

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 3-4 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v koloniálním hotelu v Miami Beach, cca 100 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.

  

3. den: Miami, USA  09:00-18:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno.

   

4. den: Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy   08:00-20:00

V bahamském hlavním městě Nassau podepsal v roce 2015 bahamský premiér Perry Christie a MSC Cruises výkonný předseda Pierfrancesco Vago smlouvu na 100 let, která umožňuje společnosti MSC Cruises obsadit a využívat ostrov s názvem Ocean Cay MSC Marine Reserve. Ostrov nabízí naprosto autentickou dovolenou s nejlepšími plážemi na světě uprostřed Karibského moře. Na ostrově je k dispozici půjčovna jízdních kol a jiných dopravních prostředků, specializované pláže jako je třeba rodinná pláž s restaurací, dětským hřištěm a ostatní vybavení pro děti. Okouzlující laguna ve vnitrozemí nebo velký slavnostní altán pro oslavy a svatby. Pro více náročné klienty jsou na ostrově soukromé bungalovy s masážemi a exkluzivní lázeňské a wellness.

  

5. den: Nassau, Bahamy   08:00-16:00

Prvním místem, které Kryštof Kolumbus v Americe objevil, byl právě jeden z ostrovů Bahamského souostroví. V roce 1492 přistál na ostrovu San Salvador a prohlásil ho za španělskou državu. Většinu původního obyvatelstva odvezli Španělé jako otroky do zlatých dolů na Kubu a na Haiti, zbytek vymřel. Hezké jsou výlety, koupání a návštěva místní výrobny rumu.

  

6. den: Plavba na moři 

Konečně se můžete jen tak slunit, užívat si skvělé drinky a služby lodi MSC.

  

7. den: San Juan, Portoriko   10:00-18:00

Díky své poloze a bělostným plážím s tyrkysově modrou vodou se stal rájem dovolenkářů. Celoroční svit slunečních paprsků, fantastické pláže, vápencové jeskyně, deštný prales a historická města. Jen zlomek z toho, co může Portoriko nabídnout. Stejně pestré je i jeho území. Nekonečné pláže, vysoké hory, zelená údolí a deštný prales zajišťují, že na ostrově se rozhodně nudit nebudete. San Juan je největší a zároveň hlavní město Portorika. Spojení moderní architektury a historických duhově zbarvených koloniálních budov vytváří kouzelnou atmosféru. 

  

8. den: Puerto Plata, Dominikánská republika  10:00-18:00

přístavní město stejnojmenné dominikánské provincie, které bylo založeno již v roce 1496, tedy pouhé 4 roky po objevení Nového světa Kryštofem Kolumbem. Leží na úpatí hory Pico Isabel de Torres, kde stojí socha Krista Spasitele (jedná se o napodobeninu sochy z Rio de Janeira) a odkud je opravdu krásný výhled do okolí. V Puerto Plata se zachovalo nebývalé množství památek, navštívit můžete starobylou španělskou pevnost Fortaleza San Felipe, náměstí Parque Central s monumentálními viktoriánskými stavbami či viktoriánský přístav s manufakturou na výrobu rumu nebo manufakturu na výrobu doutníků či muzeum jantaru.

  

9. den: Plavba na moři

A je to tu zase. Uděláme si čas na své nové přátele z lodi.

  

10. den: Miami - Evereglades, USA  06:00-18:00

Tento den věnujeme speciálnímu fakultativnímu výletu (za příplatek) cestovní kanceláře do parku Evereglades. Proletíte se na vznášedlech a uvidíte třeba i aligátory. Po návratu volný program

  

11. den: Plavba na moři

Tradá, koupeme se, opalujeme se… lenošíme a relaxujeme.

12. den: Costa Maya, Mexiko    08:00-19:00

Mexiko rozhodně má co nabídnou všem, kteří hledají dokonalou dovolenou. A ačkoliv má několik větších i menších středisek, to, čím je tato země skutečně vyhlášená, je pobřeží Costa Maya. Další zajímavostí Mexika je především to, čím je tato země vlastně vyhlášená. Mnozí nejčastěji mluví o koloniální minulosti, ale to určitě není to hlavní. S Mexikem jako takovým si tak vždy spojíme oblíbený nápoj, kterým je tequila. Zajímavá je však i současná tvář Mexika, kde kontrastují velká bohatá města s mnoha chudinskými čtvrtěmi, které jsou na okraji takových měst. V minulosti však bylo Mexiko obýváno velmi moderními civilizacemi, a to nejenom Aztéků, ale samozřejmě také Mayů. Mezi ty nejzajímavější oblasti jako takové potom patří jistě starobylá civilizace s názvem Teotihuacan, Pobřeží Costa Maya, Archeologická zóna Chichen Itzá, která vyniká především velmi ojedinělými pyramidami, nebo také Taxco, což je oblast, která patří mezi ty nejzajímavější atrakce Mexika.

  

13. den:   Cozumel, Mexiko   08:00-18:00

Cozumel v překladu znamená Ostrov vlaštovek. Na první pohled vás zaujme specifický ráz jeho přírodních krás. Rozhodně stojí za to spatřit Mezo americký korálový útes, jenž je turisty vyhledáván zejména pro své možnosti koupání a potápění. Zájemci o koupání se mohou vydat trajektem na pevninu na jednu z nejznámějších pláží Playa Del Carmen. Pro milovníky historie, doporučujeme navštívit Mayské ruiny. Můžete využít fakultativního výletu společnosti MSC nebo taxi služby. Je možnost využít taxi nebo místního autobusu a udělat si okružní jízdu po městě nebo i po celém ostrově, zabere to cca 3. hodiny. Jako suvenýr doporučujeme zakoupit pravou mexickou Tequilu. Doprava v přístavu:  Kotví se nedaleko od centra města a lze jít pěší chůzí.

  

14. den: Isla de Roatan, Honduras   07:30-15:00

Roatán, který je největším ostrovem honduraského souostroví Islas de la Bahía a leží necelých 50 km od pobřeží Hondurasu. Ostrov se ukrývá za obrovským pohořím pevninského Hondurasu, vypínající se z moře do výšky 2,4 km a právě toto umístění, dělá z Roatánu ostrov velmi skoupý na jakékoliv přírodní katastrofy. Asi 15% plochy ostrova Roatán je zastavěných, zbytek tvoří tropické lesy. Pobřeží je písčité, s nádhernými plážemi s tyrkysově modrou vodou. Po většinu roku je zde příjemné tropické podnebí s oceánským vlivem a průměrnou teplotou 27-30° C s čerstvým vánkem od moře. Nacházejí se zde rozsáhlé mořské oblasti s korálovými útesy využívané potápěči, které jsou součástí Mezoamerického korálového útesu, což je druhý největší a nejkrásnější korálový útes na světě. Je na co se těšit.

  

15. den: Plavba na moři

Koupeme se, opalujeme se… lenošíme.

16. den: Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy   10:00-20:00

Pro velký úspěch si dáme opakování čtvrtého dne plavby - zkrátka ráj na zemi.

  

17. den: Vylodění - Miami, USA  08:00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola. Dle časových dispozic zavítáme do nákupního střediska Dolphin Mall, kde můžete uskutečnit poslední nákupy anebo se občerstvit před odletem z USA. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem

18. den: Přílet a odjezd do vašich domovů

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu ve třídě economy** s přestupem

* letištní taxy a palivové příplatky

* transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště

* poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

* ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

* každodenní úklid kajuty

* kapitánský gala večer, gala koktail

* pojištění proti úpadku CK, delegáta CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

* český delegát po celou dobu zájezdu

* servisní poplatek MSC 5180 Kč/os, JUNIOR 2-11 let 2660 Kč


U RIVIERA TOUR V CENĚ NAVÍC:

* autobusový výlet v Miami

* 2x ubytování v *** hotelu na Miami Beach se snídaní

* návštěva Dolphin Mall (dle časových dispozic v den vylodění)


Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti

* transfery plavební společnosti v přístavech

* nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby   

* vstupní vízum do USA 

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

*cestující, kteří po 1.1.2021 navštívíli Kubu musí mít do USA vízum

**letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nicméně třída Economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší knihovací třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo let bezplatně zrušit. 

Pořadatelem plavby je plavební společnost MSC Crociere S.A., Avenue Eugene Pittard 16, Ženeva, Švýcarsko. Plavba není pobyt na hotelu a proto věnujte pozornost informacím, všeobecným obchodním podmínkám a podmínkám účasti na plavbě naleznete na www.rivieratour.cz 


 Za příplatek nabízíme

* cestovní a zdravotní pojištění, nápojové balíčky a pakety

* kajuty venkovní, balkonové

* vyřízení vstupního víza ESTA

* fakultativní výlet Everglades v Miami s delegátem

Něco v ceně navíc

Kompletní cena včetně servisních a přístavních tax a poplatků

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Seaside

První loď třídy Seaside, navržená speciálně pro teplé počasí Karibiku. Nabízí spoustu otevřených prostor, ze kterých si můžete dosyta vychutnávat slunce nad mořskou hladinou.                  


Délka: 323Kapacita: 5119

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Super plavba, super delegátky Terezka a Pavlínka. Sme skúsení cestovatelia, ale s takým prístupom a organizáciou sme sa ešte nestretli. TOP cestovná kancelária, budeme odporúčať na Slovensku.

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Bylo všechno na úrovni! 😊

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme