901 PLAVBA VÝCHODNÍM KARIBIKEM NA MSC DIVINA

Popis

Letenka v ceně
S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 901
Cena 79 990 Kč€3 332
Akční cena 65 990 Kč€2 749
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 45 990 Kč€1 915
Cena pro (od 12 do 17 let) 45 990 Kč€1 915
Objednat plavbu
Váš delegátMarkéta Strnadová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odlet

Svoz transferem RIVIERA TOUR (za příplatek 1390,-Kč) na trase Frýdek Místek – Ostrava – Olomouc – Vyškov – Brno.. a na letiště Praha. Ráno na letišti sraz celé skupiny, odbavení a odlet do Miami. V podvečer přílet do Miami, imigrační řízení a transfer do *** hotelu, nocleh. Delegát odlétá se skupinou. Večer dle časových dispozic procházka s delegátem po centru Miami, individuální večeře.

2.den: Miami

V dopoledních hodinách po snídani, která je součástí ceny zájezdu, vyrazíme na prohlídku Miami vyhlídkovým busem, kde uvidíme Miami Beach, čtvrt s mrakodrapy, Kubánskou čtvrt a okolí přístavu. Výlet cca 3-4 hodiny. Odpoledne volný program na Miami určený k relaxaci a poznávání. Nocleh. Bez stravy. Ubytování v hotelu v Miami Beach, cca 150 m od pláže a 500 m od Španělské čtvrti. Před hotelem je obchod a dostupné spojení busem po Miami.


   

3.den: Miami 09:00-17:00

Snídaně, transfer do přístavu v Miami, nalodění a pozdní oběd. Prohlídka lodi s delegátem. Ubytování a osobní volno.

4.den: Plavba na moři

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele.

5.den: Plavba na moři

Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb.

6.den: Basseterre, Sv. Kryštof a Nevis  09:00-18:00

Basseterre – místo, kde se historie snoubí s nádhernou přírodou a gastronomickými zážitky, o kterých se vám ani nesnilo. Zanechte všechny starosti na pevnině. Basseterre je nejen bránou do světa tropických dobrodružství, ale také místem, kde můžete prozkoumat historické památky, ochutnat místní speciality a nechat se unášet rytmem karibské hudby. Ať už hledáte odpočinek na slunných plážích, zážitky z objevování podmořského světa nebo prostě jen chvíle klidu v luxusním prostředí, naše plavba vám nabídne vše a ještě víc.

  

7. den: Philipsburg, Sv. Martin  08:00-18:00

Představte si ráj na zemi, a pak ho navštivte! Zveme Vás do srdce karibského ostrova St. Marten. Prozkoumejte úchvatné pláže s bílým pískem, ochutnejte místní lahůdky, které se vám rozplývají na jazyku, a nechte se unášet rytmem karibské hudby pod září hvězd. Vše, co si od dovolené přejete, najdete právě zde. Zažijete nádherné výlety po ostrově, kde každý koutek skrývá příběh. Navštívíte historická místa, která vás vtáhnou do příběhu pirátů a objevitelů.

  

8.den: St. John´s, Antigua a Barbuda 18:00-18:00

"Představte si ráno, kdy se probudíte a místo obvyklého výhledu na sousední dům uvidíte azurové vody Karibiku. Ano, tento sen může být vaší novou realitou. St. Johns na Antigui a Barbudě čeká, aby vám ukázala své skryté poklady. Objevte místní turistické zajímavosti, které zachycují duši ostrova, ochutnejte tradiční pokrmy, které rozplývají na jazyku, a dopřejte si relaxaci, jakou jste dosud nezažili.

  

9. den: Charlotte Amalie (St. Thomas), Panenské ostrovy  07:00-15:00

Navštívíme malebný ostrov St. Thomas a jeho korunu – Charlotte Amalie. Projděte se historickými uličkami, ochutnejte místní kulinářské speciality a nechejte se unést krásou tropických pláží. Nenechte si ujít šanci prožít dovolenou, na kterou budete vzpomínat s láskou po zbytek života. Kéž by každý den mohl začít pohledem na křišťálově čisté vody a závěrem být slunečný západ na palubě luxusní lodi.

  

10.den: Puerto Plata, Dominikánská Republika 10:00-18:00

Dnešní den začíná výhledem na azurové vody a zlaté pláže Puerto Plata. Náše návštěva nabízí nejenom krásy karibské destinace, ale také nezapomenutelné zážitky z místní kuchyně, pití a možností relaxace. Objevte skryté poklady historického města, nechte se unést rytmem místní hudby a ochutnejte exotické pochoutky, které si zamilujete. MSC Cruises vám zprostředkovává jedinečnou příležitost ponořit se do kultury, historie a přírodních krás destinace Puerto Plata. Ať už hledáte dobrodružství, relax na pláži, nebo průzkum historických památek, váš výlet na MSC Cruises bude nezapomenutelným zážitkem, který si zaslouží každý.

  

11.den: Plavba na moři

A je to tu zase. Uděláme si čas na své nové přátele z lodi…

12.den: Ocean Cay MSC Marine Reserve, Bahamy  08:00-20:00

V bahamském hlavním městě Nassau podepsal v roce 2015 bahamský premiér Perry Christie a MSC Cruises výkonný předseda Pierfrancesco Vago smlouvu na 100 let, která umožňuje společnosti MSC Cruises obsadit a využívat ostrov s názvem Ocean Cay MSC Marine Reserve. Ostrov nabízí naprosto autentickou dovolenou s nejlepšími plážemi na světě uprostřed Karibského moře. Na ostrově je k dispozici půjčovna jízdních kol a jiných dopravních prostředků, specializované pláže jako je třeba rodinná pláž s restaurací, dětským hřištěm a ostatní vybavení pro děti. Okouzlující laguna ve vnitrozemí nebo velký slavnostní altán pro oslavy a svatby. Pro více náročné klienty jsou na ostrově soukromé bungalovy s masážemi a exkluzivní lázeňské a wellness.

  

13.den: Miami  07:00

Ráno připlujeme do Miami. Po snídani následuje vylodění, imigrační kontrola. Dle časových dispozic zavítáme do nákupního střediska Dolphin Mall, kde můžete uskutečnit poslední nákupy anebo se občerstvit před odletem z USA. Následuje transfer na letiště a odlet domů s přestupem.

14.den: Přílet a odjezd do vašich domovů

Cena zájezdu zahrnuje

* leteckou linkovou dopravu ve třídě Economy** s přestupem

* letištní taxy a palivové příplatky

* transfery Miami: letiště-hotel-přístav-letiště

* poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC

* ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* přístavní taxy, portýrské služby při nalodění

* každodenní úklid kajuty

* kapitánský gala večer, gala cocktail

* pojištění proti úpadku CK, delegáta CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

servisní taxu 15€/os/den

* delegáta CK RIVIERA TOUR po celou dobu zájezdu

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích

* nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

* nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)

* transfery plavební společnosti v přístavech

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland

* cestující, kteří po 1. 1. 2021 navštívíli Kubu, musí mít do USA vízum

** letecká společnost se bude snažit umístit klienty dle ubytování v kajutách, nic méně třída Economy tuto službu nezaručuje. V případě, že požadujete sezení vedle sebe, je nutné zvolit vyšší třídu za příplatek. Upozorňujeme, že přeprava je zajišťována linkovým letem. Není proto možné změnit jméno osoby anebo let bezplatně zrušit.

 Za příplatek nabízíme

* speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři

* kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea a MSC Yacht Club

* kajuty s oknem, balkonové, suite a Yacht club  

* nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou

* internetové balíčky v předprodeji se slevou

* svozový transfer FM - Ostrava - Olomouc - Brno za příplatek 1.390 Kč

* vstupní vízum do USA (ESTA) 1.290kč

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Divina

Třetí loď třídy Fantasia. Inspirována herečkou Sofií Loren, přináší eleganci a kouzlo zlatého věku novým, ekologicky zaměřeným způsobem.         
Délka: 333 mKapacita: 4345 osob

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Byl jsem s Vaší cestovní kanceláři poprvé na plavbě v Karibiku. Nejvíce mě překvapila vstřícnost po zadání objednávky a perfektní komunikace s Vámi. Nejdříve jsem měl obavy, jak vše proběhne, ale V...

Přečíst celé

Senior

Riviera Tour je prostě úžasná, zažiješ opravdu jinou dovolenou. Děkuji Riviere, že mně umožnila plavbu Karibikem - dopřát si prodloužení léta, nechat se hýčkat sluníčkem, teplým a oceánem, luxusem...

Přečíst celé

Firma

Vážený pán Číž, čerstvo sme priplávali z Karibiku a tak mi nedá sa veľmi poďakovať opäť za profesiálny prístup Terezky a Katky počas celého pobytu. Terezku sme pred pár rokmi mali ako sprievodkyňu...

Přečíst celé

Pár

Bylo všechno na úrovni! 😊

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme