807 PLAVBA KOLEM EVROPY NA MSC EURIBIA

Popis

S dopravou a delegátem
Katalogové číslo: 807
Cena 49 990 Kč€2 082
Akční cena 34 990 Kč€1 457
s dopravou do přístavu a delegátem
Cena pro (do 11 let) 16 990 Kč€707
Cena pro (od 12 do 17 let) 16 990 Kč€707
Objednat plavbu
Váš delegátTereza Samiecová
pdfProgram zájezduPDF stáhnout zde

Kajuty

Kde budete spát?

Itineář

Program plavby

Program zájezdu

1.den: Odjezd

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín, Nový Jičín, Frýdek Místek, Ostrava, Hranice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava. Svozový transfer za příplatek 790kč:  Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí

2.den: Nalodění - Civitavecchia, Itálie  09:00-19:00

Po příjezdu do přístavu si prohlédneme toto úžasné starobylé město. Po prohlídce následuje registrace a odbavení na loď. V odpoledních hodinách seznamovací prohlídka s lodí, ubytování a bezpečnostní nácvik před vyplutím. Rozhodně si nenechte ujít první vyplutí z přístavu. Také u první servírované večeře nesmíte chybět a užít si tak skvělou italskou gastronomii. Večer zavítáme do lodního divadla a finále večera zakončíme skleničkou na baru.

 

3.den: Plavba na moři

4.den: Barcelona, Španělsko 07:00-18:00

město, kde se historie snoubí s novodobým životem, kultura se mísí s vynikajícím jídlem a každá ulička skrývá příběh čekající, až bude vyprávěn. MSC Cruises vás zve na nezapomenutelnou plavbu, kde luxus, pohodlí a nejvyšší úroveň služeb jdou ruku v ruce s objevováním nejkrásnějších pokladů Středomoří. Nenechte si ujít šanci zažít Barcelonu v celé její kráse - od gotických čtvrtí až po světoznámé památky jako je Sagrada Familia, od slunných pláží po gurmánské zážitky, které rozmazlí vaše chuťové buňky. MSC Cruises vám nabízí více než jen plavbu; nabízí klíč k nezapomenutelným zážitkům a vzpomínkám, které si budete pamatovat celý život.

 

5.den: Plavba na moři

6.den: Cádiz, Španělsko 07:00-17:00

Cádiz, město s více než třítisíciletou historií, Vás zve k prozkoumání svých úchvatných památek, od starověkých věží po nádherné pláže, které obklopují toto malebné pobřežní město. Pro milovníky historie a kultury je Cádiz skutečným pokladem, kde se na každém kroku setkáváte s dědictvím fenických, římských a maurských civilizací. Ale Cádiz není jen historie, je to i město, kde si můžete užít slunce, moře a relaxaci na jeho nádherných plážích. Představte si, že se váš den začíná vychutnáním lahodné španělské kávy s výhledem na azurové vody Atlantského oceánu, následované ochutnávkou nejlepších místních delikates, jako jsou čerstvé mořské plody, tapas a samozřejmě tradiční španělské víno.

 

7.den: Plavba na moři

8.den: La Coruna (Santiago de Compostela), Španělsko  08:00-18:00

"Představte si, že se probouzíte k vlnám oceánu a novému dobrodružství za rohem... je to na dosah!" Hledáte unikátní způsob, jak prozkoumat skvosty Evropy ve zralém věku plném životních zkušeností? Navštívit můžete La Coruna anebo se vydat s našim delegátem na fakultativní výlet do světoznámého poutního místa Santiago de Compostela. Tohle není jen cesta, to je cesta za objevováním, relaxací a kulinářskými zážitky, které změní váš pohled na svět. Santiago de Compostela není jen konečným bodem známé poutní stezky. Je to město plné historie, kultury, nádherné architektury a gastronomických zážitků, které vás zcela pohltí. Představte si, jak procházíte úzkými uličkami starého města, obklopeni stavbami, které vyprávějí příběhy staletí. Nejenže si užijete nezapomenutelné chvíle v Santiagu, ale na palubě MSC Cruises na vás čeká luxus a pohodlí.

 

9.den: Plavba na moři

10.den: Le Havre, Francie  07:00 -20:00

Už jste někdy snili o úniku z každodenního ruchu a návratu k opravdovým životním radostem? MSC Cruises vám přináší jedinečnou příležitost objevit krásy Le Havre, perlu francouzského pobřeží, která je dokonalou směsicí relaxace, gastronomie a bohaté historie. Představte si, že se procházíte malebnými uličkami, vychutnáváte si místní kulinářské speciality a ponoříte se do historie, která je na každém kroku. MSC Cruises vám umožní prožít to vše s pohodlím a stylem, které si zasloužíte. Nechte se unést touhou po dobrodružství a objevte kouzlo Le Havre tak, jak jste si vždy přáli. Možnost fakultativního výletu do Paříže.

 

11.den: Southampton, Velká Británie  07:00-20.00

Představujeme vám kouzlo Southamptonu – bránu k nezapomenutelným zážitkům, která čeká právě na vás. Southampton není pouze město; je to místo, kde historie splývá s moderní dobou, kde každá ulička a náměstí ožívají příběhy minulosti a kde místní gastronomie čeká, aby vás ohromila svou jedinečností. Od starobylých hradeb po světově proslulé umělecké galerie, od tradičních anglických trhů po relaxaci v jedinečných wellness centrech – Southampton nabízí nepřeberné množství zážitků pro každého. S námi můžete zavítat do muzea Titaniku nebo zajít na pintu piva. Tedy zůstávat doma, když můžete zažít něco, co překoná všechna vaše očekávání? Southampton čeká, aby vás přivítal s otevřenou náručí. Možnost fakultativního výletu do Londýna.

 

12.den: Plavba na moři

13.den: Plavba na moři

14.den: Vylodění - Kiel, Německo  07:00 

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. Během zpáteční přepravy máme pro vás připraveny dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda a povídání o lodích a nových destinacích.

  

15.den: Příjezd do ČR 

Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace.

Cena zájezdu zahrnuje

* poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

* ubytovaní v kajutě kategorie BELLA

* plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

* nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

* přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

* každodenní úklid kajuty

* tematické večery dle programu plavby

* pojištění proti úpadku CK

* animační a zábavné programy na lodi

* divadla, bazény, vířivky, pool servis

* autobusovou přepravu do přístavu a zpět

servisní taxu 12€/os/den

* delegáta CK RIVIERA TOUR

Cena zájezdu nezahrnuje

* fakultativní výlety plavební společnosti v destinacích

* nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

* nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino, cirkus…)

* transfery plavební společnosti v přístavech

* výlet do Santiaga de Compostela

Pořadatel plavby

MSC CROCIERE S.A.,Avenue Eugene Pittard 40,Geneva,Switzerland


Za příplatek nabízíme

* speciální cestovní a zdravotní pojištění určené na plavby na moři

* kvalitnější kategorii kajut Fantastica, Aurea a MSC Yacht Club

* kajuty s oknem, balkonové, suite a MSC Yacht club  

* nápojové balíčky a pakety v předprodeji se slevou

* internetové balíčky v předprodeji se slevou

* svozový transfer Praha, Humpolec, Jihlava, Velké Meziříčí  690 Kč

* rezervace míst v autobusu za příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci Na Formance

Na Vaši žádost Vám rádi zajistíme:

  • cestovní a zdravotní pojištění včetně storna
  • členství v klubu MSC CRUISES
  • po návratu z plavby můžete požádat o členství MSC CLUBU a čerpat tak výhody členství na dalších plavbách

Na čem brázdíme oceány

MSC Euribia

Pátá loď třídy Meraviglia. Představuje závazek MSC Cruises k ochraně světového oceánu a mořského ekosystému. K tomu odkazuje i výjimečné umělecké dílo na jejím trupu, vůbec první ve flotile.   
























Délka: 331Kapacita: 6334

Více o této lodiCelá flotila MSC

Co o naší plavbě říkají naši spokojení mořeplavci?

Rodina

Milá Riviero! Z celého srdce vám dějuji za úžasnou dovolenou. Přiznám se, že jsem se strašně těšila už několik týdnů dopředu - a realita předčila očekávání. Výborná organizace, skvělá a vždy usměva...

Přečíst celé

Senior

Dobrý den, chci jen poděkovat za krásnou a nezapomenutelnou dovolenou, je to opravdu něco jiného a úplně jiný zážitek než je klasická dovolená na pláži u moře. Poznala jsem mnoho nového a bylo to m...

Přečíst celé

Firma

PLAVBA 733 MSC PREZIOSA. Jsem rád, že jsem mohl být "účastníkem zájezdu". Kdo nezažil, neuvěří. Na tak velké lodi jsem byl poprvé a téměř bych se vsadil, že ne naposledy. Děkuji za excelentní organ...

Přečíst celé

Pár

Skvely servis Riviéra tour. Lod Poesia už má svá nejlepší léta za sebou, ale servis na palubě dohání :)

Další reference

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz? Neváhejte nás kontaktovat, vše vám vysvětlíme a pomůžeme